Smashbox, Backdrop Cooling Tint (Podkład chłodzący o delikatnym kryciu)

Smashbox, Backdrop Cooling Tint (Podkład chłodzący o delikatnym kryciu)

Pojemność 51,8 ml

Oparty na wodzie, lekki podkład o bardzo delikatnym kryciu i efekcie chłodzącym, który pozostawia skórę nawilżoną i całkowicie odświeżoną. Po nałożeniu dale uczucie chłodu. Może być stosowany jako baza pod makijaż, samodzielnie jako podkład lub w trakcie dnia na makijaż w celu jego odświeżenia.

Wart polecenia!

Kupiłam ten produkt przez internet za około 80 zł. Uważam, że na lato jest naprawdę bardzo dobry. Jest przeznaczony dla osób które mają niewielkie niedoskonałości.

Moja skóra jest sucha, skłonna do podrażnień, przesuszona (głównie koło nosa i na policzkach).
Mimo wszystko podkład dobrze sobie poradził,
nie podkreślił skórek .

W konsystencji bardziej przypomina krem. I po części tez tak się zachowuje. Z jednej strony dobrze matuje z drugiej nawilża - co jest dużym plusem.

Wyrównuje koloryt skóry. Twarz wygląda świeżo i naturalnie.

Efekt chłodzenia dla mnie nie był za dobry. Faktycznie chłodził, ale ja dodatkowo odczuwałam lekkie pieczenie, dyskomfort (przez jakieś 30 min od nałożenia) - dlatego odejmuję 1 gwiazdkę.

Podsumowując podkład dobry dla osób chcących lekko zatuszować niewielkie niedoskonałości.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: cale 1

bardzo polecam:)

Wspaniały krem tonujący dla osób, których problemem (tak jak w moim przypadku) nie sa duze niedoskonalosci cery, i ktore chce wyrownac koloryt, dodac buzi zycia.
Jako ze kupowalam przez internet zakupilam 2 odcienie, 1 i 2, jestem jasna blondynka i lepsza jest dla mnie 1.
Krycie jest lekkie i po nalozeniu trzeba nalozyc troszke pudru matujacego, ale generalnie efekt jest super, baardzo naturalny, ale i widoczny.
Dodatkowym atutem sa dla mnie wlasciwosci nawilzajace tego kremu tonujacego, a i uczucie chlodzenia jest wg mnie mile, pomaga mi sie obudzic:)

Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

wspaniały efekt !

Do kupna sklonily mnie opinie tu na KWC, mimo, ze byly tylko 3.
Mam odcien 0 (smashing) kupiony na strawberrynet.com za jedyne 55 zl. Kryje bardzo leciutko, wlasciwie to skrzy zlotymi drobinkami i to one maskuja wszelkie niedoskonalosci takie jak drobne zmarszczki czy skorki. Z poczatku wydawalo mi sie, ze efekt jest taki sobie, ale kiedy wszystko sie wchlonelo i wyschlo, nie moglam przestac gapic sie w lustro! Buzia jest promienna, wyglada wyjatkowo zdrowo.

Używam tego produktu od: zaledwie pare dni

świetny na lato

szukając kremu tonującego, natrafiłam w sephorze na promocję tego kosmetyku ( ze 160 na 90 zł). za namową ekspedientki wybrałam najciemniejszy odcień-05 , gdyż latem mam mocno opaloną buzię. obawiałam się tego odcienia,ale okazało się, że tak naprawdę nie nadaje on twarzy nowego koloru, a jedynie uwydatnia jej naturalną barwę. podkład ten nazwałabym bardziej kremem tonującym, krycie bowiem jest minimalne, nie polecam osobom, które chcą zatuszować niedoskonałości skóry. natomiast jako rozświetlacz i nawilżacz plus wyrównywacz koloru w jednym jest niesamowity. skóra jest przyciemniona tam, gdzie powinna, a rozświetlona w centralnej części twarzy. nie wiem jak ten kosmetyk to robi, ale twarz wygląda niezwykle promiennie. a to uczucie chłodu? pierwszy raz spotykam się z czymś takim i muszę przyznać, że w porze letniej to wyjątkowo przyjemna sprawa. dodatkowo jest niezwykle, ale to niezwykle wydajny, a jego pojemność jest większa niż pojemność większości podkładów. wielki plus za SPF 15. reasumując - polecam gorąco.Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pewnie jeszcze długo w trakcie pierwszego

extra chłód:D

Mam bardzi jasna karnacje i ciezko jest mi dobrac podklad, wiec gdy pani w sephorze doradzila mi odcien nr 2 bylam bardzo sceptycznie nastawiona, dopoki nie zobaczylam siebie w lustrze. Podklad przypomina bardziej krem o lekkim zabarwieniu, ale doskonale wyrownuje koloryt skory. Dodatkowym atutem jest to ze sie nie wazy i nie podkresla suchych skorek. Najlepszy jest jednak efet chlodzenia. Moja twarz jest swieza i taka jedrna. Uwielbiam to uczucie!!! Daje tylko 4 gwiazdki bo jednak wolalabym by troche mocniej kryl i latwiej sie rozprowadzal (trzeba czasem troche wiecej czasu by nie bylo smug). Aha, no i mega pojemnosc:) Ta tuba sie nie konczy!!!

Używam tego produktu od:miesiaca