Clinique, Cream Shaper for Eyes Duo

Clinique, Cream Shaper for Eyes Duo

Edycja limitowana. Miękka kredka do oczu z połyskującymi drobinkami. Zapewnia intensywny, trwały kolor trzymający się powieki przez cały dzień. Nie rozmazuje się, jest wodoodporna.

Kosmetyk przebadany oftamologicznie.

Egyptian/Brightening Gold

Cena: 70zł

/bw/

Super!

Posiadam różne kolory. Zawsze otrzymywałam w promocyjnych zestawach z tuszem. Mogę o niej powiedzieć dokładnie to samo co o pojedynczej kredce. Uwielbiam tę kredkę za miękkość, trwałość i rewelacyjną konsystencję. Nie rozmazuje się w ciągu dnia, niezaleznie od pogody utrzymuje się cały dzień w takim stanie jak rano podczas aplikacji, nie migruje na oku, nie zmienia koloru, nie rozciera się. Aplikacja jest dzięki konsystencji śmiesznie łatwa. Kolory są wspaniałe. Mogłaby być wydajniejsza, ale przy tak miękkiej kredce i tak jest ok. Testowałam wiele konturówek do oczu, ale żadna nie jest tak dobra ja Clinique. Oczywiście będę testować inne, ale te są już obowiązkowe w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka różnych odcieni, w sumie podwojnych chyba 5 sztuk

super

Kredka idealna.

* bardzo trwała (trzyma się cały dzień bez konieczności poprawiania, nadaje się i do kresek i pod cienie)
* pomysłowe opakowanie z dwoma kolorami (można stosować oddzielnie lub łączyć)
* łatwa w użyciu
* bardzo fajna kremowa konsystencja

gdyby nie to struganie dałabym 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Porządna i pomysłowa

Bardzo fajna kredka: ciemny i jasny kolor z połyskującymi drobinkami. Mam kolor Egyptian i coś tam (kremowo złoty). Łatwo narysować kreskę, jest miękka i trwała jednocześnie. Jasny kolor służy mi do rozświetlenia oka.
W sumie dzięki kredkom takim jak ta zaczynam ograniczać ilość produktów potrzebnych mi do makijażu, co ma swoje zalety.
Łatwo ją zatemperować i nie zużywa się szybko.

Kredka idealna

Używałam kredki w odcieniach Chocolate Lustre/Cream Lustre.
Idealne połączenie kolorów, bardzo dobrze się nią rysuje kreski czy podkreśla kącik oczu.
Nie drażni oczu (stosowana nawet na wewnętrznej części powieki), nie traci na intensywności, nie odbija się na powiece. Jest miękka, dzięki czemu kreskę z łatwością można rozetrzeć.

Niezwykle trwała, można być spokojnym o makijaż przez cały dzień, bez względu na porę roku.

Nie ma kłopotu ze zmyciem narysowanej kreski.

Kredkę z łatwością się temperuje, jedyne do czego mam zastrzeżenia to to, że nigdy nie otrzymałam takiego kształtu, jaki posiadała na początku - część rysująca robiła się coraz grubsza - jednak nie utrudniało to makijażu, dlatego mimo to daję komplet gwiazdek.

Niezbędnik, zwłaszcza gdy jest się początkującym w temacie kredek do powiek, nie da się nią zrobić krzywdy.

Żałuję tylko, że to wersja limitowana i była w niezbyt przystępnej cenie. Nie kupię drugi raz, bo raczej ponownie nie wejdzie na rynek.

Używałam tego produktu przez: kilka miesięcy

Miekka, ale dobra

Kupilam ja, bo zalezalo mi na kolorze Brown Sugar, a akurat ta byla w promocji z kosmetyczka i plynem do demakijazu. Generalnie jest to odpowiednik Cream Shaper for Eyes pojedynczej. Porzadnie sie naklada, nie rozmazuje sie po calym dniu lub po imprezie, ma piekne delikatne zlote drobinki. Mozna ja zmyc plynem do demakijazu wodoodpornego. Ale niestety tak jak ta pojedyncza jest bardzo miekka, przez co czesto trzeba ja temperowac. Choc musze przyznac, ze docenilam jej miekkosc, kiedy mialam problem z innymi twardymi kredkami - wole juz temperowac czesciej kredke, niz bac sie, ze sobie wydlubie oko. Mysle, ze do niej wroce choc wole wersje pojedyncza - jeden kolor wystarcza na dluzej.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsza

świetna

uwielbiam tą kredkę Clinique z kilku powodów:
+ miękka, kremowa konsystencja
+ bardzo ładne i trwałe kolory
+ świetna w użyciu
+ nie drazni wrażliwych oczu
+ genialna dla osób noszących soczewki

jest niestety 1 minusik, nie jest zbyt wydajna, niestety przez swoją miękkość bardzo szybko się zużywa i dlatego nie daję kompletu gwiazdek.

Super kredka

Kupiłam przypadkiem, z okazji promocji -30% w Sephorze i muszę przyznać, że był to dobry zakup :) . Mam kolor mink/sable i jestem z obu bardzo zadowolona- brąz jest śliczny, głęboki i ma delikatne iskierki, a "szarawy" fajnie podkreśla niebieski kolor oczu. Kredka jest dość miękka, ale kolor bardzo trwały. Byle jaką wodą zmywany nie zejdzie :) . Szkoda tylko, że tak jak już było wspomniane, przez tą miękkość kredka nie jest zbyt wydajna. Mimo wszystko chyba kupiłabym ją jeszcze raz :)

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: powoli kończę 1

generalnie warto

Kredka jest bardzo przyjemna w użyciu: jest miękka, łatwo zaznaczyć nią kontury oka, nie rozmazuje się i jest trwała. Kolory są bardzo fajnie dobrane i pięknie prezentują się na oku. Niestety duża wadą jest to, że kredka jest po prostu niewydajna, bardzo często trzeba ją temperować.Nie kupię jej chyba kolejny raz, właśnie przez to, że nie wystarczy na długo ale pozostałe zalety sprawiają, że zasługuje na mocną 4.

Używam tego produktu od: kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1sze

Doskonałość.

Mam kredkę w odcieniach Chocolate Lustre / Cocoa Shimmer.
Kredka jest fantastyczna, naprawdę nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Odcienie są przepiękne i doskonale dobrane, a kredka jest naprawdę doskonałej jakości. Odpowiednio miękka, doskonale rysuje i bardzo lekko przesuwa się po skórze. Nie ściera się, nie rozmazuje, nie odbija i nie blaknie w trakcie noszenia. Łatwo się zmywa, mimo tego że do momentu demakijażu jest tak doskonale trwała.
Nie wiem, czy jeszcze ją kupię, po pierwsze dlatego, że to limitowanka, po drugie dlatego, że 70 zł to jednak sporo jak na kredkę do powiek.

Używam tego produktu od: kilku tyg.