Iwostin, Sensitia, Krem tłusty

Iwostin, Sensitia, Krem tłusty

Chroni i pielęgnuje skórę narażoną na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, m.in. mrozu i wiatru. Działa natłuszczająco i regenerująco. Poprawia elastyczność skóry. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia na skórze delikatny film lipidowy. Emulsja woda w oleju (W/O).
Dostępny w pojemnościach 75ml i 150ml.

REWELACJA

W końcu znalazłam to, czego szukałam!

Zacznę od tego, że mam cerę raczej normalną z tendencją do przesuszania. Kremu uzywam głównie z rana przed zrobieniem makijazu (nie uzywam podkladu, wiec nie wiem jak zachowuje się w kolaboracji z podkladem). Od lat szukałam kremu, ktory odpowiednio nawodni i nawilży moją skórę twarzy. Używałam wielu kremow, ale raczej z tej niższej polki cenowej, gdyż zawsze wychodziłam z zalozenia, ze na pewno znajdę coś rownie taniego jak i dobrego. Najdrozszym kremem jaki kiedykolwiek używalam byl ten z La roche posay (nie pamietam konkretnej nazwy), jednak według mnie nie zrobił nic z moją cerą. Przejdę do konkretów kremu Iwostin:

+ odpowiednia ochrona, nawilzenie, nawodnienie i pielegnacja
+ nie "roluje sie" tak jak bylo u mnie w przypadku wysoko ocenianego kremu z Mixy
+ skóra caly dzien jest "ładna", nie zauwazam suchych skorek w ciagu dnia.
+cena (ja produkt kupiłam na promocji, wiec juz w ogole super!)
+pojemnosc a przy tym wydajnosc produktu
+bardzo dobra baza pod makijaz
+dobry jako maseczka (nałozyc i odczekac kilka minut aż się wchłonie)
+konsystencja(gęsta) Kiedys myslalam, ze wolę bardziej płynne i wodniste kremy, jednak one u mnie nie dzialaly.

- malutki minus za zapach, ktory jednak nie obniza mojej oceny ogolnej. Zapach nie jest wyczuwalny w ciagu dnia tylko przy nakładaniu. Jednak (z mojego doswiadczenia) jesli cos ma brzydki zapch z reguły dobrze działa. Osobiście wolę jak coś nieładnie pachnie, ale jest skuteczne.

Krem na zimę

To zdecydowanie krem na Zimową pore

+Chroni
+Nawilża
+Fajna konsystencja(tłuściutka)
+Fajnie się aplikuje
+Ładne opakowanie
+Poprawia jędrność skóry

-Cena

Krem Iwostin Sensitia tłusty

Bardzo dobry krem nawilżający, szczególnie jako krem ochronny w okresie zimowym. Przynosi ulgę podrażnionej i wysuszonej cerze. Już po pierwszej nocy w trakcie której użyty był krem widać dużą różnicę w wyglądzie skóry.

Mój ulubieniec na zime :)

Kremy marki Iwostin zawsze się u mnie sprawdzają,a ten nie jest wyjątkiem.Moja skóra potrzebowała czegoś co byłoby ją w stanie porządnie nawilżyć i ten krem sprawdził się rewelacyjnie.Jest treściwy,pozostawia filtr na skórze,dlatego stosuję do na noc.Rano budzę się z pięknie nawilżoną skóra twarzy jak po żadnym innym kremie jaki stosowałam do tej pory!Polecam dla tych,którzy mają problemy z suchą skóra po zimie,suchymi skórkami i podrażnieniami.Odejmuje jedną gwiazdkę za dość ciężką aplikacje kremu(poprzez swoją zbitą konsystencje ciężko wydobyć odpowiednią ilość z tubki i rozsmarować krem na ciele).Produkt udało mi się zdobyć na promocji za ok.28 zł za 150 ml,więc cena jest w porządku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Niezbędny przy retinoidach :-)

Bardzo dobry, silnie nawilżający krem. Zawsze ratuje mnie po poretinoidowej suszy, zmiękcza martwy naskórek który staram się usunąć.

Dostępny w aptekach w dwóch pojemnościach, zapakowany w dość poręczną tubę-chociaż wolałabym gdyby zamykała się na klik ale i tak jest dobrze. Ja zakupiłam swój za 0k. 33zł. Jest tłusty(ale przecież o to chodzi:-))

Wydajność-duża
Jest gęsty ale rozprowadza się całkiem nieźle.

Jednak zapycha moje czoło, na drugi dzień miałam po nim mnóstwo zaskórników, ale moje czoło bardzo łatwo zapchać, po prostu potrzebuję czegoś lżejszego i za to odejmuję 0,5 gwiazdki.

Kupiłam pod wpływem dobrych recenzji na wizażu-i w sumie nie zawiodłam się. Moim zdaniem warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Polecam wszystkim! U mnie bardzo dobrze się sprawdził jako baza pod podkład, dzięki temu skóra przez cały dzień była nawilżona a podkład nie schodził jak zawsze. ;)

Używam tego produktu od: styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: ze

KOCHAM :)

Ten krem ratował mnie za każdym razem po silnym kremie z kwasami, jedyny który podczas mega podrażnienia na mojej cerze nie zrobił mi krzywdy w postaci pieczenie

Bardzo go polecam do suchych skórek i przy złuszczaniu
Kończę drugie opakowanie i na pewno kupiłabym kolejne

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: końcówka 2 opakowania

Świetny krem

Nie żałuje ani odrobinę zakupu tego kremu. Kupiłamgo w okresie zimwym, gdzie sprawdził się rewelacyjnie. Stowowałam głownie na noc bardzo grubą warstwę, bałam się że będzie zapychał bo mam cerę trądzikową a jest bardzo tłusty, ale nic z tych rzeczy - rano skóra po nim jest napięta, nawilżona, mniej suchych skórek, mam nawet wrażenie że drobne pryszcze również zwalcza. Stosowałam również go jako krem na dzień. Jest tłusty więc w połączeniu z innym kremem i równiez sprawdził się bardzo dobrze.
Podsumowaując:
+nie zapycha - dla mnie najważniejsze
+ świetnie nawilża
+ rano skóra jest po nim miększa, gładsza, nie świeci się, jest świetnie nawilżona
+likwiduje suche skórki
+ cena warta tego produktu
+strasznie wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

A ja jestem na nie.

Miałam spore nadzieje co do tego kremu, ale jego głównym zadaniem miało być mocne nawilżenie i pomoc w pozbyciu się suchych skórek.
Po pierwsze, krem nawilża całkiem przeciętnie. Czuć, że to robi, ale w stopniu porównywalnym do zwykłych, drogeryjnych nawilżaczy - teraz na przykład używam Ziaji z olejkiem awokado i efekt jest nawet lepszy. Nie ma mowy o porządnym nawilżeniu przesuszonej zimą cery. Bardziej pasowałby jako zimowy krem ochronny na przebywanie na dworze, ponieważ zostawia film, który w takich warunkach mógłby się sprawdzić. Dla mnie miał to być krem nocny i nie była to jego udana rola.
Jest tępy podczas rozsmarowywania, ciężko go wydobyć z tubki przez gęstą, zbitą konsystencję. Na jeden raz zużywa się go dość dużo, przez co nie jest wydajny. Dodatkowo firm zmniejszyła opakowania kremów na 50 ml. Szkoda, bo większa pojemność i średnia półka cenowa wyróżniały Iwostin.

Nawilżacz

Nigdy nie czułam potrzeby używania kremu na noc. Wmawiałam sobie, że jest to zbędne (po co zapychać twarz na wieczór?). Oczywiście moje rozumowanie było błędne. Zobaczyłam u koleżanki na półce zużyte 4 takie kremy. Ponieważ ma cerę równie wrażliwą i skłonną do zapychania jak moja postanowiłam spróbować. I to był strzał w 10! Faktycznie jest tłusty, pozostawia film, ale nie używam go za dnia, więc nie przeszkadza mi to. Po przebudzeniu skóra jest gładka, napięta i w żadnym wypadku się nie świeci. Super produkt.

Używam tego produktu od: listopad 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 (75ml)

Rewelacyjny krem

Jak dla mnie jest to rewelacyjny krem dla suchej cery:
:) wspaniale nawilża i odżywia skórę
:) nie podrażnia
:) najważniejsze- NIE ZAPYCHA - a mnie prawie wszystko zapycha..
:) cera po nim (stosuję tylko na noc) pięknie wygląda, tak zdrowo, gładko i świeżo
:) opakowanie- tubka, do wyboru dwie opcje
:) mam wrażenie, że leczy moją skórę
:) dobrze się rozprowadza
:) to produkt polski :)
:) cena ok. za taką jakość

:( minusów brak

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

ukojenie dla naprawdę suchej skóry

W związku z moją suchą skórą i alergiczną skórą postanowiłam go kupić.
Przed nim używałam kremu nawilżającego Iwostin, lecz ten nie poradził sobie z bardzo przesuszoną skórą.
Postanowiłam, że wypróbuje ten. Udało się, działa.
To naprawdę ukojenie dla skóry. Żeby efekty były widoczne trzeba stosować systematycznie.
Krem ma bardzo tłusta konsystencję ale to nic.
Działanie wynagradza wszystko.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszewgo opakowania