AA, Nano Odżywianie 25+, Krem na dzień matująco - witalizujący dla cery tłustej i mieszanej

Zapewnia idealnie matową i gładką skórę oraz intensywnie nawilża. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry. Hypoalergiczna kompozycja zapachowa.
Składniki:
- Witamina B3, biotyna oraz L-arginina utrzymują prawidłowy stan skóry, regulując proces produkcji sebum i zwężając pory.
- Nylon sprawia, że już w chwilę po zastosowaniu kremu skóra jest idealnie matowa i gładka.
- Indyjski żeń-szeń rozpoznaje indywidualne problemy cery i dba o utrzymanie właściwej równowagi procesów w niej zachodzących, wspomaga regenerację komórek niezbędną do zachowania młodego, zdrowego wyglądu.Innowacyjne nanocząsteczki Aqua Shuttle docierają do głębszych warstw skóry i nawilżają ją od wewnątrz.
- Cząsteczka GP4G (ekstrakt z planktonu) pobudza metabolizm komórek.
- Alantoina i d-pantenol działają kojąco i łagodzą podrażnienia.

Mogło być dużo lepiej

Zgadzam się z aniacza, produkt nie matuje, chociaż powinien. Generalnie kiepski jest pod makijaż.Myślałam, że będzie lepiej witalizował, no ale się zawiodłam. Tylko alergia skłoniła mnie do zakupu drugiego opakowania, a ten krem akurat nie uczula. Za brak alergii daję trzy *

Używam tego produktu od:3 miesiące

Jeśli chcesz mieć alergię KUP!

Totalna porażka! To już kolejny "antyalergiczny" produkt tej firmy, który mnie uczulił! Pierwsze dni ok, choć konsystencja nieco tępa, potem....Wypryski, coś jakby liszaj? Walczyłam ze skutkami ponad 4 tygodnie!! Stwierdziłam, że może nada się na dekolt. BŁĄD! efekt ten sam...wylądował w koszu, bo pięty chyba też by uczulił. Na kim oni testują te kosmetyki?!
zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:jedno

dalabym 4 gdyby nie...

No coz, kremik jest dobry, ladnie nawilza, tani, neutralny zapach...Natomiast jesli chodzi o efekt matujacy ktory ten kremik mial zapewniac-nic. Nie matowi mojej skory wcale. Ale byc moze jest za slaby na moja bardzo tlusta skore

Używam tego produktu od:2 m-ce

Świetny

Plusy:
+ Odżywia - skóra po użyciu jest bardzo miła w dotyku, napięta, ładniejsza.
+ Nawilża - skóra nie jest ściągnięta.
+ Świeży, elegancki zapach
+ Nie uczula

Nie kupiłam go jako kremu matującego więc nie denerwuje mnie, że nie ma powalających właściwości matujących.
Nie lubię kremów mocno matujących wiec jak dla mnie super.

idealny

Moja 26-letnia cera od wielu lat sprawiała mi ogromne
problemy: pryszcze małe i duże, wągry, rozszerzone pory, błyszcząca cera, do tego bardzo wrażliwa, skłonna do podrażnień i przesuszeń skóra wokół oczu. Półki w mojej łazience wciąż jeszcze uginają się od beznadziejnych produktów, które tylko pogarszały sprawę.
A ja ciągle miałam nadzieję i szukałam....
No i znalazłam.
Ten kremik przywrółcił mi wiarę w siebie. Używam go od 3 tygodni, a moja cera nie była tak piękna od wielu, wielu lat. Wszystkie stare pryszcze zagiołły się, cera stała się jednolita i gładka, pory znacznie zwężone, mniej wągrów o połowę, nie muszę już nawalać tonę podkładu, by ukryć parchy.
A, i co dla mnie istotne, również moja skóra w okolicach oczu bardzo go polubiła. Jest nawilżona, a drobne zmarszczki (od przesuszenia) zniknęły.
Nie uczulił mnie, ładnie pachnie, wydajny (po trzech tygodniach np w vichy już zbliżałam się do dna), tani, cudowny, najlepszy. Nie matowi za bardzo, ale mi to nie przeszkadza ;)
Do kompletu stosuję krem na noc z tej samej serii (też super, świetnie się uzupełniają)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierszego (daleko do dna)

Przyjemny, na 4+

Zaskakujące są skrajne opinie na temat tego kremu. Wiadomo, że każda skóra reaguje inaczej, dlatego polecam wypróbowac.
Dla mnie kremik jest bardzo dobry, ma doskonałą konsystencję i lekko wyczuwalny, przyjemny zapach. Dobrze matuje skórę i jest idealny pod makijaż, bo szybko się wchłania.
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię, bo kremy na dzień cały czas zmieniam.

Używałam tego produktu przez dwa miesiące

beznadziejny

Jestem nim bardzo rozczarowana! Wcale nie matuje. Zostawia tłustawy filtr na twarzy, kiepsko się wchłania.
Strasznie zatyka pory!!! Po paru użyciach no mojej twarzy pojawiło się pełno niespodzianek. Kompletnie nie nadaje się pod makijaż: nakładając podkład po prostu rolował się pod palcami!
Zapach jak dla mnie zbyt sztuczny.
Zdecydowania lepsza jest wersja na noc.

Używam tego produktu od:prawie rok, z przerwami

polecam!!!!!!!!!!!!

kupiłam ten krem całkiem niedawno i jest świetny! mam skórę alergiczną, mieszaną. nie mam zbyt wielu problemów z pryszczami, używam tylko korektora. ale miałam duży kłopot z błyszczącym czołem- używałam różnych kremów i niestety niewiele ro dawało ale ten w końcu sprawidził się! czoło mi się nie błyszczy, skóra jest miło nawilżona i mięciutka :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

świetny

Krem dobry dla cery lekko mieszanej czyli bardziej z tendencją do przesuszania. Jest delikatny i ma świetny zapach. Lekka konsystencja. Matuje ale nie jest to bardzo mocny efekt, świetnie nawilża skórę, doskonały pod podkład ( dodam podkład matujący bo takiego właśnie używam. Skóra po nim fajnie oddycha, czuje się przyjemnie odświeżona. Jak dla mnie najlepszy krem jakie dotąd używałam.

Używam tego produktu od: pól roku

nie zaszkodził

Raczej długo nie matowił cery, ale też jej nie zaszkodził, nie zatyka porów, nie uczula, nie powstają nowe niespodzianki, ale też nie było żadnych spektakularnych efektów. Po prostu krem jak krem.

Warto wypróbować. Ja teraz skłaniam się do czegoś nawilżającego z apteki

porządny

Jest to pierwszy krem AA, jaki miałam i nawet się nie rozczarowałam.

Opakowanie takie sobie - nie zachwyca, ani też nie odstrasza.
Krem ma lekko ziołową nutkę, którą czuć podczas aplikacji, ale znika po jakimś czasie.
Krem jest bardzo lekki i wydajny. Opakowanie starczyło mi na prawie 4 miesiące codziennego stosowania.

Plus za to, że nie zapycha porów i nie miałam większych problemów z cerą podczas jego stosowania.
Cera była gładka, miła w dotyku i dość dobrze nawilżona.
Spodziewałam się nieco lepszego efektu matującego i tu trochę się zawiodłam.

Ogólnie podsumowując - porządny i treściwy krem za niewygórowaną cenę.

Używam tego produktu od:przez prawie 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo dobry krem

Uważam, że jest to bardzo dobry krem, dla mojej mieszanej i problemowej cery wręcz idealny! Jestem obecnie w trakcie trzeciego opakowania kremu i widzę efekty dobrego odżywienia skóry. Cera nabrała jednolitego koloru, zmniejszyła się znacznie ilość wyprysków i plam na skórze. Zauważyłam także, że krem pomaga leczyć rozdrapane pryszcze. Ale przede wszystkim bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę - stosuję codziennie na noc AcneDerm i mimo to skóra nie łuszczy się i nie mam żadnych suchych odstających skórek. Kupię ten krem jeszcze nie jeden raz. Używam tego produktu od: 8 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego