IsisPharma, MetroRuboril, Krem pielęgnacyjny dla skóry ze skłonnością do rumienia

Kuracja ochronna i łagodząca. Natychmiast łagodzi objawy przegrzania i przekrwienia. Poprawia cyrkulację krwi i wzmacnia naczynka krwionośne. Reguluje florę bakteryjną (demodex folliculurum) oraz działa antybakteryjnie.

Przeznaczenie:

-Zaczerwienienie twarzy (rumień) objawiające się przekrwieniem skóry na nosie i kościach policzkowych.

-Skóra z rozszerzonymi naczynkami.

-Skóra z trądzikiem różowatym.

Prawie ideał

Potrzebowałam kremu, który wzmocni moje naczynka na policzkach, zmniejszy ich zarumienienie oraz nie będzie zapychał, bo mam skłonność do małych drobnych krostek.

Ten krem spełnił wszystkie moje powyższe oczekiwania i dlatego pewnie będę go używać jeszcze długo. Wcześniej używałam Avene i Biodermy. Uważam, że MetroRuboril jest o niebo lepszy.

Stosowałam go raz dziennie na noc.

Czego mu zabrakło do ideału?
- nawilżania (krem raczej nie nawilża).
- gęstszej konsystencji (mój krem jest jak woda przez co notorycznie wylewam z tubki więcej niż jest potrzebne).

bardzo dobry

Na problemy z rumieniem to bardzo, bardzo dobry krem. Polecala mi go "do wyprobowania" pani dermatolog i choc musze powiedziec, ze bylam na poczatku mocno sceptyczna (bo dotad wiekszosc aptecznych kosmetykow przeciwko rumieniowi na moja skore albo nie dzialala w ogole, albo miala efekt wrecz dramatycznie rozny od oczekiwanego) to tym razem jestem bardzo zadowolona. Skora jest uspokojona, nie czerwieni sie tak wsciekle przy byle okazji, a i jeszcze pory jakby sie zmniejszly.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1wsze, ale nastepne juz kupilam...

beznadziejny

używam kremu od 3 miesięcy i nie widzę żadnego efektu, rumień jak był tak i jest,
zupełnie nie nawilża skóry więc przy cerze suchej trzeba posiłkowac się innym kremikiem
dziwnie pachnie- krem, który mam jest jak najbardziej świeży

na plus jest to, że szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy
niestety wydajny