Toni&Guy, Straight and Protect Conditioner (Odżywka do włosów)

Toni&Guy, Straight and Protect Conditioner (Odżywka do włosów)

Włosy prostowane przy użyciu prostownicy potrzebują specjalnej ochrony. Ta delikatna odżywka zwiększa efekt prostowania i chroni włosy przed temperaturą i niszczeniem, zostawiając je odżywione, gładkie i delikatne.

Chyba najgorsza z tej fimy

Jak na cenę patrząc - ok 40 zł - odżywka jest najgorsza ze wszystkich z tej firmy . Być może jej działanie ma byc niewidoczne - bo wkońu ma chronić włosy przed gorącem prostownicy . Jednak moje zniszczone końcówki są nie do rozczesania po tym produkcie . Po za tym daję 3 gwiazdki bo jak każdy produkt tej firmy pieknie pachnie i jest wydajny .

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Fajna

Recenzowałam już dawno tę odżywkę (szampon też), ale recenzje zniknęły.

Dla mnie odżywka jest super. Pachnie jak Gucci Rush, nie plącze i nie elektryzuje włosów, ładnie błyszczą i łatwo je rozczesać. Minusem jest pompka, która podaje za mało kosmetyku, a ja mam długie włosy więc muszę sporo naciskać, żeby wydobyć odpowiednią ilość.

Wycofana ze sklepów, można dostać jeszcze w internecie. Ja kupiłam za 17 zł, a w Douglasie bywała po 40. W Londynie widziałam zestaw 2 za 6 funtów.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 duże i jedno podróżne

Abusolutnie na tak!

Kupiłam zestaw 3 miniatur do wypróbowania. Cena w porządku, niecałe 30zł. Stosowałam szampon wraz z odżywką. Trudno mi ocenić produkty osobno. Mam jednak wrażenie, że za działanie wygładzające bardziej odpowiadała odżywka. Naturalnie mam cienkie, oklapnięte przy skórze i puszące się oo połowy włosy. Efekt po zastosowaniu kosmetyków był zauważalny. Włosy po wysuszeniu lub wyschnięciu były gładsze, bardziej lśniące i nie puszyły się. Pięknie pachniały - jak Gucci Rush! Na minus fakt, że odżywka nie powoduje łatwiejszego rozczesywania włosów. Po umyciu są splątane i trzeba się namęczyć, żeby je uczesać nie wyrywając za dużo. Z pewnością kupię pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Bez szału

Dziewczyny, nic specjalnego.

+ całkiem przyjemne opakowanie i wygodna aplikacja
+ zapach nienajgorszy (nie powala, ale z doświadczenia wiem, że niektóre produkty do włosów wręcz śmierdzą)
+ krótki czas trzymania na głowie (zalecane 2min, dla zabieganych i aktywnych osób do duża zaleta)

- absolutnie nie ułatwia prostowania
- nie wygładza włosów
- nie pozostawia ich specjalnie lśniących

Czy chroni przed ciepłem? nie mogę powiedzieć, bo bezpośrednio przed użyciem prostownicy i tak używam balsamu czy sprayu do prostowania.
Wydaje mi się, że gdyby ktoś był na tyle naiwny, że stosowałby tę odżywkę bez żadnego "wspomagania" przed prostowaniem, w nadziei, że ochroni ona włosy przed wysoką temperaturą, szybko skończyłby ze spaloną szopą.

Jestem pewna, że więcej jej nie kupię. Mam bzika na punkcie kosmetyków do włosów i ciągle szukam nowych.

Używam tego produktu od: od siedmiu miesięcy (od czasu do czasu)

nie nie nie

Skuszona rewelacyjnym działaniem sprayu ochronnego przed prostowaniem Toni&Guy - kupiłam właśnie tę odżywkę. Po pierwszym użyciu nie byłam przekonana ale po kolejnym już wiem, że nigdy więcej nie zagości na moich włosach.
Po umyciu włosy były poplątane, ciężkie do rozczesania, sztywne i szorstkie a co najgorsze strasznie się elektryzowały.
Jedynym plusikiem tego produktu jest zapach - włosy po użyciu pachną jak po wyjściu z dobrego salonu.

Używam tego produktu od: dwa użycia
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

najlepsza ochrona

Odkąd po raz pierwszy użyłam tej odżywki, wiedziałam, że to jest dokładnie to, czego moje włosy potrzebują.

Mam włosy długie i gęste, po umyciu i wysuszeniu strukturę mają dość suchą, układają się w takie mało konkretne fale, bo ani na prosto, ani w loki. Dlatego też są dzień w dzień traktowane prostownicą.

Odkąd używam tej odżywki, moje włosy zwyczajnie odżyły. Są po niej niesamowicie miękkie i leciutkie, błyszczą się i pachną, no i prostownica im nie straszna.

Do tego opakowanie jest bardzo wydajne, kiedyś musiałam je sprowadzać ale widzę, że są już w Polsce więc cieszę się tymbardziej :)

Jako maniaczka odżywek do włosów, lubię czasem pozmieniać i za każdym razem, gdy myję włosów, używam innej z mojej sporej kolekcji, ale żaden produkt nie daje mi takiego efektu jak ta odżywka.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Ulubiona

W przeciwieństwie do szamponu z tej serii na pewno kupię ją jeszcze nie raz.

Włosy po użyciu tej odżywki są miękkie, lejące, błyszczące, bardzo miłe w dotyku, a po dłuższym stosowaniu zauważyłam poprawę w ich kondycji. Ogólnie bardzo lubię moje włosy po jej użyciu.

Podoba mi się jej zapach i opakowanie. Jest wydajna.

Żadnych minusów nie zauważyłam, dlatego z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek.

Używam tego produktu od: prawie 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dobra

Dobra odżywka, ładnie się po niej ukłądają włosy, ale moze przetłuścić. Tak samo jak szampon szału nie robi, wolę inne marki kosmetyków do włosów. Więcej nie kupię, wolę szukać swojego KWC.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

Jeden z ulubionych

O ile szampon z tej serii mnie nie zachwycił - to odżywka i owszem. Jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków i jako jeden z naprawdę niewielu - pojawia się w mojej łazience regularnie. Bardzo ładnie pachnie, dobrze się aplikuje i rzeczywiście pielęgnuje moje nędzne włosiny (nie mam dla nich litości, katuję je prostownicą dzień w dzień). Włosy nie są suche, wyglądają zdrowo, nie kruszą się i są "lejące".
Tak trzymać!
Używam tego produktu od: 1,5 roku?
Ilość zużytych opakowań:3,4?

przeciętna odżywka

Używałam tej odżywki w połączeniu ze srebrnym sprajem do prostowania z tej serii. Efekt żaden. Odżywka nie nawilża włosów, po jej użyciu są splątane i topornie sie układają. łatwo sie spłukuje to chyba jedyny plus. Opakowanie fajnie wygląda na półce w łazience ale cieżko z niego wydobyć resztki odżywki w dodatku dozownik często sią zacinał. A zapach nie będę komentować kto uzywał ten wie tania woda kolońska..... po prostu beznadzieja. Może jeśli włosy są w naprawdę dobrej kondycji ta seria sprawdza sie w moim przypadku to porażka. szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

The best

Wspaniała odżywka, którą kocham za blask, jaki nadaje moim włosom.

Stosuję ją z szamponem z tej samej serii, więc trudno mi ocenić, który z produktów działa lepiej. Efekt cudownie błyszczących włosów to prawdopodobnie rezultat połączenia obu specyfików.

Ogromny plus za wydajność. Dzięki wygodnej pompce odżywka wystarcza mi na 3 miesiące codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Bardzo dobra.

Używam drugie opakowanie 75ml, ale następnym razem kupię 250. Super odżywka, mimo, że się ją spłukuje. Włosy są po niej niebywale mięciutkie, lśniące i podatne na prostowanie i trwają w tym stanie do następnego mycia. Super produkt, kosztuje trochę ponad 5 funtów, czyli cena do jakości-miodzio ;)

Używam tego produktu od:2miesiące
Ilość zużytych opakowań:2, 75ml