Toni&Guy, Iron It Heat Defence Spray (Spray ochronny)

Toni&Guy, Iron It Heat Defence Spray (Spray ochronny)

Włosy prostowane przy użyciu prostownicy potrzebują specjalnej ochrony. Spray chroni je przed wysoką temperaturą, odżywia, wygładza i nadaje blasku.

ok

Kupilam w rossmanie na promocji, zawsze chcialam wypróbować kosmetyki tej marki. .wiec jak zpbaczylam 50% %znizki na prawie wszystkie t&g od razu rzucilam sie na szampon.spray ochronny, odzywke i lakier. Troche przesadzilam..bo co by bylo jak by sie okazalo, ze jednak nie-e nie dla nnie?! Uff..na szczescie kosmetyki sa trafione.
Spray-powiem szczerze jezeli by mial stałą cenę taka jak w promocji to bez wachania zostal by ze mna do konca zycia;) ale niestety, dla mnie regularna cena jest zbyt wysoka postaram sie wylawiac go na promocjach!
Plusy:
Wydajny
Bardzo ladnie pachnie
Wlosy sa miekkie w dotyku
Łatwo sie rozczesuja
Nie placzą się ( a u mnie to standard)
Nie kołtunią
Nie przetluszcza i nie obciaza
Wlosy pozostaja swierze
Ładnie blyszcza
Poprawia kondycje wlospw zwłaszcza koncowek
Bardzo dobry produkt pielęgnacyjny..wady ma dwie
Minusy:
Cena
Bardzo trzeba uwazac z iloscia poniewaz mozna przesadzic:) nie wiem czy to w sumie minus..poprostu trzeba uwazac.
Myślę, ze napewno niecjest trudno znalesc tanszy kosmetyk o takim samym dzialaniu.
Polecam w cenie prpmocyjnej:))

Używam tego produktu od: nie dawna

Lubię

Bardzo dobry produkt. Wydajny, o przyjemnym, trochę intensywnym zapachu. Stosując na suche włosy przed użyciem prostownicy potęgował efekt prostowania. Niestety produkty Toni&Guy zniknęły z półek Sephory i Douglasa, ale ku mojemu zdziwieniu pojawiły się w Rossmanie w nowych opakowaniach. Wczoraj zakupiłam właśnie mgiełkę chroniącą włosy przed wysoką temperaturą i mam nadzieję, że jej działanie będzie identyczne jak w przypadku tego spreju w puszce.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania+mgiełka w nowej szacie graficznej

OK

Produkt jest bardzo przywoity, ale nalezy stosowac go z umiarem. W nadmiarze "wulkanizuje" sie na wlosach tworzac gumowata warstwe i matowe wykonczenie fryzury.
Jesli chodzi o zabezpieczenie wlosow, to moim zdaniem szalu nie ma :/
Byc moze przez to, ze lekko usprawnia slizg szczotki lub prostownicy, powoduje, ze wlosy mniej sie niszcza.
Bardzo wydajny.
Chyba niekupie ponownie - poszukam lepszego.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op

świetny

Nie ma się co powtarzać, główną zaletą sprayu jest jego obłędny zapach :) Włosy długo po nim pachną, a co istotne nie są przy tym obciążone. Kosmetyk jest bardzo wydajny, do tego sprawia, że włosy są bardziej skore do współpracy z prostownicą. Ja stosuję go na lekko wilgotne włosy, zanim je wysuszę, a czasem na całkowicie suche. Efekt zawsze jest pozytywny.

Co do ceny... jeśli macie kogoś zagranicą, warto się rozejrzeć, bo często można kupić kosmetyki T&G w promocji 3 za 2, albo po prostu każdy za 2-3 funty, co się naprawdę opłaca.

Bardzo dobry produkt

Kupiłam w zestawie miniatur wraz z szamponem i odżywką. Spray ma bardzo ładny zapach (jak Rush Gucci), czasem jednak miałam wrażenie, że swoją intensywnością zagłusza moje perfumy. Stosowałam spray na suche włosy, po zastosowaniu prostownicy były błyszczące i sypkie. Efekt prostowania trzymał się do kolejnego umycia włosów. Trudno powiedzieć czy chroni przed temperaturą prostownicy. Produkt jest baardzo wydajny. Szampon i odżywka skończyły się szybko, a spray używałam ponad miesiąc (mam na myśli małe opakowanie)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Genialny! Moje KWC

Zacznę od tego, że cena wcale nie jest wysoka. Testowałam na swoich włosach kilka dużo droższych kosmetyków termoochronnych, które może i wygładzały, nabłyszczały itp, ale żaden tak nie chronił moich włosów. Używam go od trzech miesięcy i zapomniałam już co to po rozdwajane końcówki :D Prostownicy używam codziennie. Włosy mam dość grube, gęste i długie. Zazwyczaj moja wizyta u fryzjera kończyła się na podcięciu włosów, dokładnie tyle ile zdążyły urosnąć od ostatniej wizyty. Tym razem jednak wystarczył 1 cm :D A już się zaczynałam załamywać, że chcąc je zapuścić, będę musiała odstawić prostownicę ;) Dalsze plusy to:
+wydajność (zwykłe opakowanie wystarczyło mi na ponad 3 m-ce codziennego stosowania)
+zapach- pachnie bardzo przyjemnie (jak w salonie Toni&Guy ;)
+nabłyszcza
+no i oczywiście cena :)
Polecam wszystkim, którym zależy na zdrowych włosach :)
Pewno na długo zostanie moim KWC

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

drogi, ale skuteczny

Kupiłam w zestawie miniaturek za 29 zł, razem z szamponem i odżywką z serii, w Douglasie :)
O ile z odżywką "pożegnałam się" po zaledwie 3 użyciach (mam długie włosy), mini spray starczył mi na przeszło miesiąc, z zaznaczeniem że używałam go 2 razy w tygodniu, pryskając obficie włosy.
Mam włosy sięgające łopatek, farbowane, przesuszone, niepodatne na układanie, kręcone, gęste i grube :]
Spray pięknie pachnie! Zapach utrzymuje się na włosach :) Poza tym odniosłam wrażenie, że włosy nawilża. Usztywnia je i lekko obciąża, co w moim przypadku jest zaletą, znakomicie utrwala, zapobiega puszeniu i pięknie nabłyszcza :)
Co do wydajności, wydaje mi się że jest ok :) Odejmuję gwiazdkę za jego wysoką cenę.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

Polubiłam :)

Kupiłam 3 produkty mini dla przetestowania. Ten jest świetny do tego stopnia, że po dwóch dniach używania zamówiłam pełnowymiarową butelkę. Używam codziennie (codziennie prostuję włosy), po uprzednim umyciu włosów szamponem nawilżającym Toni&Guy i po zastosowaniu odżywki do włosów prostowanych. Sprey świetnie pachnie - zapach utrzymuje się na włosach cały dzień, chroni włosy, pięknie nabłyszcza i sprawia że włosy są sypkie i lekkie.

Używam tego produktu od: tygodnia

polubiliśmy się

bardzo fajny produkt. Fatycznie jak obiecuje producent chroni, wygładza i nabłyszcza włoski ale czy nawilża tego nie zauważłam.
+fajny zapach
+chroni!
+dostępny w 2 rozmiarach normalnym i małym idealnym do podrózy
+nabłyszcza i sprawia że włosy są "sypkie"
+nie wysusza włosów
Prócz tego że jest cięzko dostepny nie widze minusów
Polcecam

Używam tego produktu od:4 miesiące

Rewelacja!!!

Po pierwsze pachnie perfumami Gucci Rush :)
Po drugie chroni włosy przed szkodliwym wpływem prostownicy.
Nie obciąża włosów :)
Napewno będę go jeszcze stosować, bo prostuje włosy a to bardzo szkodzi im.

nie polecam

Plusów nie zauważyłam natomiast minusów sporo. Oto one:
1.strasznie śmierdzi bazarowymi perfumami,a zapach utrzymuje się cały dzień
2.strasznie moczy włosy
3.włosy są matowe jakby spryskane lakierem, tępe, ciężko się prostują
4.niestety wydajna
5.nie nabłyszcza, nie odżywia
6.nie zauważyłam żadnej ochrony przed działaniem wysokiej temperaturyUżywam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

poprawny

Włosy prostuje codziennie więc muszę je chronić. Od dawna używam czarnego mleczka LOreal które jest moim KWC w tej kategorii (jak na razie).
Ten produkt Toni&Guy jest w mojej ocenie tylko poprawny. Używam go na podsuszone już suszarką włosy. Mimo iż rozpylam go delikatnie i z umiarem bardzo moczy włosy (nie jest to subtelna mgiełka).
Mnie zapach nie zachwyca. Jeśli chodzi o tego typu kosmetyki to wolę te bezzapachowe.
Poza tym nie zauważyłam jakiś rewelacyjnych efektów na włosach: prostownica tępo sunie po włosach (mam bardzo gęste włosy i często mi się zaplątuje w moich długich kłaczkach)a blask obiecywany przez producenta kosmetyku nie został przez mnie zauważony.
Nie zachwycił mnie ten produkt. Jak dla mnie jest bardzo przeciętny. Używam tego produktu od: 2 miesięcy