H&M, Nail Polish by H&M (Lakier do paznokci)

H&M, Nail Polish by H&M (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci jest dostępny w prostokątnych buteleczkach (również w buteleczkach z kwiatkiem). Można go kupić w paru kolorach, m.in. czerwonym, czarnym, liliowym z brokatem.

w tej cenie nie jest zły

Mam ten lakier w czarnym kolorze i uważam, że jak na swoją cenę to naprawdę dobry produkt.

Pędzelek jest cieniutki, dość precyzyjny, nie gubi włosków.
Lakier ładnie kryje. Przy dwóch warstwach mam efekt, który mnie zadowala.
Trwałość jest średnia, wytrzymuje w stanie nie naruszonym ok.2-3dni. Później zaczyna odpryskiwać.
Schnie szybko.
Nie dusi zapachem jak niektóre lakiery.
Cena jest niska, w dodatku często są na niego promocje.

ten z brokatem super! będę szukać

ja mam taki liliowo-rozowo-przezroczysty z brokatem

+ cena - 2zl na przecenie
+ wydajnosc, uzywam od kilku msc i dalej go mam i działa
+kolor w rzeczywistosci jest przezroczysty, moze delikatnie różowawy
+super wygląda na kremowych/rozjasnionych paznokciach
+całkiem dobrze się trzyma
+bardzo szybko schnie

Używam tego produktu od: kilku msc

ideał

Jestem pozytywnie zaskoczona jakością. Mam odcień fioletowy

Plusy:
- dobre krycie
- długo się utrzymuje (nawet do tygodnia)
- szeroka gama kolorystyczna
- ładne opakowanie, wygodny pędzelek

Minusy:
- cena regularna 15zł, to dosyć dużo, kupuję go na promocji

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

super!

Jestem bardzo zaskoczona!
Lakier jest super!
Szybko schnie
Długo trzyma się na paznokciach
Nie odpryskuje
Ma odpowiednią konsystencję

Dla mnie nie ma żadnych minusów :)

Ilość zużytych opakowań: mam 2 kolory

fajny gadżet

Czasami zdarza mi się kupować lakiery tej firmy, łażąc oczywiście w poszukiwaniu ciuchów ;)
Nie wiem, dlaczego tak jest w opisie, ale ta firma ma w swojej ofercie nieskończoną ilość kolorów.
Duży plus za to, że to jest miejsce, w którym najszybciej trafiam na "modne kolory". Dużo szybciej niż w firmach kosmetycznych.

Jeśli chodzi o ich jakość, to oczywiście pozostawiają trochę niedociągnięć, ale za cenę, za którą często udaje się je kupić w wyprzedażach są naprawdę świetne.

Czasami można też kupić takie maleńkei słoiczki, które są prawie jak próbki ;) i to też jest świetne, jeśli chcesz np kupić jakiś lakier specjanie na daną okazję i wiesz, że pewnie przynajmniej przez najbliższy rok i tak go nie użyjesz.

trzymają się całkiem nieźle, ok.3 dni, mają fajne efekty.
Jedyny minus, to pędzelki średniej jakości.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: naprawdę dużo ;)

Zależy od odcienia...

Mam trzy lakiery z tej serii, wszystkie dorwane na promocji za 5 zł - gdybym kupiła je w cenie regularnej, pewnie byłabym mocno rozczarowana, ale tak to jest nawet nieźle. ;) Mam odcienie Misty Lilac, Good Looking i Shanghai Nights.

KOSMETYK: Właściwie wszystkie trzy lakiery są różne - Good Looking (kawowy, lekko błyszczący beż) i Shanghai Nights (szmaragdowo-zielony z lekkim shimmerem) to raczej mało kryjące i niezbyt gęste lakiery, za to Misty Lilac (mój ulubiony, jasnoliliowy odcień) jest gęstym, ale niestety trochę smużącym lakierem, choć można tego uniknąć przy odrobinie wprawy.

Te bardziej rzadkie schną szybciej i łatwiej się nimi maluje (nie wylewają się poza płytkę), za to ich trwałość jest zdecydowanie gorsza niż Lilaca, który jeśli w końcu zaschnie, to na amen. Lilac potrafi z topem trzymać i tydzień, Shanghai i Good Looking - około 3 dni przy dobrych wiatrach.

Shanghai\'u się już pozbyłam, bo jednak ostatecznie kolor średnio mi się podobał (takie morskie, błyszczące nie wiadomo co), Good Looking jest świetnym casualowym odcieniem, kiedy nie chcę mieć nic rzucającego się w oczy na pazurach, a Lilaca absolutnie uwielbiam i nadaje się na wszystkie okazje - zwłaszcza na egzamin z adnima, bo jest idealnie w kolorze kodeksu postępowania adnimistracyjnego. :D

OPAKOWANIE: Tutaj też lakiery się różnią - Lilac ma nakrętkę jak na zdjęciu, a Good Looking i Shanghai taką kwadratową szerokości buteleczki, która jest cholernie nieporęczna... Pędzelki dosyć wąskie, osobiście wolę szersze.

CENA/JAKOŚĆ: Cóż, gdybym dała 16 zł i to nie za Lilaca, byłabym arcywściekła. Przy 5 zł ból jest mniejszy, ale ponownie inwestować będę tylko w Lilaca, dwa pozostałe mnie naprawdę nie zachwyciły.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowań

Warty ceny

Kupiłam na przecenie. Mam odcień złoty, w innym opakowaniu niż na zdjęciu.
Plusy:
+dobrze kryje nawet przy jednej warstwie
+nie robią się smugi
+dosyć szybko schnie
+konsystencja rzadka

+/- trwałość średnia 2 dni bez odprysków
Minusy:
-ograniczony wybór kolorów (raczej sezonowe)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

nie jest zły, ale mógłby być lepszy

Lakier oceniam jako przeciętny. Kolor jest dosyć ciekawy, a drobinki fajnie się mienią. Na plus pigmentacja i konsystencja lakieru. To co mnie w nim irytuje to niestety trwałość...lakier trzyma się 2-3 dni, a przy intensywnym myciu czy sprzątaniu 1 dzień. Jego cena również dosyć wysoka jak na tak słabą jakość. Preferuję jednak lakiery inglota, są zdecydowanie bardziej wytrzymałe i odporne.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Super kolory i krycie, trwałość - bliska zeru

PIERWSZE WRAŻENIE

Lakiery kupiłam na wyprzedaży posezonowej w H&M (5-9zł?). Akurat jest to wersja trzech miniaturek (5ml) w zestawie w złotym pudełeczku. Posiadam kolory Clay, Lime i Turqouise.

UŻYTKOWANIE

Oczywiście, jak na H&M przystało, kolory są niesamowite. Bardzo modne, wyróżniające się. Zestaw jest super skonstruowany pod tym względem - Lime to połyskująca limonka, Turqouise to bardziej niebieski niż turkusowy z zielonkawą perłową poświatą, zaś CLay to braż ze srebrym brokatem. Fajnie wyglądają osobno a razem także doskonale się prezentują.
Buteleczki są malutkie, ale poręczne. Nawet dobrze się maluje się takim małym pędzelkiem wbrew pozorom. Jedno pociągnięcie kryje wystarczająco dobre, smugi są niezauważalne.
Niestety, lakier bardzo długo schnie. Do tego tworzą się bąbelki powietrza na powierzchni. Pierwszy kontakt z wodą oznacza uszczerbek na lakierze. Po całym dniu mam ochotę go zmyć jak najszybciej. Gdyby nie to, myślę, że H&M mógłby mieć szanse na bycie moim faworytem, ale tak, to kupię tylko wtedy, gdy urzeknie mnie naprawdę jakiś kolor i nie znajdę godnej alternatywy.

OPINIA KOŃCOWA

Lakiery są śliczne, jedynie ich trwałość przekonuje do wstrzymania się z kupnem kolejnego kolorku.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

ujdzie w tłumie

Szukałam jakiegoś fajnego nudziaka i trafił mi się kolor NERD. Kolorek beżowy, zbliżony do odcienia skóry.

Na moich paznokciach lakier (o dziwo!) trzyma się kilka dni, oczywiście dla perfekcyjnego efektu trzeba nałożyć dwie warstwy.

Spory minus: błyskawicznie zasycha. Kupiłam do 2 miesiące temu, a jest zaschnięty prawie na mur. Szkoda, bo kolor jest, jak dla mnie, idealny.

Ilość zużytych opakowań: 1 użyte w 1/3

Beznadziejna trwałość!

Skusiłam się na ten lakier (i to 2 sztuki) tylko dlatego, że akurat były przecenione na 2 zł. Kupiłam bezbarwny z dużą ilością brokatu i czerwony metaliczny.
Z bezbarwnego jestem dość zadowolona, bo zostawia dużo drobinek i efekt jest widoczny, nie tak jak niektóre lakiery - kilka kropeczek.
Czerwony natomiast to tragedia. Ściera się już na 2. dzien po pomalowaniu!
Również z pędzelka nie jestem zadowolona. Jest cieniutki i trzeba się namachać, żeby pomalować cały paznokieć.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: zero

Swietne kolory ale długo schną

Plusy:

+swietne kolory, ja bardzo lubię te z drobinkami czy brokatem
+ fajne, proste opakowanie
+ cena - na przecenie nabyłam kilka po 2zł sztuka
+ ładnie kryją za pierwszym razem i kolor jest identyczny jak w buteleczce

Minusy:
- być może to przypadłośc tylko tych lakierów z brokatem ale są dość mocno gęste przez co długo schną (po 20 minutach nadal nie sa całkowicie suche) - niestety dla mnie szybkość wysychania jest najważniejszym czynnikiem lakieru a te wypadają dosć blado w tym temacie
- krótki pędzelek

Ilość zużytych opakowań: kilka