Herba Studio, Balsam do paznokci (nowa wersja)

Herba Studio, Balsam do paznokci (nowa wersja)

Pojemność 4,7 g

Kosmetyk naturalny przeznaczony do pielęgnacji paznokci. Wzmacnia giętkie, łamliwe, rozdwajające się paznokcie i stymuluje wzrost silnych paznokci. Odżywia paznokcie zniszczone i przywraca im połysk, wygładza skórki otaczające paznokcie.
Przeznaczony do paznokci giętkich, łamliwych, rozdwajających się, wysuszonych, matowych, zniszczonych przez stosowanie zmywacza i lakieru oraz skórek uszkodzonych przez manicure.

nie dla mnie

Używałam tego balsamu jakieś dwa lata temu. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat stwierdziłam:\' TO może być ratunek dla moich paznokci!!\'
A jednak zawiodłam się. Mam z natury bardzo słabe paznokcie, bardzo się rozdwajają. Wmasowywałam balsam w paznokcie po kilka razy dziennie przez bodajże 3 miesiące- owszem, płytka była jakby bardziej gładsza i błyszcząca, ale nic poza tym- problem rozdwajających się paznokci w ogóle nie zniknął.
Mimo, iż na wielu osobach odżywka działa, na moich paznokciach kompletnie się nie sprawdziła.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno- z trudem i frustracją skończone ;)

Balsam świetnie poradził sobie z problemem rozdwajających się paznokci, także za to ma dużego plusa. Poza tym wyraźnie wzmocnił moje słabe paznokcie, ale jednak nie na tyle, żebym mogła je zapuścić na taką długość, jaka mi się marzy. W każdym razie polecam go i na pewno kupię go ponownie, zwłaszcza, że cena jest przystępna, a jego wydajność jest bardzo duża.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Rzeczywiście świetny

Podpisuję się po KWCowymi zachwytami. Balsam jest naprawdę bardzo dobry. Jedyny minus to nieco utrudnione wydłubywanie twardego specyfiku z pudełeczka, jednak nie oszukujmy się, smarowanie paznokci z natury rzeczy jest kłopotliwe i na światłach lepiej tego nie robić :D

Maść działa, wchłania się szybko dając doraźny efekt gładkich, błyszczących pazurków. Nie-doraźnie - wzmacnia i zapobiega rozdwajaniu się. Moje paznokcie są z natury słabe i źle znoszą większość drogeryjnych odżywek. Wcześniej używałam olejku Decleor, równie dobrego i wydajnego, niestety, z 10 razy droższego.

Używam tego produktu od: pewnie roku
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

Rewelacja

Balsam do paznokci jest naprawdę rewelacyjny.
Miałam bardzo zniszczone paznokcie - pękały mi wzdłuż i nie pomagały lakiery itp.
Zaczęłam smarować balsamem i paznokcie stały się twarde i w końcu odżyły.
Kupiłam małe opakowanie już ponad rok temu i mam do tej pory.
Pomogło też na moje obgryzione skorki - ale tylko wtedy kiedy regularnie je smarowałam - później znowu je wygryzłam.

Zapach może nie jest rewelacyjny, ale jest znośny - ma dziać a nie super pachnieć.
Tani, wydajny i skuteczny.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno małe

Szybko naprawione!

Kupiłam go przed wakacjami ubiegłego roku, moje paznokcie były zrujnowane i spodziewałam się, że po wakacjach, będzie jeszcze gorzej. Zapłaciłam 11 zł i mam go do dzisiaj, wygląda jakby w ogóle nie miał zamiaru się skończyć. Przez 2 tygodnie codziennie wcierałam w paznokcie i skórki raz lub dwa razy dziennie. Miałam problem przede wszystkim z rozdwajaniem się płytki. Po tym okresie "kuracji" szybko się odbudowały, wzmocniły, końcówka jest, tak jak poprzedniczki zauważyły, bielsza, w ogóle się nie rozdwajają. Nie można bezpośrednio po nałożeniu, pomalować lakierem, ale to nie jest dla mnie problem.Od tamtego czasu stosuję kilka razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolona!Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

Na plus:)

Balsam jest całkiem fajny:) Paznokcie wyglądają po nim na mocniejsze, zadbane, błyszczą się i końcówki paznokcia są bardziej białe.
Poza tym jest wydajny i niedrogi.
Jedyne z czym sobie nie poradził to z rozdwajaniem paznokci, a mam z tym straszny problem:( Dlatego poszukam czegoś innego do moich paznokci.
Ale mimo wszystko polecam ten balsam:)

Ilość zużytych opakowań: połowa

zero rezultatów

Niestety na moje paznokcie nie pomógł. Mam dość kruchą i matową płytkę, która osłabiła się ciągłym malowaniem lakierami i zmywaniem - zasugerowałam się wizażem i kupiłam ten produkt. Przez ponad miesiąc sumiennie i starannie smarowałam i masowałam paznokcie tym balsamem ale niestety nie ma żadnej poprawy. Jedynie skórki wokół paznokci są dobrze nawilżone, ale na samej płytce nie zrobił niestety nic. zero efektów, pieniądze w błoto.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

zawód

Przykro mi zaniżać ocenę, ale mi niestety nie pomógł. Przez większość czasu nie malowałam paznokci i sumiennie wcierałam balsam w pazury i ich okolice. I jak było tak jest- paznokcie nie mogą ładnie urosnąć bo ledwo wyjdą za opuszek palca już są rozdwojone. Dłuższe łamią się... Może jedynym plusem jest to, że paznokcie ładniej wyglądają, nie są matowe, a skórki nawilżone. Jednak przyznam że z działaniem tego balsamu wiązałam dużo większe nadzieje.
Do tego fatalny słoiczek. Spadł mi od razu po kupnie na ziemię i popękał. Skleiłam bo wypadał z niego wkład z balsamem, ale on ciągle pękał w nowych miejscach irytując użytkownika :P
Cena rewelacyjna, jeśli by działał. Fatalna dostępność za to- tisane ma większość aptek, o balsamie do paznokci w większości nikt nawet nie słyszał. Zamawiałam ze strony producenta.

Używam tego produktu od: 3msc

taki sobie

Balsam nawilża i delikatnie wzmacnia słabe paznokcie myślę że lepiej działa na skórki przy regularnym stosowaniu nabłyszcza paznokcie ale jeśli ktoś ma bardzo słabe to nie zdziała cudów ogólnie nie jest zły ale mnie lepiej pomogły inne odżywki .Dużym minusem jest aplikacja trzeba jej poświęcić kilkanaście minut aby balsam wetrzeć i żeby się wchłonął

dla mnie super

Balsam niesamowicie skuteczny, ale pod warunkiem systematycznego stosowania.
Plusy: + naprawdę wzmacnia paznokcie;
+ pielęgnuje skórki;
+ bardzo wydajny;
+ tani jak barszcz.

Minusy:
- zapach;
- długo się wchłania.

Używam tego produktu od: pól roku z hakiem ;)
Ilość zużytych opakowań: połowa

nawet dobry

Podchodziłam sceptycznie do tego balsamu.

+ moje paznokcie są twardsze
+ zdrowiej wyglądają
+ wydajność
+ zmiękcza skórki

- przy wmasowywaniu zadzierał zmiękczone skórki. Nie wiem jak to się stało, pewnie zły kierunek wmasowywania. Od tamtej pory wmasowywuję zgodnie z kierunkiem wzrostu paznokcia.
- cena - ja dostałam za 10 zł w doz-ie
- średni zapach, ale idzie się przyzwyczaić
- przy dłuższych paznokciach ciężko wydobyć ze słoiczka

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Niebo a ziemia!

Proste, estetyczne opakowanie, niestety łatwo ulega pęknięciom.
Sama zawartość to delikatnie pachnący produkt o konsystencji schłodzonego masła, który pod wpływem ciepła miękknie (ale nie staje się tłusty).
Szybko wsmarowuje się w paznokcie.
Przy systematycznym stosowaniu daje naprawdę świetne efekty.
Paznokcie nie łamią się (płytka staje się nie tyle twardsza co bardziej eleastyczna).
Wydajny, tani, polecam.