Garnier, Skóra Wrażliwa, Krem łagodząco - nawilżający do skóry bardzo wrażliwej

Garnier, Skóra Wrażliwa, Krem łagodząco - nawilżający do skóry bardzo wrażliwej

Krem łagodząco - nawilżający stanowi codzienne, kompletne rozwiązanie problemów skóry bardzo wrażliwej. Nie tylko łagodzi i nawilża, lecz ponadto zmniejsza uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry oraz wzmacnia jej odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Formuła kremu, wzbogacona w łagodzący ekstrakt roślinny i witaminę E, już od pierwszej aplikacji przynosi skórze ukojenie i intensywnie ją nawilża, dając długotrwałe uczucie komfortu. Jego hipoalergiczna formuła została opracowana po to, aby minimalizować ryzyko alergii. Produkt szybko się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Skład: (29.05.2010)

Cena: 20zł / 50ml

/e/

Jak za tą cene super!

Kiedy pierwszy raz kupowałam ten krem podchodziłam do niego z duża dozą nieufnosci.Tak dobre oceny na wizazu,tak niska cena i krem marki drogeryjnej.Czy to mogło się udać? Kupiłam go za jakieś 15 zł,teraz kupuję go za ok 3 funty więc jest tani jak barszcz i jest świetny!Naprawde sprawdzi się nawet dla bardzo wrażliwej skóry.Kremik bardzo delikatny,szybko się wchłania,wspaniale nawilża nawet bardzo suchą skóre.Buzia po jego aplikacji się nie swieci.Makijaż bardzo przyjemnie się rozprowadza:)Jedna tubeczka starczala mi na kilka mcy:) Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: znam ok 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 3

Kiedyś był moim ulubieńcem :)

Według mnie dobry krem, fajnie nawilżający i na takie zimne i chłodne dni dla młodej skóry bardzo dobry :) Kilka lat temu intensywnie go używałam wraz z kremem na noc, też z tej serii ;] Jeden z niewielu kremów drogeryjnych co dobrze mi przypasował ;]
Jest lekki ale zarazem trochę tłusty. Skóra po aplikacji jest dobrze nawilżona.... miękka i trochę ukojona, nie zostawia tłustej lepkiej warstwy... skóra po aplikacji się nie świeci ;] Wchłaniac by mógł by się szybciej. Używałam tych kremów za czasów liceum, w tedy bardzo mi się podobały teraz mając ponad
20 lat bo mam 21 dokładnie... szukam kremów co są bardziej bogate w składniki jak i są "mocniejsze" :)

Plusy:

+ Ładnie nawilża skórę
+ Dobry na jesień i zimę bo tworzy taką warstwę ochronną na skórze
+Skóra po aplikacji się miękka, gładka, lekko ukojona
+ Nie zostawia tłustej warstwy jak i skóra się nie świeci (jak już się wchłonie)
+Poręczne opakowanie

Minusy:

By mógł byc bardziej gęsty ale nie leje się jak woda więc jest ok ;]

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań po 50 ml

dla mlodej skory bedzie idealny

Wyjatkowo dziwnym trafem najsuchszym elementem mojej twarzy jest czolo i to wlasnie ono odczulo niewystarczajace wlasciwosci nawilzajace kremu Garniera. Zaczac powinnam chyba od tego, ze krem dostalam. Sama bym go nie kupila ze wzgledu na marke, ktorej nie lubie.

Jednak mimo mojego sceptycznego nastawienia, krem okazal sie dobry dla calej mojej twarzy z wyjatkiem juz wspomnianego czola, ktore potrzebuje wyjatkowej dawki nawilzenia.

Wypisze moze zalety i wady Garniera:

+ OPAKOWANIE
Wyglad ladny, bo apteczny, ale najbardziej podoba mi sie swoisty „dziubek” ktory wydaje mi sie o wiele lepiej dozowac odpowiednia ilosc kremu. Z uwagi na tubke zawartosc pozostaje w sterylnych warunkach i uzywanie, nawet przez dluzszy czas, jest higieniczne.

+ KONSYSTENCJA
Jest lekki, ma wlasciwosci nawilzajace, a w ogole nie jest tlusty. Nie wiem czy to zasluga jego czy mojej skory, ale wyjatkowo szybko sie wchlania. Nawet jesli naloze gruba warstwe (czyli z reguly :D) nie blyszczy sie.

+ EFEKT DZIALANIA
Buzia po jego uzyciu jest matowa i nawilzona. Nie potrafie powiedziec czy faktycznie lagodzi, bo nie mam obecnie zadnych podraznien, ale na pewno nie wywoluje pieczenia czy zaczerwienien. Niestety odczuwam braki w intensywnosci jego nawilzenia. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale juz pol godziny po nalozeniu kremu czuje mocne sciagniecie skory (ktora jednak pod wplywem dotyku nie wydaje sie byc za bardzo przesuszona).

+ DOBRZE WSPOLPRACUJE Z MAKIJAZEM
Wprawdzie nie ma filtra, ale pomijajac to dobrze sie na nim rozprowadza podklad, poniewaz szybko sie wchlania. Nie przetluszcza skory, nie skraca trwalosci makijazu. Nie walkuje sie pod podkladem.

+ ZAPACH
Bardzo slaby, ledwo wyczuwalny. Znosny.

- BRAK FILTRA/SLABE DZIALANIE PODCZAS SNU
Z uwagi na brak SPF glownie nadaje sie na noc. Ja go jednak rzadko uzywam wieczorem, poniewaz nie ma wlasciwosci odzywczych, a takowe preferuje. Po przebudzeniu moja skora nie wyglada na wypoczeta, mega zdrowa, nawilzona, nie emanuje mlodoscia, blaskiem ani nie ma rownego kolorytu. To chyba glowny zarzut do tego kremu, ze wlasciwie cos tam daje, ale od kremu na noc wymagam o wiele wiecej.
Na dzien brakuje mu filtra. Moglby miec chociaz jakis malutki, zadowolilabym sie nawet SPF8, a to dlatego, ze nakladam go z reguly w sporej ilosci, bo dobrze sie wchlania i jest lekki.

Podsumowujac:
Ponownie nie kupie (generalnie, jesli krem nie przekonuje mnie w 100%, prawie nigdy nie kupuje go ponownie), ale to dobry krem i pozytywnie go zapamietam. Jestem przekonana, ze najlepiej sprawdzi sie na mlodej, lekko odwodnionej cerze, zarowno ze sklonnoscia do tradziku (ktorego krem nie wzmaga, ani nie powoduje) jak tez ze skora tlusta, poniewaz taka wystarczajaco nawilzy, a do tego jest delikatny i nie wzmaga wydzielania sebum.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zuzylam jakies 2/3 opakowania o poj. 50ml

Fajny kremik nawilżający

Fajny kremik na dzień pod makijaż - zaraz po nałożeniu mogę wklepać podkład i nic się nie roluje. Świetnie nawilża, nie zapycha, nie podrażnia, wydajny - zaczęłam stosować w wakacje i jeszcze go mam.

Używam tego produktu od: Od wakacji
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Super!

Zachwycił mnie ten krem. Używałam go na noc i wystarczał.
Uwielbiałam go nakładać na twarz, bo dawał mi ukojenie. Bardzo fajna konsystencja, zapach - super!
Niestety, piszę w czasie przeszłym, bo po zużyciu pierwszego opakowania zaczęłam nerwowo poszukiwać tego kremu - do dnia dzisiejszego nigdzie go nie znalazłam... :-/
Chyba, że zmienili opakowanie i nic o tym nie wiem :(

Mój Ci On ;)

Długo szukałam, ale w końcu znalazłam idealny krem, tylko nie pomyślałabym że to będzie Garnier ; ) Potrzebowałam kremu który: bedzie się nadawał pod makijaż, nawilżał cere i nie zapychał jej jednocześnie (a skłonności ku temu mam duże) nie podrażni skóry na policzkach króra szczególnie w okresie zimy jest wrażliwa. I -oto i on- spełnił wszystkie moje oczekiwania : D Dodam też że ma ładny nienahalny zapach, niską cene (kupiłam za 9pln) miłe dla oka opakowanie, konsystencje budynio-kremu : )

POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 ale będzie wiecej

Dobry ale bez zachwytu

Był dołączony gratis do innego kremu Garnier na który miałam ochotę. Przyjazny dla skóry wrażliwej ale nie jestem zadowolona z nawilżenia, wolę bardziej treściwe kremy. Ten łagodził i nie szczypał ale nie pomógł wysuszonej skórze. Zabieram go ze sobą gdy nocuję poza domem bo jest uniwersalny i zapakowany w tubkę czyli lżejszy niż szklany słoik. Podobał mi się ale znalazłam fantastyczną serię kremów aptecznych i nie chcę już innych, chyba że brak funduszy zmusi mnie do powrotu do drogerii.

Używam tego produktu od: około dwa miesiące temu

kocham

cudowny !
wspaniale nawilza , wchlania sie szybko , ma dobra konsystencje
ogólnie jest fajny i nie podrażnia
bo zazwycaj po nasmarowaniu sie kremem mam cala twarz jak burak ;P
tylko troche sie buzia po nim świeci , ale przypudruje sie i nic nie widac ;D

Używam tego produktu od: dość długo
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

ok

Zacznę od tego, że staram się unikać kremów drogeryjnych, a zwławszcza Garniera...ten postanowiłam jednak wyprobowac czytajac pozytywne o nim opinie na wizazu i nie zawiodlam sie! Ten niepozorny krem dorownuje kremom aptecznym z gornej polki, zdecydowanie nadaje sie do cery wrazliwej, nawilza, nie podraznia, skora po jego aplikacji jest odpowiednio nawilzona, nie zapycha i nie powoduje pieczenia co zdarza sie przy innych kosmetykach tej firmy. Krem jest delikatny, napewno nie sporzadzil zadnych szkod, wrecz przeciwnie :) wygodne, ulatwiajace wydobycie odpowiedniej ilosci kremu, higieniczne opakowanie, niska cena oraz fakt, ze krem ten stanowi dobra baze pod maikjaz to kolejne plusy. Minusow nie dostrzegam, no moze brak filtrow... Nie poprawia tez w jakis oszalamiajacy sposob stanu czy wygladu cery, ale nawilza, jest delikatny dlatego mysle, ze warto sprobowac.
Napewno kupie go ponownie.

bardzo pomocny

Świetny krem. Wydajny, łagodzi podrażnienia, bardzo dobrze nawilża, nie pozostawia tłustej warstwy, nie zapycha. Cena jak najbardziej przystępna. Zdecydowanie polecam. Nie kupię go ponownie tlyko dlatego, że teraz testuję kremy bio:) Jednak jeśli nie znajdę nic interesującego na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez wiosnę i lato
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

jedyny po którym nie pieką mnie oczy

Długo szukałam kremu który rzeczywiście idealnie by nawilżał a jednocześnie po którym nie będą piec mnie oczy.Wszystkie kremy które do tej pory używałam musiałam odstawiłć bo oczy piekły niemiłosiernie a ten okazał sie zbawieniem :).
- świetnie nawilża
- jest wydajny
- szybko się wchłania
Mój ideał :)

Używam tego produktu od: ok.roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

KWC wśród kremów:)

Kupując ten krem za 9 zł na przecenie w rossmannie nie liczyłam na zbyt wiele.Krem nawet nie jest dopasowany do mojego typu skóry czyli mieszanej ale pomyślałam:do wrażliwej to jakby był uniwersalny.Po kilku tygodniach a dokładnie po 2 okazało sie ze ten krem nie dośc że świetnie nawilża buzie i stanowi świetną bazę pod podkład to na dodatek wyrównuje mi koloryt buzi i dzięki niemu nie pojawiaja sie mi żadne pryszcze!;)Myślałam że to może jednak od maści której używam ale na drugi dzień użyłam kremu z nivea zamiast tego i wszystko było jasne.To tylko ten krem sprawia że moja buzia każdego dnia jest promienna i nawilżona;)Zdecydowanie KWC wśród kremów;*