Inglot, Diamond Base (Diamentowy lakier podkładowy)

Inglot, Diamond Base (Diamentowy lakier podkładowy)

Wzmacniający lakier podkładowy ułatwia precyzyjne i równomierne nakładanie lakieru do paznokci. Chroni płytkę paznokcia przed przebarwieniami. Zawiera proszek diamentowy, dzięki któremu stosowany indywidualnie nadaje intensywny, diamentowy połysk.

Najlepszy z najlepszych.

Jako wielka fanka lakierów tejże marki bywam stronnicza.
Tu o stronniczości nie ma mowy. Świetny produkt.
Po pierwsze i dla mnie najważniejsze - produkt baaaardzo dobrze chroni przed przebarwieniami. Nawet czarny lakier nie pozostawi śladów na paznokciach. Przedłża trwałość lakieru o 2 dni tj jeśli b.ciemny lakier w nienaruszonym stanie trzyma się właśnie 2 dni to z bazą jest to zwykle 4. Jeśli jeszcze dodatkowo potraktuje lakier Gel efektem ( inglot) to bywa że w granatowych idealnie wyglądających paznokciach chodzę 5 dni a zmywam go bo zaczyna odrastać bądź jestem nim już piekielnie znudzona.

Godny uwagi. Godny polecenia. Wart tych 2 dyszek.

Używam tego produktu od: 5 mieś
Ilość zużytych opakowań: 2 z kawałkiem

Jestem niezawodolona

Oceniam ten lakier jako słaby, ponieważ po nałożeniu na paznokcie dwóch warstw lakieru dodamy trzecią, czyli ten preparat to paznokcie bardzo wolno schną. Za każdym razem, kiedy skuszę się i ponownie ślepo zaufam temu lakierowi mam odbicia, ponieważ on chyba nigdy nie schnie. Stosowałam go z lakierami zarówno inglota, rimmela jak i innymi. Może jako bezbarwny lakier się sprawdzi... Nie polecam, ponieważ cena jak za taki lakier jest obłędna...

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, aż wyschnie, bo chyba go nie zużyje...

super!

Lakier jest rewelacyjny! Nakłada się równomiernie na płytkę paznokcia, zasycha błyskawcznie. Blask przy 2 warstwach jest niesamowity. Utrzymuje się na paznokciach do 5 - 6 dni. Stosowany jako baza pod lakier kolorowy faktycznie(wiem z autopsji) przedłuża żywotność lakieru o ok.2 dni, dodatkowo ożywia kolor. Opakowanie jest minimalistyczne, za to zawartość - cenna. Polecam!

Jest OK

Kupiłam chcąc przedłużyć "żywotność" mojego manicure. I nie zawiodłam się. Preparat jest dobry, szybko schnie, pazurki nabierają blasku. Zastanawiałam się nawet czy chce mi się dalej malować :) Manicure trzyma się na bazie dłużej - teraz jakieś 4-5 dni. Może zależy to też od tego co się robi? Nie wiem :) Ja jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Szkoda pieniędzy...

Kupiłam podkład inglota bo chciałam mieć wreszcie jakąś dobrą bazę pod czerwone lakiery. Wydawało mi się,że inglot trzyma pewien poziom więc nie żal mi było wydać nieco więcej niż na lakier.Ale niestety zawiodłam się okropnie. Już tego samego dnia lakier schodzi płatami...tragedia. Przyznam,że nie używałam bazy z lakierem inglota ale miałam lakier sephory i eveline, które normalnie trzymają się jakieś 3 dni. Naprawdę solidny zawód, nie polecam..już Sally Hansen ma lepsze podkłady.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:

myślę że jest ok

niedawno dostalam od siostry, nie używalam jeszcze na paznokcie dloni bo maluje tylko odżywkami ale pomalowałam sobie nim paznokcie u stóp jako indywidualny lakier i trzyma się juz ponad tydzień :) jestem zadowolona mam nadzieję że na dłoniach będzie tak samo.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek 1