Astor, Shine Deluxe (Szminka nabłyszczająco - nawilżająca)

Astor, Shine Deluxe (Szminka nabłyszczająco - nawilżająca)

Lśniący blask utrzymuje się na ustach aż do 5 godzin. Super technologia: specjalny nabłyszczacz, który rozpuszcza się dopiero po zetknięciu z ustami.

Szminka nawilża i pielęgnuje, bo aż 94% jej składu to substancje nawilżające. Zawiera ekstra delikatne SERUM Complex, które zmiękcza i nawilża wargi.

Dostępna w 8 odcieniach.

Cena: ok. 25zł

/bw/

Przyjemna

Mam odcień 030. Bardzo ładny, beżowy nude. Pomadka jest bardzo kremowa, miękko sunie po ustach w czasie ich malowania. Porządnie kryje, na moich ustach utrzymuje się około 2 , nawet 3 godzin. Nadaje ustom blask, nie podkreśla suchych skórek i nie wysusza, a nawet nawilża usta. Niestety słabo jest z wydajnością. Pomadka kończy się bardzo szybko.
+ konsystencja, bardzo kremowa
+ śliczne kolory
+ efekt na ustach, jak tafla wody
+ trwałość
+ nawilżenie ust

- wydajność
- cena (w stosunku do wydajności)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Bardzo ja lubie

Mam ta szminke juz 3 czy 4 raz i wiem ze bede do niej zawsze chetnie wracac :) Po raz pierwszy zachwycila mnie ladnym kolorkiem opakowania i odcieniem deluxe ktoremu zostalam wierna:) Szminka jest bardzo nawilzajaca,nie potrzeba balsamu do ust pod nia.Daje efekt szminki polaczonej z blyszczykiem-bardzo ladnie polyskuje na ustach.Jest mieciutka i super w aplikacji bez lusterka-napewno krzywdy zrobic sie nia nie da.Pomadka ma charakterystyczny zapach ktory bardzo lubie :) Na ustach trwa kilka godzin aczkowiek nie przeszkadza mi dolozenie sobie nowej warstwy kolorku w ciagu dnia.Na minus trzeba zaliczyc wydajnosc.Naprawde zuzywa sie bardzo szybko. Kupie ponownie :D

002 Excellent, 017 Cheers

Jest to jedyny kosmetyk tej firmy jaki posiadam. Mam dwie pomadki z tej serii.

Mogę je śmiało porównać do Revlon Lip Butter. Mają praktycznie ten sam efekt wykończeniowy, w podobnym stopniu nawilżją (tu trochę lepiej wypada Revlon).

Jeśli chodzi o konsystencję, to są również podobne do Revlon tylko są odrobinę twardsze (mniej maślane). Usta się po nich nie kleją.

Kolory nie są zbyt intensywne, oczywiście można budować kolor, jednak na ustach robi się za duża warstwa produktu. Wykończenie błyszczykowe - lustrzany błysk.

Nie podoba mi się ilość i grubość drobinek, które one posiadają. Są one za duże i zbyt wyczuwalne.

Mimo wszystko ubolewam nad faktem, że można je znaleźć w zasadzie tylko na aukcjach internetowych i to, że jest bardzo ograniczony wybór kolorów.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 napoczete.

Mój ideał

Oceniam kolor 030 nudie. Ta szminka spełniła wszystkie moje oczekiwania. Nadaje ustom piękny kolor, wygląda świeżo i zachęcająco. Delikatnie się błyszczy ale nie jest to efekt tafli wody. Na ustach utrzymuje się całkiem długo - oczywiście przy szminkach nawilżających z połyskiem jest to krótszy czas niż przy produktach matowych, ze względu na inną ich budowę, dlatego nie liczę tego na minus - taka jej natura i w swojej kategorii spisuje się rewelacyjnie. I ten jej delikatny zapach... :)

super efekt

KWC za ten efekt lustra na ustach! :D mimo, iż ma swoje wady...
Plusy:
-efekt między kryciem szminki, a blaskiem błyszczyka, jest bardzo lekka, nie lepi się wszystko do niej jak do błyszczyka...bardzo ładnie się skrzy, mimo, iż nie ma widacznych drobinek
-ładny kolor (posiadam 013 RICH- łososiowy róż)
-śliczny zapach
-miękka, przyjemnie się używa
-opakowanie-może i niezbyt eleganckie, ale mi się podoba- kolor poprawia nastrój :)
-cena (na allego 8 zł)

Do minusów:
-mało wydajna, po tygodniowym codziennym używaniu ubyło niecały cm...ale używam jej kilka razy dzienne ;)- nie trzyma się zbyt długo na ustach
-chemiczny, gorzki po smak :/
Za to odejmuję z ciężkim sercem 1,5 gwiazdki, bo to poważne grzechy jak dla mnie, jeśli chodzi o pomadki :P. Od tego smaku robi mi się czasem niedobrze, a jej fatalna wydajność przy takiej częstotliwości używania przeze mnie sprawi, że za 2 tygodnie już jej nie będzie...ale i tak kupię kolejne :) za taką cenę na pewno warto

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

uczuliła mnie

Miałam ją dawno temu, dokładnie jakieś 3 lata temu. Kupiłam, bo spodobało mi się opakowanie, delikatny brzoskwiniowy kolor i przyjemny zapach.
Konsystencja przyjemna, ale trochę za miękka, gładko się nakładała, nie była szczególnie trwała. Drobinki dawały efekt błyszczyka, co nie do końca mi odpowiadało. Kolor okazał się być raczej transparentny. Niestety, za każdym razem gdy jej używałam dostawałam okropnego uczulenia - usta pierzchły i potwornie swędziały. Także po kilku użyciach pozbyłam się jej. Zaznaczam, że kupiłam ją w Rossmannie, nie mogła to być podróbka.

Używam tego produktu od: ok. 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć i oddałam siostrze (nie polubiła jej)

Bardzo fajna szmineczka. Posiadam kolor czerwony z ogromną ilością drobinek. Jest półtransparentna, dlatego efekt jest delikatny. Pięknie błyszczy w słońcu, nawilża usta i co waże-nie skleja ich. Dlatego też wolę pomadki od błyszczyków ponieważ nie lepią się i w wietrzny dzień nie mam moich długich włosów całych w błyszczyku. Jest bardzo lekka, komfortowo nosi się ją na ustach. Opakowanie trochę tandetne, mogłoby być np. czarne to byłoby super :D Jedynym minusem jest to, że podczas upałów lubi się topić, ale co tam :)

Bardzo fajna

Bardzo lubię tę pomadkę ale z przykrością muszę stwierdzić, że już ją chyba wycofali ze sprzedaży ( w drogeriach już ich wcale nie ma, ewentualnie allegro). Ale konkretnie:)
+ super kolory, mój ulubiony to 030 Nudie
+ ekstra formuła, która na ustach tworzy efekt błyszczyka
+ nawilża
+ miękka, super się ją rozprowadza
+ nie osadza się w kącikach ust
+ cena adekwatna do jakości
+ ciekawy, przyjemny zapch
+ ładne, neonowe opakowanie

No i kilka minusów..
- mało wydajna, bardzo szybko się wysmarowuje:/
- niestety ma gorzki smak po oblizaniu ust, gryzie trochę w gardło
- trwałość pozostawia wiele do życzenia
Mimo to bardzo fajna, lubię ten produkt:)

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

taka sobie

mam kolor 001 w opakowaniu bialy z brokatem na ustach jest bezbarwny ale mieni sie milionami drobinek brokatu

zapach przecudowny waniliowy szminka jest dosc wydajna nawilza jednak nie przepadam za brokatem na ustach wole matowe lsniace blyszczyki

Ilość zużytych opakowań: prawie cale 1 opakowanie

Lubię ją :) ale dostrzegam minusy.

Lubię ją przede wszystkim ze względu na kolor nr 014 (jak dla mnie różowa jagoda) To chyba ten kolor, który jest widoczny na ww. obrazku. Plusy:
- zapach
- na ustach tworzy taflę wody, ni to szminka, ni to błyszczyk (posiadam drobinki, lecz przy tym kolorze są one niewidoczne)
- idealna do dziennego makijażu, jak i na większe wyjścia
- podoba mi się również opakowanie (zgrabne, opatrzone neonowym kolorkiem)
-uwielbiam ją ze względu na ten właśnie kolor
Minusy (a w zasadzie niedociągnięcia :)):
- nie jest trwała, chociaż na ustach pozostaje kilka godzin, z tym że kolor blednie i tak jakby wtapiał się w kolor naszych ust
- nie nawilża, a po dłuższym regularnym stosowaniu śmiem twierdzić, że odrobinę wysusza (jednak przy dobrej pielęgnacji ust, problem znika)

Posiadam również kolor 001 platinum i to jest całkowicie chybiony zakup, tzw. porażka. Szminka jest biała, mocno napigmentowana brokatem. Na ustach tworzy "wiejską masakrę" z lat 90\' . Nie potrafię zrozumieć siebie dlaczego ją kupiłam. Jednak jako że nie jest tania, musiałam coś z nią wykombinować. Pomysłów miałam wiele, ale były równie głupie, jak zakup owego koloru.
Po wielu próbach znalazłam dla niej zastosowanie. Kiedy idę potańczyć, używam ją na inną szminkę, delikatnie wklepując. Muszę powiedzieć, że wtedy efekt jest super.
Czy polecam nie wiem. Są inne szminki, które sprawdzają się o wiele lepiej. Warto jednak mieć jedną Shine Deluxe, tylko wtedy jeśli kolor idealnie nam pasuje :)

Używam tego produktu od: od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: łącznie 3 opakowania

Bardzo fajna pomadeczka

Bardzo fajnaaa :)

+ Mięciutka, kryjąca :)
+ ślicznie pachnie
+ jest matowa czyli bez drobinek (mam kolor 030 Nudie)
+ usta lśniące
+opakowanie świetne takie pozytywne
+dość długo się trzyma
+nie roluje, nie wałkuje się na ustach

Minusik
- cena ;) 25 zł drogo jak na pomadkę :)

A więc w końcowej ocenie mogę napisać, że pomadka dla osób, które chcą eleganckiego pokrycia usteczek bez drobinek . I dla osób które szukają połączenia pomadki z błyszczykiem :D

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie:)

Dla niewymagających

Shine deluxe znam już od dwóch lat. Pamiętam, że przejęłam ją od mojej mamy, która nie była z niej zadowolona. Od początku przypasował mi odcień 030 nudie, czyli cielisty beżyk o różowej tonacji, a także ogólny efekt na ustach.

Plusy:
-odcień
-Połysk a la tafla wody i brak drobinek
-cena
-pięknie podkreśla usta
-kolor opakowania ;) Dzięki niemu łatwo mogłam zlokalizować szminkę w torebce.

Minusy:
-wysusza (!)
-mało wydajna, przy codziennym użytkowaniu starczy na ok.1,5 m-ca
- w czasie upałów sztyft się topi i leje
- ma gorzki smak i dziwny, pudrowy zapach

Obecnie już jej chyba nie produkują, ale jest jeszcze dostępna na allegro.

Ilość zużytych opakowań: około 6