AA, Ultra Nawilżanie 20+, Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy (stara wersja)

Płyn usuwa makijaż twarzy i ust, chroni skórę przed wysuszeniem. Doskonale zastępuje mleczko i tonik. Nie wymaga zmywania. Przeznaczony do skóry alergicznej i wrażliwej.
Składniki:
- Struktury micelarne zapewniają niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania.
- Algi Durvillea antartica z wód Antarktyki chronią skórę przed działaniem szkodliwych czynników środowiska oraz przywracają jej właściwą równowagę.
- Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i wygładza skórę.
- Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 188, Polysorbate 20, Sodium Hyalronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Allantoin, Parfum Durvillea Antarctica, Citric Acid (27.07.2009)

Cena: 15zł / 200ml
/e/

dobry do lekkiego makijażu

Płyn nadaje się dobrze do lekkiego makijażu, natomiast z bardziej opornym nie radzi sobie tak świetnie. Rozmazuje mocną czerń (np. po kredce, tuszu, eyelinerze) i trzeba zmywać dalej mydłem. Płyn jest fajny jako tonik oczyszczająco-odświeżający, ale do demakijażu nadaje się wymiernie. Daję mu mocną 3.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Mój kochanek na noc

Szczerze to nie pamiętam od kiedy stosuję ten płyn. ( 3 lata ?)
Moja cera jest normalna/sucha/ czasami nawet bardzo no i skłonna do alergii. Ten płyn sprawdził się świetnie! W 100% oczyszcza twarz czy z makijażem czy bez . Jest wydajny,cena również przystępna.

Ilość zużytych opakowań: 7 duże

TAK, TAK, TAK!

Polecam, polecam, polecam! :)

plusy:
+ usuwa makijaż
+ delikatnt zapach
+ przyjazdy dla skóry, nie podrażnia
+ rzeczywiście nawilża (dla mało wymagającej cery na pewno wystarczający!)

minusy
- kiedyś opakowanie miało 250 ml, teraz ma 200 ml w tej samej cenie.... Niezły zabieg firmy AA.

Polacam! Uważam, że najlepszy płyn miceralny jaki do tej pory stosowałam i nie zamienię go na inny :) Koniec testowania!
W promocji wyłapać i na prawdę nie opłaca :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

jak na razie najlepszy

Nie znalazłam jeszcze idealnego płynu do demakijażu dla mojej cery, ale ten zdecydowanie spełnia swoje zadanie najlepiej ze wszystkich, których używałam. Po drodze wypróbowywałam inne kosmetyki tego typu, ale ostatecznie zawsze wracam do AA.

Plusy:
+ nie zapycha skóry, nie obciąża jej - mam tłustą cerę i o to u mnie bardzo łatwo
+ dokładnie zmywa makijaż
+ nie podrażnia oczu
+ jest bardzo łatwo dostępny

Jedynym minusem jest dla mnie to, że żadnego "ultra nawilżenia" nie doświadczyłam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Słabe

Nie spełnia podstawowej funkcji - oczyszczania i demakijażu, tusz wodoodporny w całości pozostawał na rzęsach. Niewysuszał skóry, ale też jej nie nawilżał, nieporęcznie sie wylewało płyn z butelki.

Najlepszy do tej pory

Używałam już kilku płynów micelarnych, począwszy od Ziaji, Eveline, Lirene czy Soraya i w porównaniu do nich, ten z AA jest najlepszy.

Na plus:
- bardzo dobrze radzi sobie z makijażem oczu( zużywam jeden płatek) i tak samo z ciężkimi podkładami ( ja używam Colorstay do cery tłustej i zużywam na całą twarz 2 płatki)
- jest wydajny, na pewno starcza mi na dłużej niż wszystkie inne do tej pory
- cena, w porównaniu z wydajnością i tego jak mało go trzeba do usunięcia makijażu, na pewno jest opłacalny
- nie podrażnia oczu, na co zawsze narzekałam przy używaniu np "Ulgi" z Ziaji
- nie ma uczucia ściągnięcia czy też nieprzyjemnego filmu na skórze

Minusów do tej pory nie zauważyłam, tak jak wspomniałam na początku, uważam go za najlepszy produkt do demakijażu i polecam wypróbować na własnej skórze :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie polecam

Płyn jest bardzo słaby.Ma okropne opakowanie,płynu wylewa się za dużo na wacik,płyn okropnie się pieni,maże,przelewa przez palce ,dużo go marnuję przez tę niewygodną aplikację
Strasznie go nie lubię , jak na złość nie chce się skończyć.
Pozostawia tłusty film na skórze.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Całkiem dobry płyn

Jest to mój pierwszy płyn miceralny. Bardzo ładnie pachnie i tak jak obiecuje producent nawilża skórę. Świetnie oczyszcza, dobrze sobie radzi z tuszem do rzęs jednak oczy i mocniejszy makijaż wolę zmywać żelem oczyszczającym ze względu na to, że jest szybciej. Pozostawia delikatniutki film a skóra po nim lekko się klei i świeci, dlatego też używałam go tylko na noc. Ciężko mi oktreślić jego wydajność gdyż nie stosowałam go codziennie ale wystarczył mi na bardzo długo. Nie zapchał mnie ani nie zrobił żadnej innej krzywdy mojej buzi. Jeżeli chodzi o opakowanie to jest solidne - mam go już około roku może nawet dłużej a nic się z nim nie stało. Nie wiem czy go kupię ponownie ponieważ tak jak pisałam wcześniej jest to mój pierwszy płyn miceralny i nie mam porównania do innych kosmetyków o tym samym zastosowaniu.

Używam tego produktu od: około roku z przerwami

Z czasem używania się pogorszył

Jest to mój pierwszy płyn micelarny. Na początku byłam nim zachwycona, bo zmywał wszystko, nie szczypał oczu, ładnie pachniał. Niestety po jakimś czasie, prócz przyjemnego zapachu, nie zostało nic z jego zalet.

+cena
+dostępność
+wydajność
+odświeża buzię

- nie zmywa dokładnie tuszu do rzęs
- po pewnym czasie zaczął podrażniać moje oczy

Używam tego produktu od: sierpień 2012

fajny ;)

Całkiem przyjemny płyn micelarny, nie uczula, nie szczypie, nie powoduje zaczerwienienia skóry. Makijaż zmywa - powiedzmy - względnie. Ma pewne problemy ze zmyciem eyelinera i tuszu do rzęs. Natomiast podkład i puder nie sprawiają mu żadnego problemu. Zdecydowane plusy za niską cenę, neutralny zapach i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: trzy?

super pachnie

Kupiłam go w SP za niecałe 7 zł. Butla duża, produkt jak dla mnie super pachnie, nie podrażnia moich oczu, dobrze zmywa makijaż (chociaż nie w 100% jeśli chodzi o czy), nie podrażnia, płyn lekko się pieni. Natomiast minusem jest aplikacja ciężko jest na płatek kosmetyczny odpowiednia ilość płynu nalać często wylewa się za dużo.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nie usuwa wszystkiego

Ogolnie rzecz biorac jest to dobry plyn micelarny, jednak nie zmywa wszystkich tuszy do rzes. Duzo bardzej wole dwufazowy plyn do demakijazu ziaji.

plusy:
- nie podraznia, jest naprawde przeznaczoy do wrazliwej skory
- tani, wydajny i latwo dostepny
- dobrze zmywa wiekszosc makijazu
- calkiem przyjemnie pachnie

minusy:
- lekko sie pieni na waciku
- opakowanie jest brzydkie i tandete
- nieprecyzyjne dozowanie przez ten otwor w butelce, czesto wylewa mi sie troche plynu

Ogolnie jezeli nie ma sie wiecej funduszy na lepszy plyn, np Vichy albo Biodermy to ten plyn spelni swoje zadanie. Ale wole inne :)

Używam tego produktu od: miesiaca