Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.
Substancje aktywne Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

od zawsze ze mną!

Ogórkowe mleczko do demakijażu Ziaja jest w moim domu od kiedy pamiętam. I odkąd zaczęłam stawiać pierwsze kroki z makijażem, było ze mną. Od razu zaznaczę, że zmywam nim jedynie makijaż oczu, a do zmywania podkładu itp używam innego produktu. Z makijażem oczu mleczko to radzi sobie bardzo szybko i sprawnie. Po użyciu go mam pewność, ze na moich rzęsach nie zostały żadne fragmenty poprzedniego make-upu. Mogę szczerze polecić i to nie tylko ze względu na sentyment ;)

Ilość zużytych opakowań: ok. 30

ok

Mleczko ma bardzo ogórkowy zapach, co nie każdemu może przypaść do gustu. Niestety niedokładnie zmywa makijaż (na pomadkę potrzeba kilku wacików). Jeżeli chodzi o sposób nakładania na wacik, to bardziej wolę pompkę niż zakrętkę, która jest w tym mleczku, jednak nie jest to jakiś wielki problem. Za tę cenę polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

mleczko nie spełnia głównego zadania

Zdecydowałam się na zakup tego mleczka, ponieważ potrzebowałam czegoś do demakijażu.

Plusy:
+ mleczko delikatnie oczyszcza - produkt nie podrażnia
+ działa nawilżająco i zmiękcza naskórek
+ po demakijażu mam poczucie świeżości, skóra istotnie jest gładka w dotyku

Minusy:
- produkt niezbyt skutecznie usuwa makijaż, na zmycie podkładu potrzeba około pięciu wacików
- w przypadku demakijażu oczu trzeba bardzo uważać, aby nawet kropelka nie dostała się do oka, bo wywołuje nieprzyjemne pieczenie

Producent zapewnia także, że kosmetyk przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. W tej kwestii nie będę się wypowiadać, ponieważ na demakijażu twarzy i oczu kończy się moja pielęgnacja :)

Tani, ale kiepski

Lubię kosmetyki firmy Ziaja. Choć tanie, są często całkiem dobrej jakości. Niestety mleczko ogórkowo to porażka tej firmy. Za jego zakupem przemawia chyba tylko cena.

Mleczko ma problem z demakijażem cięższych kosmetyków, a przede wszystkim tuszu do rzęs. A staram się o naturalny makijaż, więc nigdy nie przesadzam z ilością tuszu, a używany przeze mnie kosmetyk nie jest wodoodporny.

Mam wrażenie, że moja cera, mimo zastosowania mleczka dalej ma na sobie makijaż. Może to dlatego, że mleczko zostawia po sobie dość tłustą wartwę, teoretycznie ochronną dla skóry, jednak pozostawiającą niefajny efekt.

Zapach ok.
Co na plus? Nie podrażnia skóry.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

słabo

Plusy:
- niska cena
- wydajny
- ładny, świeży zapach
- dostępność
- nie uczula

Minusy:
- strasznie szczypie w oczy, co go dyskwalifikuje na starcie
- niby zmywa ten makijaż, ale żeby tego dokonać trzeba się porządnie napracować
- opakowanie, przez które nie widać ile jeszcze produktu mamy

Z bólem go wykończyłam.

NIE NIE NIE

Uwielbiam firmę Ziaja, ale to mleczko to jakiś koszmar.
Kupiłam ,bo pilnie potrzebowałam czegoś do demakijażu, a szczególnie oczu, no bo przecież, po to jest te mleczko, żeby zmyć cały makijaż. Tym razem zacznę od minusów:

-straszliwie pieką mnie po nim oczy, łzawią, szczypią, nie wiem czy to normalne, czy reakcja alergiczna, ale jest to tak nie do zniesienia, że muszę przemyć oczy, a przecież,to mleczko nie powinno sprawiać ,że będą nas piekły oczy.

-ma dziwną konsystencję, która sprawia, że makijaż bardziej rozmywa mi się po całej twarzy niż zmywa makijaż

-pozostawia dziwaczny film na skórze, jakby jakiś wosk.. nawet i tak pachnie

-ma koszmarne opakowanie, przez które nie widzę ile go jest i nie da się wydłubać resztek

-zapycha pory- zawsze miałam po nim rano niespodzianki

Plusy to:
+cena
+wydajność
+dostępność
+aplikator

Mogłabym go jednak zużyć, ale strasznie się męczę tym pieczeniem oczu, nie mam pojęcia co je tak drażni. Zapach ma straszliwie nie ogórkowy, nie nawilża cery, zapycha i w ogóle jestem rozczarowana, bo ziajka ma super produkty, ale też kilka nie wypałów.
Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Miałam nadzieję że będzie lepszy.

Poleciła mi go pani ekspedientka w sklepiku Ziaja jako być może dobry produkt do zmywania makijażu wrażliwych oczu.
+nie piecze,
+nie szczypie
+ładny świeży zapach (bardzo go lubie)
+ wydaje się być całkiem wydajny
+faktycznie ok dla wrażliwców
ale...
-zostawia cienie pod oczami
- zostawia tusz w załamaniach pod oczami
-trzeba potrzeć wacikiem nim zmyje dokładnie makijaż

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dobry ale nie najlepszy .

Produkt kupiłam z ciekawości jako że wypróbowałam wiele kosmetyków tego rodzaju i szczerze powiem że jestem troszkę rozczarowana . Może zacznę od minusów :

- słabo zmywa tusz , przynajmniej w moim przypadku
- trzeba go nakładać conajmniej 2-3 razy żeby zmyć się dobrze .
- nawilżenia żadnego nie zauważyłam, co jedynie tłustą warstwę na skórze .

Plusy :
+ jest wydajny
+ ma ładny zapach
+ nie zapycha porów
+ ma ładne opakowanie
+ jest łatwo dostępy
+ cena jest przyzwoita

Mam całe dwie buteleczki i trzymam go w szafce w razie awaryjnej sytuacji .

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jeden z moich ulubieńców

Zdecydowałam się, że recenzję będę dodawać dopiero wtedy, jak zużyję całe opoakowanie, no chyba że polegnę w trakcie;) To mleczko kupuję już ktoryś raz z rzędu i pewnie na mojej toaletce znajdą się kolejne opakowania.

Plusy- moim zdaniem jest ich sporo:
- lekki, delikatny zapach
- wydaność- spokojnie starczy na 3 miesiące codziennej pielegnacji twarzy
- cena, ogólnie przystępna a jeszcze jak się trafi w promocji to już raj na ziemi, bo kosztuje jakieś grosze
- dobrze usuwa makijaż, pozostawia skórę lekka i świeżą
- nawilża
- dostępność- kupimy go praktycznie wszędzie

Minusy:
- niesety nie radzi sobie z demakijażem oczu a nie używam kosmetyków wodoodpornych i dlatego zabieram poł gwiazdki
wiecej nie znajduje:)

Jak na razie jest nr 1

Lubię produkty z Ziaji. Długo szukałam jakiegoś mleczka, w końcu znalazłam. Moja skóra nie lubi produktów z alkoholem, więc postanowiłam zakupić mleczko do demakijażu z tej firmy. Dużo czytałam opinii na jego temat, a opinie są różne i nie żałuję, że go kupiłam. Nie podrażnia oczu, dobrze zmywa makijaż, jest bardzo wydajny. Fajnie nawilża skórę i ma przyjemny zapach. Nie zgodzę się z tym, że mleczko jest polecane m.in. do cery tłustej. Osoby z cerą tłustą mogą mieć z nim problem, ponieważ mleczko jest trochę tłuste i skóra może być bardzo natłuszczona, co za pewne nie jest fajne. U mnie się sprawdza. :) Cena też jest przyzwoita. Polecam

Używam tego produktu od: dawna

Wydajny, ale co z tego?

Nie nadaje się do oczu. Moje nie są wrażliwe, mało co je podrażnia, a po użyciu tego mleczka są całe czerwone i pieką. Z wodoodpornym makijażem kompletnie sobie nie radzi. Jak go używam to mnie wysypuje. Jest wydajny - chociaż w tym momencie dla mnie to minus, bo nie da się go zużyć...

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Czasem się przydaje

Mam go w szafce z kosmetykami na wszelki wypadek, gdyby skończyły mi się inne kosmetyki do demakijażu.
Plusy:
- ładnie pachnie,
- niepodrażnia (mimo, że nie jest przeznaczony do mojej skóry),
- pozostawia taką nawilżajacą warstwę ochronną, co mi bardzo pasuje,
- cena!!!

Minusy:
-mało wydajny,
- czasme mam problem zmyc niektóre tusze do rzęs, ale to rzadkość.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1