Nivea, Visage, Kao Biore, Soft Clear-up Strip (Plastry oczyszczające nos)

Nivea, Visage, Kao Biore, Soft Clear-up Strip (Plastry oczyszczające nos)

Plastry oczyszczające nos Nivea Kao Biore to doskonałe rozwiązanie i pomoc na takie problemy skóry jak: trądzik, wągry, zaskórniki, zatkane pory. Wysusza, łagodzi, ściąga, oczyszcza zatkane pory, usuwa wągry, działa silnie antyseptycznie.

Cena: 2zł / 1szt.; 18zł / 10szt.
/bw/

meh

Dostałam je od przyjaciółki, która ma piękną cerę : zero wyprysków, pozamykane pory, skóra normalna. Dla niej te plastry były najlepsze na świecie.
Ja, osoba z cerą zawsze w dołku, porami jak wulkany, zanieczyszczeniami prawdopodobnie siedzącymi tak głęboko, że wydłubywać da się je tylko wykałaczką (żarcik), nie pokochałam tych plastrów i sekretnie jeszcze bardziej znienawidziłam moją kumpelę. Z tymi największymi wągrami plastry nie robią praktycznie nic, może jedynie ułatwiają ich wyciśnięcie. Zawsze muszę skatować swój nos mechanicznie, żeby uzyskać jakikolwiek efekt oczyszczenia.
Dodam, że wspominam czasy, kiedy robiłam sobie częste peelingi enzymowe, kiedy mój moj wygłądał okej, a nie jak materiał w polka dots.
Te małe trójkąciki w ogóle już nic dla mnie nie robią.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Świetne plasterki

Kupiłam na allegro, na spółkę z koleżanką, jakieś 2 lata temu. Dostałam chyba około 20 plastrów za 80 groszy sztuka. Bardzo korzystna cena, a efekt w moim przypadku był niesamowity. Plasterki były całe pokryte wągrami. Z pełnym przekonaniem stwierdzam, że jest to produkt skuteczny. Nie odczuwałam dyskomfortu, ani przy nakładaniu, schnięciu czy zrywaniu.

Jedyny mankament to obecna cena, ponieważ jeden potrafi kosztować około 5 zł.
Testowałam inne i te zdecydowanie są najlepsze, polecam :)

Jest to jakaś alternatywa

Można kupić w dalszym ciągu płatki Nivea w sieci. Używanie płatków jest alternatywą dla mechanicznego oczyszczania skóry nosa, za którym nie przepadam. Mam tylko wrażenie, że w czasach gdy były dostępne w każdej polskiej drogerii czy aptece były trochę lepsze.

+całkiem nieźle oczyszcza
+bardzo prosta aplikacja płatków
+kupione w większej ilości cenowo wychodzą korzystnie

Jedyny minus to lekki ból przy odrywaniu, ale pozbywając się wągrów mechanicznie również jest to bolesne. Lepszej metody za tak śmieszne pieniądze jeszcze nie znalałam.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Działa

Oczywiście, w żadnym wypadku nie należy spodziewać się cudów, ale po zdjęciu plasterka były na nim widoczne przyklejone wągry i wcale nic nie boli jak się zdejmuje plaster nie wiem co wy macie za skórę nadwrażliwą ;/ Ja tam polecam :) I przykejam sobie nawet na całą twarz nie tylko na nos bo mam wszędzie te wągry i też działa :):)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

najlepsze!

Nie wierzyłam, że istnieje coś, co potrafi wyciągnąć brud i sebum z porów - próbowałam różnych metod, domowych maseczek z żelatyny i nic nie skutkowało. Kiedyś kupiłam kilka plasterków na allegro i aż mnie zatkało... Co prawda nie wszystkie wągry były usuwane, ale dość sporo wychodziło razem z plastrem - i mniejsze i większe, i te jaśniejsze i te czarne - nie ma reguły.
Jeśli chodzi o samą czynność naklejania plastra, to ja nigdy nie miałam z tym problemów. Nie wiem, jak nos może zdążyć wyschnąć w kilka sekund, kiedy to wyciera się ręce... A nawet jeśli - zawsze można nałożyć plaster na ten suchy już nos i zwilżyć go wodą z zewnątrz - na to samo wyjdzie ;) I żadnego dyskomfortu, gdy klej zasychał - dla mnie to było całkiem fajne uczucie, jak ściągająca maseczka ;) Ze ściąganiem plastra też nie ma żadnych problemów - nie jest to ani trochę bolesne, czasem pozostają resztki kleju/czegokolwiek innego, co znajdowało się na plastrze, ale łatwo można to zmyć wodą lub tonikiem.

la mnie plastry rewelacyjne! Póki co jednak ich już nie kupuję ze względu na cenę... Łudzę się, że kiedyś jeszcze cena spadnie do złotówki za sztukę lub/i będą podobne promocje, jak kiedyś...

Używam tego produktu od: 1-2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt?

Dobre.

Są to najlepsze plastry oczyszczające ze wszystkich które testowałam.
Nie wyciągają może wszystkich wągrów ale ich zdecydowaną większość. W dodatku podczas noszenia plasterków na nosie czuć ładny zapach, taki typowy dla kremów Nivea ;))

Polecam spróbować.

Bardzo dobre

Kupowałam jeszcze w czasach wielkich promocji typu kup 10 sztuk dostaniesz 5 gratis a nawet lepszych. Teraz niestety nie ma czegoś takiego.
Miałam ok. 50 sztuk tych plastrów, z czego połowę "wycyganiła" rodzinka (żeńska jej część :D).

Nie podrażniały, a za to bardzo skutecznie usuwały wągry. Trzeba było tylko zmoczyć, nałożyć, docisnąć i poczekać tyle ile pisało w instrukcji.

Minusem jest to, że po jakimś czasie, kilka sztuk, które mi pozostały zmieniło swoje właściwości. Nie trzymały się nosa i ściągały gorzej.

Dobrze oczyszczały pory i pewnie w przypływie gotówki skuszę się jeszcze na nie (są dostępne na All... :D )

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 50 sztuk, może więcej

Rewelacja:)

Stosowałam jako nastolatka. Były rewelacyjne. Szkoda, że nie są już dostępne w sklepach.
Pozostaje internet, jednak niezbyt przepadam za kosmetycznymi zakupami w sieci...

Skuteczny i łatwy w obsłudze
Podrażnienia? Może minimalne i krótkotrwałe – mimo wszystko majstrujemy przy twarzy.
Ślady po? Maseczka również może pozostawić jakiś ślad/zaciek. Nie uważam tego za wadę tym bardziej, że takie zabiegi robi się na spokojnie w domowym zaciszu.
Wystarczy dobrze zmoczyć dane miejsce i porządnie nałożyć plasterek (nie gryzie;)).
Często po aplikacji jeszcze moczyłam dla lepszego efektu.
I najważniejsze to poczekać do całkowitego wyschnięcia. Może troszkę przy zrywaniu boleć jednak nie uważam tego za wadę. Ma w sobie substancje-klej, która zasycha i umożliwia usunięcie wągrów, a co za tym idzie może być nieprzyjemnie przy zrywaniu jednak nie ma co przesadzać.

Na marginesie: dziwi mnie, że w znanej drogerii nie można dostać tego typu rzeczy:(

Używam tego produktu od: dawno, dawno
Ilość zużytych opakowań: powyżej 7

beznadziejne

NIE, NIE, NIE

Żadnych plusów, same minusy:
- zerowy efekt
- ciężko je przykleić, a jak już się uda to łatwo się odklejają

Szkoda pieniędzy, na pewno więcej ich nie kupie

Używam tego produktu od: od niedawna
Ilość zużytych opakowań: 10 pojedynczych plasterków

Działają... od przypadku, do przypadku

Ponieważ mam spory problem z wiecznie zapchanymi porami na nosie, ponad 3 lata temu skusiłam się na te plasterki. Dorwałam je na Allegro, a z racji tego, że wówczas panowała wśród Sprzedających duża konkurencja, można było korzystać z ciekawych promocji np. przy zakupie 10 plastrów 2 gratis, przy zakupie 50 - 15 gratis ;) Kupowałam je więc w większych ilościach, a że ich skuteczność była kiepska, zostały mi zapasy do dnia dzisiejszego :D

Każdy plasterek zapakowany jest w osobną folię, która jest lekko nacięta, by ułatwić jej rozpakowanie i wydobycie plasterka. Plaster przyklejony jest na bezbarwnej folii, z której błyskawicznie jednym pociągnięciem możemy go zerwać bez większych problemów. Plaster jest wyprofilowany w ten sposób, że na dole każdego "motylka" znajduje się mała wypustka, którą powinniśmy naklejać na naszą przegrodę nosową ;)

<b>PLUSY:</b>
- czasem udaje się coś tam wyskubać z tych porów, ale ilość sterczącego na płatku brudu jest naprawdę mikroskopijna.

<b>MINUSY:</b>
- brak wygody i utrudniona aplikacja - jak zaznacza producent, aby plaster miał możliwość pokazania nam swoich cudownych właściwości, musimy dokładnie zmoczyć nos; jak mamy to zrobić jeśli musimy jeszcze oderwać plaster z folii? za każdym razem gdy go używałam, miałam z tym problem! moczyłam nos, wycierałam dłonie do sucha, odrywałam plaster z folii i stwierdzałam, że nos jest praktycznie suchy... co teraz zrobić z plastrem? zamoczyć go nie można, bo wówczas składnik, którym jest nasączony ląduje na naszych palcach a nie na nosie, odłożyć go na bok i znowu namoczyć nos? po wytarciu dłoni do sucha, nos znowu zdąży przeschnąć :D żałosna syzyfowa praca,
- jeśli już nos uda nam się odpowiednio zmoczyć i przytwierdzić plaster do nosa, ewentualne poprawki w jego położeniu musimy nanosić błyskawicznie ;) po kilku sekundach plaster zachowuje się tak, jakby był do nosa przyklejony butaprenem ;)
- zużyłam 0k. 200 plastrów, a za każdym razem ten cypelek przyklejany na przegrodę nosową, pod wpływem ciepłego powietrza wydmuchiwanego z nosa, zaczynał się samoistnie odklejać, przy każdym wdechu łaskotał mnie w nos, co było dość irytujące,
- po kilku minutach, gdy plaster zacznie już &quot;zastygać&quot; tworząc skorupkę, skóra zaczyna być mocno ściągnięta; uczucie to można opisać jak naciąganie na siebie zbyt małej kiecki, która lada chwila pęknie w szwach - dyskomfort gwarantowany,
- nie oczyszcza porów, a stosowałam go na przeróżne sposoby - po gorącej parówce (z zastosowaniem olejków, ziół lub samej wody), po ciepłej kąpieli, po zrobieniu dokładnego pillingu itp., za każdym razem na płatku znajdowało się maksymalnie 8 sterczydełek - czyli brudu jakim zapchane były nasze pory! odstawały z płatka niczym kłujące igiełki ;) ale cóż to, biorę lustro w dłoń, patrzę na nos, a tu... co najmniej 30 mniejszych i większych kropek na każdym ze skrzydełek nosa :D czy nie dało się więc i tych kropek usunąć?
- można je aplikować codziennie, a i tak nie przyniosą większych efektów, 2 dni temu zużyłam 3 plasterki, jeden po drugim, każdy trzymałam przez 20 minut, a pory jak były zapchane, tak nadal są!
- choćbym nie wiem jak zrywała ten żenujący plaster, zawsze pozostawiał mi na nosie białą skorupkę w niektórych miejscach, chcąc ją usunąć, byłam zmuszona zmywać ją wodą - nie był to klej, raczej była to substancja, która miała za zadanie oczyszczać pory,
- nos czerwony jak u Rudolfa i nie trzeba się ku temu specjalnie wysilać, do zerwania plastra trzeba użyć trochę siły, a to sprawia, że pozostawiamy nasz nos w stanie opłakanym.

Zużyję te plastry, które mam, ale nigdy więcej się na nie nie skuszę. W dodatku obecnie Sprzedający na Allegro zwęszyli interes i podnieśli cenę za każdy plaster, zniknęły zachęcające promocje.
PODZIĘKUJĘ.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć, ale przynajmniej 150 :)

Warto spróbować, lecz...

Jak juz w podsumowaniu napisalam warto sprobowac, lecz mam do niego jedne male zastrzezenie. Ja niestety posiadam czarne wagierki na nosie i mam wrazenie ze z tymi wiekszymi te plasterki sobie poprostu nie radza, nie sa w stanie ich wydobyc. Ale mniejsze nowo - powstale wagry zostaja na plasterku z czego jestem bardzo zadowolona. Kupuje tylko na allegro, bo szczerze mowiac nigdzie indziej sie z nimi nie spotkalam.

Ilość zużytych opakowań: 100 sztuk

świente

Doskonale oczyszcza mój nos. Gdy odrywam plaster widzę że jest on cały pokryty wyciągniętymi zanieczyszczeniami, a mój nos od razu robi się czystszy. Może nie radzić sobie jednak z typowymi czarnymi wągrami (ja takich nie mam na nosie więc nie wiem). Kupuję je zawsze hurtem po 30***50 sztuk na allegro za jednym razem i starczają mi na parę miesięcy.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: około 100