Revlon, ColorStay, Eyeliner (Kredka do powiek)

Revlon, ColorStay, Eyeliner (Kredka do powiek)

Kredka do oczu Revlon ColorStay Eyeliner jest bardzo trwała, gwarantująca 16-godzinny, piękny i intensywny kolor. Kredka ta jest wodoodporna, nie rozmazuje się i nie ściera. Aplikację ułatwia wysuwany wkład kredki. Kontur oka jest bardzo dobrze podkreślony a spojrzenie nabiera wyrazistości. Kredka Revlon ColorStay Eyeliner dostępna jest w pięciu kolorach.

wykręcane / automatyczne
wodoodporna

Konturówka Revlon colorstay 206 Jade

Konturówka kolor ciemny zielony 206 jade.
Nie jestem jakimś fenomenem jeśli chodzi o kreski, ale staram się je sobie robić na mini wodnej często siegam po jasne czy turnusy zielone kredki.
Przetestowalam droższe i te tańsze. Ale ta koszmar nie wiem czy ta partia czy ten kolor ale praca z nią to masakra.
Prędzej można wykuć sobie oko niż namalować kreskę, na linie wodna jeszcze ujdzie.
Producent pisze, ze jest wodoodporna niestety nie jest łatwo się rozmazuje ściera.
Konturowka posiada gabeczke i temperowke temperowka jest ok. Gąbka spoko ale po co ja rozcierac jak i tak sama się rozchodzi na cala powiekę.
Szkoda ze tak wypadła bo spodziewalam się po marce czegoś tajnego....

Fajna kredka

Ogólnie bardzo fajna kredka. Posiadam dwa kolory: 207 amethyst i 208 topaz. Nie wiem czy to wina konkretnego egzemplarza czy odcienia, ale fioletowa kredka 207 jest dosyć tępa i matowa. Trochę ciężko się z nią pracuje i trzeba się natrudzić, żeby ładnie podkreślić oko, czy narysować kreski na powiece. Z kolei odcień 208 jest świetny, brązowo-miedziany, połyskujący. Narysowanie kreski jest bardzo łatwe, kredka super się też rozciera.

U mnie oba odcienie utrzymują się cały dzień i nic się nie rozmazuje. Nie mam też problemów przy zmywaniu, wystarczy zwykły płyn micelarny.
Polecam wypróbować, szczególnie przy okazji promocji, można je dostać czasem za 5-6 zł.

Na linię wodną - nie ma lepszej!!

Miłość sprzed kilku lat!
Swojego czasu wręcz zjadałam te kredki, nie wyobrażałam sobie nic innego na linię wodną. Autentycznie, od rana do nocy trzyma się na mur beton, a wiadomo jak to bywa z utrzymaniem się kredki w takim miejscu. Kochałam ją szczerze miłością absolutną.
W pewnym momencie coś się zadziało z dostępnością kosmetyku, kolor czarny znikł ze sklepów - zarówno stacjonarnych, jak i online, toteż z bólem serca musiałam znów szukać idealnego zastępcy. Wiem, że kredeczka wróciła do sprzedaży, jednak cena koloru czarnego wzrosła chyba o 2,5 raza, więc się definitywnie obraziłam na markę Revlon, i tak na mojej drodze stanęły żelowa z Avon, później z Rimmel, a od dłuższego czasu jestem w szczęśliwym związku z Eveline Pencil Woterpuff ????
Ale... skoro odgrzebałam tę dawną miłość na wizażu i wystawiam jej opinię, chyba się jednak odbrażę i sprawdzę, jak tam wygląda sprawa obecnie ????

Słaba.

Zapłaciłam za nią 4zl w drogerii internetowej. Może długo tam leżała, byla po dacie, nie wiem. Wybralam fiolet. Mało pigmentu. Twarda. Drazni mi powieki. Musze trzec i trzec zeby cos bylo widac i ostatecznie podbijam ją i utrwala cieniem. Nie jestem zadowolona. Fajnie że ma gąbeczkę i ostrzawkę. Za to 2.

Najlepsza

To najlepsza kredka do powiek, jaką miałam - a testowałam ich sporo, zarówno tych za 10 zł, jak i za 100 zł. Na co dzień maluję nią tylko cienką kreskę przy linii rzęs na górnej powiece i jest to pierwsza kredka, która przy tym zabiegu nie odbija mi się na dolnej powiece. Trzyma się dobrze cały dzień i nie rozmazuje.

Nadaje się również do rozcierania przy makijażu smokey eyes.

Precyzyjna kreska.

Kredka jest bardzo dobrej jakości ,ja posiadam kolor 201 black/noir.
Jest mocno napigmentowana ,posiada kruczo-czarny wyrazisty kolor.
Opakowanie zaopatrzone jest w temperówkę oraz gąbkę do rozcierania
kreski.Bardzo łatwo i precyzyjnie pozwala narysować kreskę ,
od cieniutkiej po bardziej wyrazistą. Idealnie się sprawdza na dolnej powiece,
nie tworzy efektu pandy.
Kredka nie rozmazuje się jest bardzo trwała bez problemu utrzymuje się cały dzień na powiece. Nie łamie się nie kruszy,nie grudkuje.
Ma idealną twardość.
Nie podrażnia i nie powoduje łzawienia oczu.
Łatwo się zmywa.

Spore negatywne zaskoczenie

Piszę o brązie i ciemnej zieleni. Kolory są śliczne, twardość mi odpowiada, ale uważam je za nietrwałe i niewydajne.
To mnie zaskoczyło po niedługim czasie użytkowania, na powiece ten produkt ledwo wytrzymuje kilka godzin. Mogę je rozmazać, wyczarować nimi coś sensownego, ale co mi po tym, skoro wiem, że zaraz efektu nie będzie, bo się rozniosą po okolicy całego oka. Zwłaszcza jak na tą cenę jestem niemiło zaskoczona. To nie pierwszy raz z revlonem, gdzie aż mnie zatkało jak mogą się tak szczycić swoimi produktami, skoro nie można na nich polegać.

jak na kredkę - niezła

dostała dwie szanse, jak większość kosmetyków, w których coś mi nie odpowiada za pierwszym razem.
jak na kredkę - była niezła. faktycznie czarna, faktycznie wodoodporna. nawet nie rozmazywała się tak bardzo jak wszystkie inne kredki. niestety, muszę odjąć 1,5 gwiazdki za... totalną łamliwość! obydwie łamały się wręcz błyskawicznie, a załączona temperóweczka była do niczego (bez niej kreski nie wychodziły tak cienkie jak chciałam)... oraz za niewydajność. była to jedyna kredka, która odpowiadałaby mi, gdyby nie jej totalny brak wydajności. wystarczała mi raptem na dwa tygodnie!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 kredki

bardzo dobra

Moim zdaniem to bardzo dobra kredka do oczu. łatwo można zrobić nią kreski, nawet jeżeli się jest takim laikiem, jak ja:) Kredka się nie łamie. Na oczach nie kruszy się, nie odbija, nie rozmazuje (chociaż można ją rozmazać, jeżeli się chce). Utrzymuje się na powiece cały dzień, kolor pozostaje bez zmian (nie blednie). Kolor jest intensywny - mam ciemny brąz, w zasadzie wygląda niemal jak czarny.
Jeszcze jeden ważny plus: nie podrażnia oczu (a mam bardzo wrażliwe)

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

coś z nią nie tak...

Kredki używam od ponad 5 miesięcy i mam wrażenie, że coś jednak z nią nie tak...chciałam wierzyć, że to tylko mój wymysł, ale jak zaczęłam używać innych, chociażby AVON to szybko zmieniłam zdanie. Kredka jest ok, ale nie nadaje się do zrobienia dokładnego, perfekcyjnego makijażu, ponieważ łatwo się rozmazuje, zostawia brzydkie ślady po oczami, które w dodatku trudno zmyć. Ma dziwną konsystencję. Kolor jest dosyć wyblakły, nie jest to mocna, intensywna czerń. Moim zdaniem zasługuje na 3.

Używam tego produktu od: ponad 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Dobra, ale się rozmazuje

Jestem w trakcie testowania kredek/eyelinerów. Miałam tańsze, teraz przyszedł czas na droższe. Pigment tej kredki jest wyraźny. Czarny pozostaje czarny. Natomiast nie wiem, może to kwestia tego, że mam cerę raczej tłustą z fragmentami wrażliwej, kredka rozmazuje mi się na powiece. Nawet po użyciu bazy pod cienie do powiek i lekkiego przypudrowania powieki. Miałam konturówkę Gosh\'a i nie miałam problemów. Kredka jest trochę za miękka przez co trochę za szybko się zużywa. A niestety nie mogę sobie pozwolić, żeby kupować ją co miesiąc. Ale ogólnie polecam, ponieważ jest łatwa w użyciu i kreska jest wyraźna. Dalsze czynniki, to, czy się utrzyma na powiece to myślę, że to kwestia tego, jaka jest cera itd.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie używania

Może być ;)

Mam kolor czarny tej kredki

+ idealnie sprawdza się na malowaniu przy dolnych rzęsach oczu
+ jest trwała, spokojnie wytrzymuje cały dzień
+ nie rozmazuje się, nie spływa, nie robią się grudki
+ wygodna aplikacja, bezproblemowa i poręczna!
+ nie uczula i nie podrażnia oczu
+ wydajność- wystarczyła na 8 miesięcy przy codziennym stosowaniu

- cena, kredkę dostałam w prezencie. Za tą cenę napewno bym jej nie kupiła sama
- nie nadaje się do robienie kresek na górnej powiece, kolor wychodzi szarawy i jest toporna. Ale nie winię jej za to, ponieważ do tego służy mi eyeliner z prawdziwego zdarzenia. Ta kredka ma u mnie inne zastosowanie
- trochę kredki ułamało się w trakcie aplikacji, a nie wysuwałam jej dużo