KillyS, Korektor lakieru do paznokci

KillyS, Korektor lakieru do paznokci

Dzięki ukośnie ściętej końcówce pozwala na precyzyjne i łatwe usunięcie lakieru z niechcianych miejsc
na paznokciu i skórze wokół niego. Po użyciu należy wyczyścić końcówkę chusteczką higieniczną i szczelnie zamknąć. W zestawie znajdują się 4 zapasowe końcówki.

korektor lakieru do paznokci
w pisaku

Najlepszy ze wszystkich z tego rodzaju.

Drogi, ale najlepszy ze wszystkich jakie testowałam. Miałam już go dość dawno, lecz miło go wspominam.

Najlepiej nim korygowało się lakier i wykonywało poprawki. Końcówka precyzyjna, która szybko nie brudziła się, nie odkształcała się i była idealnej wielkości. Super, że w końcówkę zawierała 3 dodatkowe końcówki do zmiany. Nie rozlewał się i nie przeciekał zmywacz i nie sprawiał, że lakier rozmazywał się.

Sam zapach miał zmywacza, lecz delikatniejszy. Nie wysychał tak szybko i spokojnie mare miesięcy mi służył.

Napisy nie starły mi się z markera i do końca wyglądał bardzo ładnie a nie jak z psu gardła wyciągnięta.

rewelacja!

Ten korektor to niezastąpiony gadżet w mojej kosmetyczce z akcesoriami paznokciowymi. Używam go za każdym razem, gdy maluję paznokcie. Jest świetny zarówno jeśli chodzi o korygowanie linii uśmiechu we frenczu, jak i o czyszczenie skórek (gdy niechcący wyjedzie się pędzelkiem za daleko).
Korektor jest bardzo poręczny, łatwy w użyciu. Ostro ścięta końcówka sprawia, że można robić bardzo precyzyjne korekty. Oczywiście to wymaga nieco wprawy.
Jak dla mnie jest świetny! Polecam! Dzięki niemu wszelkie niedoróbki i zapaćkane lakierem skórki pozostaną tylko wspomnieniem. Po użyciu tego korektora manicure jest schludny, estetyczny, precyzyjnie wykonany i elegancki.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku

Średniak

Zmywa “błędy” całkiem dobrze i to na pewno jest zaletą, jak również dodatkowe końcówki. Wydajny.

Za to końcówki jakoś szybko mi się niszczą, a jak nie wytrę nadmiaru lakieru to zasychają. Ponadto zostawiają jakiś taki tłusty film na paznokciach, który niekiedy matowi lakier.

Przydatny gadżet, ale są lepsze.

Używam tego produktu od: długo

Przydatny gadżet

Napewno jest to gadżet który ułatwia malowanie paznokci takim nie zdarom jak ja :D.Końcówki zapasowe są nie do zdarcia i to kolejny atut.Co prawsa da się z tym ,żyć ,ale lepiej mieć inny zmywacz w którym można delikatnie zmoczyć końcówke ,bo odnosze wrażenie nie po raz pierwszy ,że zmywanie lakieru zmywaczem KillyS to syzyfowe prace.Dlatego odbieram 2 gwiazdki za to 2 gwiazdki.Jeśli zużyję i nie znajdę nic innego to wtedy kupię.

Używam tego produktu od: lipca 2008

super

Tego mi było trzeba. Tak bardzo mi ułatwia malowanie paznokci że już sobie nie wyobrażam robić tego bez niego. Nie daję 5-ciu gwiazdek tylko dlatego że wydaje mi się ze zmywacz którym te końcówki sa nasączone powinien być trochę mocniejszy, to nie musiałabym tak mocno trzeć. Z paznokcia lakier schodzi idealnie, ale z palców to jednak trzeba trochę popracować.

pożyteczny wynalazek

Bardzo pożyteczny wynalazek, dzięki któremu bez trudu można wymazać ślad po rozprowadzonym ze zbytnim rozmachem lakierze. Koniec z trwającymi w nieskończonośc poprawkami patyczkami maczanymi w zmywaczu (a to zostanie jakieś włókno, a to za dużo się wymaże). Korektor jest bardzo precyzyjny, wygodny i szybki w użyciu. Szkoda tylko, że końcówki zużywają się dość szybko (miękną i nabierają koloru nawet przy starannym ich wycieraniu w chusteczkę higieniczną), szczególnie jesli się używa zdecydowanych kolorów lakieru. Jednak w porównaniu do konkurencyjnych produktów korektor KillyS ma ich najwięcej, bo w sumie aż 5! Zatem polecam!

Genialny

Nareszcie szybko i sprawnie mogę wykonać francuski manicure, nie wysusza jak inne korektory. Wspaniały pomysł z wymiennymi końcówkami.

to jest to!

Nareszcie ktoś pomyślał!Absolutnie ten kosmetyk zagości na stałe w moim przyborniku.Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda!Polecam wszystkim, które nie są profesjonalnymi manicurzystami.

Bardzo dobry!

Dzięki korektorowi robię sobie sama manicure francuski, nie wydając 25 zł w salonie.Wcześniej męczyłam się z patyczkami kosmetycznymi, które moczyłam w zmywaczu, by poprawić pomalowane skórki - horror!Bardzo pomysłowy i przydatny korektor, pozwala na pozyskanie idealnego stanu rąk, szybciutko i łatwo. Kosztuje 13 zł (korektor + 4 wymienne końcówki); plus za ogólną dostępność produktu - jest prawie we wszystkich drogeriach.

fajny bajer

W końcu coś dla mnie. Mam wybitny talent do malowania sobie całych palców a nie tylko paznokci, a przy pomocy tego "mazaka" mogę precyzyjnie zmazać nadmiar lakieru z palców. Jedyna wada - chyba trochę za szybko zużywają się końcówki (po 5,6 użyciach), wtedy robią się miękkie i trudno dokładnie zmyć skórki żeby z kolei nie wymazać za dużo.