Gosh, Extreme Art Eye Liners

Gosh, Extreme Art Eye Liners

Extreme Art Eye Liners to nowość w lato 2008. Jest to bardzo trwały, płynny tusz do kresek. Zależnie od kąta nachylenia pędzelka możliwe jest dopasowanie grubości linii, od bardzo wąskiej do szerokiej. Połączenie miękkiego i idealnie ukształtowanego pędzelka sprawia, że możliwe jest wykonanie pięknej, równej i precyzyjnej linii.

Eyeliner jest w 100% wodoodporny, nie ściera się. Nie zmyje się go samą wodą, aby zmyć makijaż potrzebny jest preparat do demakijażu kosmetyków wodoodpornych!

Do wyboru mamy 12 pięknych kolorów.

Jak zapewnia producent, może być stosowany również do body artu- czyli makijażu twarzy i ciała. Można też tworzyć nim wzory na paznokciach, a następnie pokryć je bezbarwnym lakierem do paznokci w celu utrwalenia.

Cena: 29,90zł / 3ml

/m/

jest świetny

Eyeliner jest bardzo trwały, nic nie zmazuje się podczas noszenia go
dobrze i łatwo się rozprowadza
pędzelek jest cienki dlatego bez problemu można najwet najcieńszą linię namalować na powiece.
szybko wysycha co nie powoduje rozmazywania kreski
Mam kolor zielony

Używam tego produktu od: od trzech lat

Całkiem niezły

Mam kolor ciemno fioletowy, taki metaliczny. Kupiłam go z myślą o tym żeby eyeliner nie zmazał mi się z oka przez 24h, potrzebowałam czegoś trwałego i to strzał w dziesiątkę. Jest aż za trwały. Muszę się namęczyć żeby zmazać go mydłem z twarzy. Po jakimś czasie zrobił się trochę gęsty i trudniej zrobić nim kreskę ale na początku sprawował się idealnie.

BIG LOVE

Piękny, metaliczny, bardzo intensywny kolor. Testowałam podobne "u" NOUBA i Sephora , ale nawet nie dorastają mu do pięt. Żelowy. Ma zupełnie inną konsystencje niż reszta. Troszkę tak, jakby, naklejało się naklejkę która cały czas wygląda tak samo i nie zmienia się pod wpływem jakiegokolwiek czynnika środowiskowego. Nie straszna mu woda, wiatr, słońce, pot. Może dlatego zmycie produktu wymaga odrobiny cierpliwości - tak mu dobrze na oku że ciężko mu zejść :D
BARDZO wydajny!!! Kolor pięknie podkreśla oko , szczególnie latem, co druga osoba pyta - co to??? jakie ładne??? :D :D :D
Nie wtapia się w powiekę, stanowi na niej odrębną, integralną część a jednocześnie nie wygląda sztucznie. UWAGA!!! - nakładanie produktu wymaga wprawy, po nałożeniu najlepiej chwilkę odczekać by wysechł.
Przystępna cena i o niebo lepszy pędzelek niż NOUBA.
Minusik za udrękę zmywania ... ale warto !!!Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

pS ostatnio ciężko go dostać :(

Dla mnie na tak.

+trwalosc na oku
+ja mam kolorek 02 miedziano zlotawy, piekny
+wydajny
+trwalosc w opakowaniu, mam go od 2 lat, troche zgestnial nic poza tym, choc na opakowaniu jest 12 mies od otwarcia

- cena, troche sredniawa, ale zwazajac ze starczy na baaaardzo dlugo i ze jest trwaly, mysle ze to jest malutki minusik, bo inwestycja na dluuugo.

Trwałosc w intensywnych kolorach

Po przeczytaniu opisu o trwałosci i kilku opiniach zakupiłam trzy kolory - czarny, trawiastą zieleń, granatowy

Najczęsciej używanym był czarny. Dosc szybko zaschnął przy końcówce opakowania.

Nieporęczny pędzelek, który paprał mi rzęsy szybko zastąpiłam starym gąbkowym aplikatorem ze starego eyalinera. Aplikacja była dosyc zajmująca. Z orginalnego pędzelka na aplikato i dopiero na oko. Za to nie miałam posklejanych rzęs i kreska równo wychodziła.

Kolory - czarny - mocno czarny z winylowym połyskiem. Ładnie wyglądający. Trawiasta zieleń - dla mnie bardziej w odcieniu turkusu - intensywna, połyskliwa. Granat - wielki błękit - mocny, napigmentowany.

Przy nakładaniu na oko - trzeba dosyc szybko i pewnie działac. Tusz zastyga, bardzo ciężko zrobic poprawki. Kolor zielony z niewiadomych przyczyn troszkę się rolował.
Wszystkie poprawki po zastygnieciu tuszu są niemożliwe.

Trwałosc - wszystkie kolory są nie do starcia. Zauważyłam ze maskara schodzi kiedy jestem pod prysznicem przy użyciu mydła. A kreska - nie. Po tej refleksji wypróbowałam na basenie.
Woda z term nie ruszyła kreski z powieki. Kreska była nakładana jedynie na krem, bez podkładu.
Woda chlorowana również nie dała rady. Można swobodnie pływac, swobodnie nurkowac. Nie ma obawy o rozmazanie.

Zmywanie - czasochłonne. Tusz ulega oliwce dla dzieci. Trzeba jednak poswiecic chwilkę czasu na trzymaniu wacika z oliwką przy oku, tak aby tusz puscił. I potem delikatnie, po troszeczku schodzi z oka. Jesli dobrze nasiąknie oliwką nie ma większych problemów.
Po zmywaniu z oczu wychodzą paprochy. Takie tuszowe kuleczki, zbierające się w kącikach oczu.

Czarny kolor wykorzystałam w całosci - po 4 miesiącach już byłam przy końcówce (uzywałam prawie codziennie) Końcówka brzydko zaschła, stało się niemożliwoscią równr rozprowadzenie,
Trawiasty i granatowy - używam sporadycznie, tusze nie zeschły, zachowały trwałosc, pomimo tego ze tusze mają już prawie rok. Nie obsypują się.

Nie wiem czy kupię ponownie. Trwałosc jest rewelacyjna, jednak nie wiem czy az tak potrzebna mi do szczęscia.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 w trakcie

ładne kolory, ale niczym nie da sie go zmyc

mam 3 kolory, turkus, zloto i zieleń.
kolory sa piekne, ale niestety, nie jest w stanie niczym go zmyc. doslownie niczym.

po jakims czasie pojawiaja sie pekniecie, jakby sie lamał, ale mimo to, ze da sie go zmyc, trzyma sie okolo 2 dni.
niektórzy chwilą go za trfałosc, ale to nie dla mnie

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo dobry produkt baaardzo trwaly eyeliner wytrzyma cala noc i jeszzcze troche wiecej.Swietne drobinki efektownie sie prezntuja na oku kolory jasniejsze sa mnej trwale
.Jestem posiadaczka kolorku szarego i ciemno zielonego. Pozostanie na trwale w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: 05.06.2010
Ilość zużytych opakowań: 6 duze

Najlepszy liner jaki mialam

Mam czarny, niebieski,zielony i blekitny.
Kolorowe trzymaja sie odrobine krocej (tzn caly dzien);-)
Czarny jest bardzo trwaly zdazylo mi sie pomalowac nim na wesele, pobawilam sie cala noc, poszlam spac w makijazu i gdy rano wstalam poszlam z makijazem oka na poprawiny i potem juz zmylam bo zle sie czulam z tym, ze tak dlugo mam makijaz :D heh Ale kolor i trwalosc rewelacja. Dodatkowo jest gesty i 3ml wystarczaja na bardzo dluuuugooo.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

fajny

Ja mam kolor kobaltowy:
+ładnie maluje kreskę
+piękny kolor
+łatwy w aplikacji
+trwały

-nic oprócz dwufazy z marion i bielenda nie zmyje tego linera o chusteczkach do demakijażu można zapomniec
-jeżeli pomalujecie sobie nim nie chcący rzęsy u nazady to przez przynajmniej tydzień nie doczyścicie ich z tego...

Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam...!!!

Ten eyliner z pewnością zasługuje na miano KWC!!!
Uwielbiam go za:
- trwałość ( pomalowany nawet w kąciku zewnętrznym oka, nie zmywa się, cały dzień pozostaje w niezmienionej formie, można go usunąć jedynie za pomocą dwufazowego płynu L\\\'Oreala-wówczas schodzi bez problemu),
- konsystencja (jest dość gęsty, dzięki temu maluje się nim równe kreski),
- głebia koloru (czarny kolor jest naprawdę bardzo czarny, nie blednie wciągu dnia),
- nie szczypie w oczy,
- cena (bardzo przytępna jak na taki ideał).

Nie mogę narazie ocenić jego wydajności, bo stosuję go dopiero od dwóch tygodni, ale myślę, że nigdy nie zamienię go na żaden inny!!!

Okropnie trwały i ciężko zmywalny :)

Mam wersję czarną czyli klasycznie.

Zalety:
- super TRWAŁY
-Wytrzymuje do rana w najtrudniejszych warunkach
-głęboka czerń
-przystępna cena
-idealny na imprezę

Wady:
-zmywam go ok 10 minut :| przez tarcie mam podrażnione oczy (używał płynu micel. z Biodermy!)
-nieco za gruby pędzelek, ale wystarczy przełożyć z innego eyelinera i będzie si :)
-trochę za gęsty
-maluje mi rzęsy brrr :/
- nie jest to produkt dla osób które jeszcze nie potrafią zrobić bezbłędnej kreski, gdyż każde wyjechanie skutkuje koniecznością zmywania eyelinera łącznie z cieniami :/

daję mu 3,5 bo nie używam go na codzień, a na okazyjne wyjścia i wtedy sprawdza się rewelacyjnie :)

Używam tego produktu od: 4 miesięcy, okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, końca nie widać :)

Dobry .

Plusy:
* Piękne kolory
* łatwość aplikacji
* trwałość
* wyrazisty kolor

Minusy:
* cena
* wydajność
* czasem ciężko go zmyć tuz przy linii rzęs

Pomimo tego lubię Go jak i tą firmę, także polecam :)
Jest mega, wypróbowałam wiele i jak na razie jest najlepszy :) Polecam !