Schwarzkopf Gliss Kur, Nutri Protect, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Schwarzkopf Gliss Kur, Nutri Protect, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Ekspresowa odżywka z olejkiem dzikiej róży i proteinami, zapewnia łatwe rozczesywanie, miękkosć i doskonałą ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak np. słońce. SCAN REPAIR COMPLEX dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez nadmiernego obciążania włosów.
Dwufazowa, bez spłukiwania.

Miałam wszystkie! Efekt? Rozczesane włosy i nic więcej.

Kiedy zobaczyłam serię tych dwufazowych odżywek..Oszalałam! Wiedziałam, że muszę kupić i wypróbować wszystkie. Po prostu wszystkie. Zaczęłam chyba od tej w czarnym opakowaniu, później była ta w złotym..Szczerze? Ten produkt ani mnie nie zachwycił, ani nie rozczarował. Ja go po prostu kupowałam i psikałam, psikałam, aż wypsikałam wszystkie rodzaje.
Nawet przez chwilę nie uwierzyłabym, że ta odżywka jest w stanie poprawić moją kondycję włosów - bo umówmy, się - NIE JEST W STANIE. Używałam jej tylko po to, żeby rozczesać włosy. Każda odżywka "robi" to samo - ułatwia rozczesywanie włosów ;) Opakowania są ładne, odżywki różnią się jedynie kolorami, kolorami opakowań i zapachem ;) Jednak, co zauważyłam - moje włosy po psiknięciu są bardzo miękkie. Uważajcie, bo produkt potrafi obciążyć włosy. Mogłyby być nieco tańsze, ale nie mam na to wpływu. Kiedy pojawią się jeszcze inne wersje - na pewno kupię! Myślę, że teraz wypróbuję odżywki dwufazowe z innych firm.

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wszystkie dostępne

Cienko, że aż się rwie.

Miałam raz i więcej nie chcę. Mam świadomość, że to tylko zwykła odżywka w sprayu, ale jednak Gliss Kur potrafi lepiej czego niezbitym dowodem jest u mnie skuteczność wersji z olejkami (żółta w sprayu).

Tej natomiast będę unikać, a nie będzie to trudne, bo coś mi się zdaje, że została już wycofana (nigdzie jej nie widzę).

:( nie ułatwia rozczesywania
:( matuje włosy, zero blasku
:( wysusza włosy, ale jednocześnie obciąża (?!)
:( skleja włosy w strąki, fuj!
:( droga jak na taką jakość

Dodam, że stosowałam ją tylko od połowy długości włosów, unikając pryskania nasady jak tylko mogłam. Mimo to - klapa.

Dobre strony:

:) wydajność
:) zapach
:) genialne opakowanie i dozownik

Ale to NIE są powody do jej zakupu.

Używam tego produktu od: męczyłam przez około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Fajna.

Kupiłam ją w naturze za 17 zł. Cena więc jest niewielka.
Mgiełka bardzo ładnie pachnie i jest wydajna. Stosuję ją po każdym umyciu przed suszeniem. Włosy pachną jeszcze na drugi dzień, więc zapach jest trwały.
Nie mam zniszczonych włosów, więc regeneracji nie zauważyłam, ale na pewno włosy nie niszczą się bardziej niż zazwyczaj.
Włosy faktycznie łatwiej się rozczesują i są miękkie i nieobciążone.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Liczyłam na coś lepszego.

Kiedyś miałam odżywki z Gliss Kur\\\'a i raczej byłam z nich zadowolona, więc myślałam, że i tym razem tak będzie, jednak jak można po tytule tejże recenzji się domyślić, produkt ten nie daje takiego efektu jakiego się spodziewałam.
Jeśli chodzi o aplikację w postaci rozpylacza to jak najbardziej jest to wygodne, no i zapach też jest przyjemny i dość długo utrzymuje się na włosach. Ale na tym jego zalety się kończą. Włosy wcale się po nim łatwo nie rozczesują. Aplikuje go na wilgotne włosy i nie mam uczucia jakoby włosy były jakieś gładsze, czy też eksssspresowo zregenoerowane, wręcz przeciwnie, włosy są sztywne i niezbyt miłe w dotyku.
Sądziłam, że konsystencja będzie gęstsza, a tu mam wrażenie jakbym psikała sobie zwykłą wodą...wodą za którą zapłaciłam 14 zł!
Wydajna też zbytnio nie jest.

Średnia

Jak się używa 3 odżywek to trudno oceniać ich działanie. Jednak kiedy zdarzało mi się nie użyć innej, czułam różnice. W przypadku tej odżywki nie. Nie ma żadnej regeneracji, tym bardziej ekspresowej, a używałam jej codziennie. To co trzeba przyznać to fakt że ułatwia rozczesywanie, owszem włosy stają się miękkie ale nie na dlugo. Nie lubię jej zapachu, dla mnie jest niezwykle odrzucający. Podsumowując przydatna, ale nie niezbędna, liczyłam na więcej.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Boski! Dla moich włosów idealny!

BOOSSKKII! Moje KWC!
Najlepsza odżywka jaką miałam. Najlepsza z tej serii gliss kura, miałam wszystkie. Ta jest bezkonkurencyjna.

PLUSY:
+pięknie pachnie
+bardzo wydajna
+włosy łatwo się rozczesują
+sprawia, że włosy są miekkie, jedwabiste i błyszczące
+łatwa aplikacja

Nie widzę żadnych minusów :)

Ilość zużytych opakowań: trzy, używając codziennie

Nic dobrego nie robi.

Nie odżywia, nie nawilża i nie sprawia, że włosy są miękkie. Wręcz przeciwnie - miałam wrażenie, że są zniszczone, a przynajmniej na takie wyglądały. Użyłam jej kilka razy, a potem wylądowała w koszu.

Jedynym plusem tej odżywki jest zapach.

Używam tego produktu od: Krótko, jakiś czas temu,
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe.

może być.

Kupiłam, ale nie rozumiem tej odżywki. A więc: ekspresowa nie jest, jakoś specjalnie nie pomaga. Więc streszczę to krótko :
+ pomaga rozczesywać
+ jak mam napuszone włosy to ona mi je ogarnia
+ zapach
+ cena
- mało wydajna
- nie zauważyłam jakieś rewelacyjnej poprawy kondycji włosów

nie działa

po 1; cena- regularna sprzedaż ok. 17zł, promocja 11zł

Ogólnie nie robi nic.
- mało wydajna
- nie warta ceny (nawet tych 11 czy 17 zł)
- śmierdzi
- obciąża włosy

+ ułatwia rozczesywanie i tylko za to ta 1 gwiazdka

Nie polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

nie zachwyca

używałam już innych odżywek tej firmy, jednak ta nie jest moim numerem 1. nie oczekiwałam od niej zbyt wiele, to też się nie za bardzo rozczarowałam ;]

+ułatwia rozczesywanie [ale bez rewelacji]
+przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach
+cena
+wydajność
+po jej zastosowaniu włosy są mięciutkie i miłe w dotyku

-brak odżywnienia

Odżywka najwidoczniej nie jest dla mnie, dla innych włosów pewnie by się sprawdziła ;]

okey

Odzywkę używam po umyciu włosów, kiedy są wilgotne, przed suszeniem, by zapewnić im ochronę, jak i po ułożeniu włosów, do przygładzenia odstających kosmyków.

Plusy:
*zapach!! mój chłopak go uwielbia ;)
*pomaga bez problemu rozczesać splątane włosy

Minusy:
*działania odżywczego nie zauważyłam
*kiedy zostaje ok. 1/6 produktu, spray nie działa, nie pompuje, trzeba ją wylewać sobie na dłoń (tak samo było w przypadku innej odzywki z tej serii)

tylko zapach

Preparatu tego raczej odżywką bym nie nazwała, żadnych właściwości nawilżających czy odżywczych nie zauważyłam, (no może trochę nabłyszcza i chroni), ale na pewno nie stosowałabym tej odżywki jako jedynej w swojej pielęgnacji.

Oczywiście jakieś tam swoje zalety też ma: ŚLICZNY zapach , często używałam jej jak chciałam, żeby mi włosy ładnie pachniały. Wydaje mi się, że wydajność też mam niezłą, ale pewności bo rzadko jej używałam i wymęczyłam dopiero po 2 latach.