Joko, Multicolour (Puder prasowany)

Joko, Multicolour (Puder prasowany)

Mozaika specjalnie dobranych pigmentów doskonale wyrównuje koloryt skóry, matuje i tonuje przebarwienia pigmentacyjne. Puder przeznaczony do każdego typu skóry, odpowiedni do skóry wrażliwej i z popękanymi naczynkami, które doskonale maskuje. Delikatna struktura i satynowa miękkość sprawiają,że gładko rozprowadza się na skórze, nie pozostawiając plam. Łagodzi podrażnienia, nawilża i zmiękcza skórę nadając jej zdrowy, naturalny wygląd.

Dostępny w 2 odcieniach.

Cena: ok. 25zł / 11g

/pa/

Duży Plus..

Bardzo dobry puder. Prócz tego,ze ładnie stapia się z cera i jest na niej niewidoczny (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), matowi (jak na moją tłusta cerę, niezle) do dwóch, trzech godzin, to jeszcze cieszy oko swym mozaikowym wyglądem oraz eleganckim, poręcznym pudełeczkiem. Fajny produkt, kupię ponownie:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Cudeńko

Polska firma proponuje nam piękny, mozaikowy puder, inspirowany Guerlain. Rzeczywiście, może Joko nie powala ale utrzymuje bon ton. Oceniam ciemniejszy odcień.

+ Na pierwszy rzut oka – puder zapakowany jest w futerał, dzięki czemu opakowanie nie ściera się nieestetycznie (spotykam się z tym pierwszy raz!), pudełeczko jest solidne, w eleganckich kolorach (złoto, czerń), w środku znajduje się lusterko, dość duże, by wykonać nim makijażowe „poprawki”. Mieści się w nim również gąbeczka (miły dodatek, choć nie jestem zwolenniczką ów gąbeczek – niepotrzebne przenoszenie bakterii), folia ochronna. Producent wręcz rozpieszcza nas takim wykonaniem!

+ Puder pachnie przepięknie! Uwielbiam pachnące, kolorowe kosmetyki, toteż zwracam na takie szczegóły uwagę. Drobiazg ale na pewno sprawia, że aplikacja jest przyjemna

+ Produkt aplikuję pędzlem - położony równomiernie na twarzy pięknie się w nią „wtapia”, odpowiednio nałożony (nie szpachlą, z umiarem) nie tworzy plam, nie podkreśla suchych skórek, drobnych zmarszczek

+ Puder daje naturalny, zdrowy efekt rozświetlonej skóry. Twarz nabiera ‘wymiaru’, dzięki bardzo jasnym, różowym i brązowym pigmentom.

+ Mimo zmiany pory roku (pudru używałam namiętnie latem, gdy skóra miała ciemniejszy odcień), można go nadal używać – teraz, gdy jestem ‘jaśniejsza’, nakładam go mniejszym pędzlem na kości policzkowe – pięknie rozświetla, działa jak bronzer czy róż – jest więc wielofunkcyjny.

+ zostawia na twarzy przyjemną powłoczkę – czuć zapach, chociaż pudru nie czuć wcale:) nie zapycha porów.

+ Puder jest wydajny – używam go od lipca i mam jeszcze ¼ produktu.

- Moja mieszana cera (strefa T) cierpi, że matowi ją tylko na 3-4 godziny. Z jednej strony jest to dużo – z drugiej niewiele.

- Aplikowany zbyt twardym pędzlem osypuje się ( podobnie jak matowe, inglotowe cienie). Zalecam więc używanie miękkiego włosia

- Dostępność – różna, tak jak różna jest dostępność produktów JOKO. Myślę, ze jednak warto się natrudzić i poszukać pięknej mozaiki – nawet przez internet.

Podsumowując:
z kosmetyku jestem zadowolona. Przyzwyczajona do nieco droższych produktów, podchodziłam do niego dość sceptycznie jednak wizażanki przekonały mnie do zakupu. I nie żałuję. Nie dostanie on 5 gwiazdek za jeden minus (ów właściwości matujące), jednak plusy takie jak piękna ekspozycja kości policzkowych, rozświetlenie, świeży efekt, piękne opakowanie i zapach przekonują mnie do zakupu kolejnego opakowania.
Mimo częstszych poprawek – warto!

Używam tego produktu od: lipca br.
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie używania

kiepsko

Kupiłam ten puder na Allegro oczywiście skuszona pozytywnymi opiniami. Gdy pierwszy raz go użyłam pomyślałam, że mam jakiś przeterminowany produkt.
Po pierwsze ten puder strasznie się osypuje. Jest wszędzie, i na gąbeczce i dookoła
po drugie i to jest najgorsze, że strasznie widać go na twarzy. Jest zwyczajnie upudrowana i na wszystkich włoskach go widać. Po recenzjach spodziewałam się, że będzie matowił ale tak satynowo, niewidocznie (w taki sposób działa ELDW Powder). To straszne, że puder może być tak widoczny na twarzy. Dawałąm mu szanse - najpierw nakładałam najmniejszą ilość jaką mogłam nałożyć gąbeczką, a po chwili zdejmowałam z włosków nadmiar pędzlem. Ale chyba nie oto chodzi, żeby tak się bawić...Szczerze powiem, że po 5 użyciach po prostu go wyrzuciłam do kosza. Jedna z pań napisała, ze nie można z nim przesadzić...No nie wiem. Moim zdaniem to jakiieś dziwne, że większość mówi, że coś jest dobre a ja uważam inaczej. To nie jest pierwszy raz gdy zaufałam opinii na wizażu. Ale pierwszy gdy się tak zawiodłam. Dobrze, że chodziło o 20 pln a nie o 200. Cena niewysoka jak na puder (Allegro 20 pln) ale jak na takie badziewie to za wysoka. Nie chciałabym go więcej użyć nawet gdyby ktoś dał mi go za darmo. Nie polecam jeżeli ktoś lubi dobrze wyglądać....

bardzo dobry

Ja jestem zakochana w tym pudrze. Oto dlaczego:
- pięknie stapia się ze skórą,
- zostawia matową, pudrową powłoczkę,
- cudnie pachnie, uwielbiam ten zapach!
- ma śliczne opakowanie (dla mnie się bardzo to liczy),

Jedyny minusik jest taki że chyba będzie mało wydajny... ale coś za coś.

Żałuję że nie wzięłam jeszcze tego pudru w wersji ciemniejszej bo mam narazie jasną.

Niestaty ROZCZAROWANIE

Oceniam jasną mozaikę.
Zacznę od tego że puder ma przeobrzydliwy RÓŻOWY kolor !!!! i to w zasadzie go u mnie dyskwalifikuje ponieważ jestem posiadaczką żółtego odcienia cery.

Plusy:
* nie matuje
* nadaje aksamitną powłoczkę

i tu by było na tyle :/

Minusy:
* podkreśla cienie pod oczami i zmarszczki których tak naprawdę nie mam :/
* czuć go na twarzy , masakra jakby tynk zasechł :/
* podkreśla suche skórki
* obrzydliwie RÓŻOWI twarz
* śmierdzi
* jakość = cena czyli totalny bubel !
* osypuje się
* ktoś tu pisał że starcza mu na rok,za przeproszeniem gówno prawda, po miesiącu go nie było , oczywiście większość wchłonął dywan tak się strasznie osypuje
*nic a nic nie kryje !

NIE POLECAM totalny bubel,który wylądował w koszu
szkoda pieniędzy,czasu, NIGDY W ŻYCIU

Używam tego produktu od: miesiąc i na tym koniec !

Bardzo dobry! <3

Nigdy wcześniej nie miałam używać kosmetyków z Joko - teraz na pewno to się zmieni!

Puder kupiłam pod wpływem impulsu, w szale testowania i szukania tego idealnego. Zdecydowałam się na wersję pierwszą, dla jasnej cery.

Plusy:

- trwały
- idealnie matuje
- niewysoka cena
- łatwy w aplikacji
- nie podkreśla cuchy skórek
- nie jest widoczny na twarzy
- kolor dopasowuje się do skóry
- solidne opakowanie z lusterkiem

Minusy:

- przyznam szczerze, że jak na razie brak

Puder w 100% spełnia moje oczekiwania i na pewno zdecyduję się na niego w przyszłości. Polecam!

Pół gwiazdki odejmuję za &quot;dostępność&quot;. Niestety dostaniemy go głównie przez internet albo w małych drogeriach.

Fajniutki pudrek!!!

Oczywiście kupiłam po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii i w pełni zgadzam się z większością moich poprzedniczek:)!
Puderek jest świetny!!!
Muszę wspomnieć, iż mam cerę ani za jasną, ani za ciemną, więc wybrałam ciemniejszą mozaikę (po wymieszaniu kolorków to taki ładny, delikatny kremowy beż), nie bieli mojej twarzy, ani nie ciemnieje, choć obawiam się, że na lato może być trochę za jasny.
Nie używam załączonej gąbeczki. Nakładam puder pędzlem kabuki. Puder jest bardzo miękki, więc wystarczy delikatne maźnięcie, by nabrać odpowiednią ilość.
Ładnie się rozprowadza, nie tworzy smug (nie można z nim przesadzić), stapia się z cerą, kryje drobne niedoskonałości.
Mimo, że w opakowaniu mamy matowy puder bez żadnych drobinek, na twarzy daje taki niesamowity, satynowy efekt! Żadnego &quot;tępego&quot; matu!
Trwały, spokojnie wytrzymuje 8h bez poprawek - nie wiem jednak jak sprawdzi się przy tłustych cerach, ponieważ ja nie mam takiego problemu.
Opakowanie śliczne - cieszy oko;), niewielkich rozmiarów, idealne do torebki.
Nie wiem jak z wydajnością, bo dopiero go zaczęłam używać, ale jak będę kończyć opakowanie to na pewno o tym wspomnę:).

Stały bywalec w mojej kosmetyczce

Puder ten używam już od dłuższego czasu. Nie wysusza. Dopasowuje się idealnie na skórze. Utrzymuje się długo. Ma przepiękne, luksusowe opakowanie. Dość wydajny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

wreszcie znalazłam puder dla siebie :)

zacznę od tego że zaskoczyło mnie opakowanie. Jak na polski produkt puder prezentuje się świetnie, ma eleganckie i solidne opakowanie z lusterkiem, do tego posiada jeszcze materiałowe etui i gąbeczkę.
Sam puder też jest świetny, mam jasną mozaikę, idealnie stapia się ze skórą dając satynowe wykończenie. Nie ciemnieje, ładnie matuje, sprawdza się zarówno jako wykończenie makijażu, jak i użyty na sam krem bez podkładu :)
Nie wiem jak sprawuje się załączona gąbeczka, bo używam pędzla (trochę się osypuje)
za minus uważam dostępność - można go dorwać w małych drogeryjkach lub w necie
Ogólnie polecam, ja na pewno kupię ponownie

Satynowa buzia

Nie wiem jak ten puder to robi, ale daje taką satynową powłoczkę na buzi, taki lekki, lekki połysk jednak nie brokatowy (nie posiada brokatu) i optycznie wygładza cerę. Ten połysk chyba bardziej widoczny jest w miesiącach letnich przy słońcu. Bardzo mi się ten efekt podoba.
Puder posiada ciekawe zestawienie kolorów, jest odpowiedni dla jasnych cer, jest przyjemnie miękki, ja nakładam go pędzlem, omiatam po całości, jednak aplikacja gąbką jest również wygodna. Moja gąbka okazała się nieco za duża i musiałam ją przycinać, gdyż nie mieściła się w puderniczce. Muszę dodać, że przy zakupie gąbka była zapakowana osobno, nie znajdowała się wewnątrz pudru. Własciwości matujące dobre (jednak wszystko zależy od cery), nie podkreśla suchych skórek, jednak uważam że w przypadku takich skórek należy po prostu zrobić piling twarzy. Opakowanie estetyczne i trwałe. I jeszcze jedno - bardzo przyjemny zapach, zawsze go muszę powąchać przed nałożeniem, nie mogę się oprzeć. Uważam, że to bardzo udany produkt i gorąco polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Całkiem niezły

Puder jest naprawdę całkiem dobry, mam odcień jaśniejszy.
Zalety:
+ Daje naturalny efekt
+ Ładnie matuje, jednak na krótko.
+ Nie tworzy efektu maski
+ Nie podkreśla suchych skórek
+ Nie podrażnia
+ Ładne i solidne opakowanie idealne do torebki.
Wady:
- Matuje na krótko (ok 2 godzin).
- Jak na puder szybko się kończy (około roku)
- Etui z materiału szybko się powycierało na rogach, przez co nie wygląda już tak estetycznie.
Ogólnie polecam, ale na rynku jest wiele pudrów, które chciałabym wypróbować więc nie wiem czy do niego wrócę.

Kupiłam ten puder skuszona dobrymi recenzjami i mogę szczerze powiedzieć, że się nie zawiodłam. Mam wersję jaśniejszą.
+dobrze matowi
+lekko kryje
+nie tworzy efektu &quot;płaskiego&quot; matu
+nie uwydatnia załamań skóry
+nie podkreśla suchych skórek
+stapia się z cerą
+cena jest dość przystępna (ok.26 zł)
+ma solidne opakowanie z dużym lusterkiem i gąbeczką (osobiście nakładam go jednak pędzlem)

Pół gwiazdki odejmuje za to, że mógłby być odrobinkę jaśniejszy, ale jest to nieznaczny minus

Używam tego produktu od: tygodnia