Soraya, Balsam do opalania dla dzieci wodoodporny SPF 30 - wysoka ochrona (Balsam do opalania dla dzieci)

Balsam zapewnia ochronę UVB 30/ UVA 18. jest wodoodporny. Pielęgnuje dzięki zawartości alg morskich, prowitaminy B5, witaminy E, alantoiny, wody morskiej i ekstraktu z jabłka.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

Co roku to samo :)

Uwaga! Ten balsam zmienił opakowanie na białe, więc nie przerażajcie się, że go nie ma :)

Balsam teoretycznie dla dzieci, ale mój syn musi dzielić go ze swoją mamą. Używamy go od ładnych paru lat i jestem bardzo przywiązana do tej marki.

Jeśli chodzi o zalety, to przede wszystkim skuteczna ochrona skóry przed słońcem, a dla dzieciaków idealne jest to, że balsam naprawdę jest wyjątkowo wodoodporny, więc liczne kąpiele w morzu nie niosą za sobą kolejnego smarowania, którego mój syn nie znosi najbardziej na świecie ;)

Balsam bardzo szybko się wchłania, dodatkowo nawilża skórę, ma przyjemną konsystensję.

Dla mnie jest to numer 1 na rynku kosmetyków "wakacyjnych".

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: co roku ok. 2 opakowań, zależy od pogody i czasu trwania wyjazdu wakacyjnego

Absolutnie spełnił moje oczekiwania. Dobrze nawilżył, ochronił, dobrze się nakładał, akceptowalnie pachniał. Starczył mi na 3 miesiące używania rano jako balsam po prysznicu.

Dobry produkt, Polska marka, cena przystępna (w końcu dostajemy dość wysoki filtr i ochronę UVA).

Polecam;)

Ilość zużytych opakowań: Jedno (200ml)

unikatowy

Naprawdę firma nie powinna pisać że to jest tylko dla dzieci. Ja używam go w każde lato i jestem bardzo zadowolona. Po większości balsamów mam suchą skórę a po soray jest bardzo mięka i fajna naprawdę wart polecenia, wydajny i jak na moją ocenę to warto dać te 26zł i mieć taki fajny balsamik do opalania.
+za to ze jest wodoodporny i po wyjściu z wody nie muszę się drugi raz smarować.

Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

super

Pisze że dla dzieci, jestem dorosła i używam go od długiego czasu. Super się wchłania, łatwo rozprowadza. Wystarcza na długo. Moja skóra ma skłonności do poparzeń słonecznych, a z tym kremem jeszcze nigdy nie trafiła mi się przykra niespodzianka. Jestem na prawdę zadowolona, polecam każdemu kto musi uważać na słońce ;)

Na 30 stopniowe upały idealny

Ten balsam został wypróbowany w najbardziej ekstremalnych okolicznościach - zachciało mi się jechać w góry przy 30 stopniowych upałach, gdy żar lał się z nieba.

W niższych partiach, gdzie lasy dają trochę cienia, temperatura była jeszcze do zniesienia, ale po wejściu na odpowiednią wysokość, gdzie rośnie tylko kosodrzewina (która sięga raptem do ramion), cienia nie było w ogóle. I co? Po całym dniu spędzonym na słońcu nawet w godzinach 12:00-15:00 nie miałam żadnych problemów z oparzeniem słonecznym! Oczywiście trzeba tylko co kilka godzin smarować się ponownie i wszystko będzie OK.

Nie wiem, czy zapycha, bo na twarz używałam kremu z filtrem przeznaczonego do twarzy (też z tej serii Sorayi) i nic mnie nie zapchało. Tu recenzujemy przecież balsam do CIAŁA.

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię, bo jest baaardzo wydajny, jak mi się skończy, to kto wie, czy będzie jeszcze dostępny w sklepach ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ok

Balsam przyjemnie pachnie, dobrze natluszcza skore.
Szkoda ze powoli sie wchlania, trzeba dobrze wsmarowac.
Opakowanie w porzadku, dobre otwieranie, konsystencja troche za tlusta, ale ogolnie nie ma co narzekac.

Używam tego produktu od:miesiaca

dobry.

Jest bardzo dobrym produktem. Chroni skutecznie przed poparzeniami słonecznymi. Cena też jest przystępna. Aczkolwiek już do niego nie wróce ponieważ ma za niski faktor.Używam tego produktu od:tamtych wakacji.

Zapycha ;-(

Gdyby nie potworne zapychanie, byłby moim KWC, istnym geniuszem cenowo-filtrowo-użytkowym .

+filtr Univul A plus B, a co za tym idzie: super ochrona już przy takim faktorze
+brak Parsolu
+cena!!
+tłuścioszek i lepiszcze, ale da się pięknie zmatowić (nie to co Babydream)

-zapycha, zapycha i jeszcze raz zapycha!
-zawiera DMDM Hydantoin, pochodną formaldehydu

Jak kogoś nie zapcha to polecam z całego serca.

Używam tego produktu od: około 30-tu aplikacji
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Jest skuteczny - bardzo dobrze chroni przed słońcem. Zapach delikatny i akceptowalny. Jak na filtr - mało tłusty. W rozsądnej cenie. Nie uczula. Nie wiem czy zapycha, bo stosuje tylko na ciało. Ale kiedy w sytuacji awaryjnej musiałam zaaplikować porcję na czoło na makijaż, pozostał niewidoczny, nie starł makijażu i nie dał efektu latarni.
Generalnie bardzo polecam i zdecydowanie do niego wrócę.

Używam tego produktu od:miesiąca

KWC

po prostu bossski:love:

-delikatnie pachnie
-ma lekką konsystencję, łatwo go rozsmarować
-nie bieli
-nie zapycha na twarzy
-owszem, skóra się po nim błyszczy ale na twarzy spokojnie matuje go skrobia i to na cały dzień:D
-doskonale chroni-zero opalenizny; nawet jak zapomniałam go zabrać ze sobą i cały dzień chodziłam bez reaplikacji-NIC mnie nie opaliło:eek:
-uniwersalny-do całego ciała, sprawdza się(jak już pisałam) na twarzy, nogach, rękach itp.
-ciało się lepi po nim, więc trzeba uważać;)
-nie wałkuje się na skórze a na partiach suchych mogę kłaść jej dowolnie dużo, bo zaraz się wchłania:D
-wysoka ochrona anty-UVA i do tego stabilny filtr
-świetna cena jak na taką jakość:love:
to już będzie mój stały punkt wakacyjnej kosmetyczki:D chyba, ze soraya wymyśłi jeszcze lepszy filtr:D

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1.