Sephora, Professionnel, Pędzel do pudru brązującego nr 44

Sephora, Professionnel, Pędzel do pudru brązującego nr 44

Półokrągły, gruby pędzel do pudru brązującego, pudru, kulek, różu, pudru rozświetlającego. Ma grubą, długą rączkę zaokrągloną na końcu, która ułatwia operowanie pędzlem. Niezwykle delikatne, grube, gęste, półokrągle i grzybkowato ścięte naturalne włosie pozwala nałożyć puder bez smug, plam i nierówności. Kształt pędzla sprawia, że świetnie nadaje się on do modelowania i "rzeźbienia" rysów twarzy (zwłaszcza kości policzków), dodając makijażowi wymiaru i głębi.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Wygodny :)

Zalety:
- miły dla skóry
- gęste włosie, drobne, zapewnia równomierną aplikację pudrów
- łatwo się czyści
- nie gubi włosia
- ma bardzo solidny design, wygląda elegancko i naprawdę profesjonalnie

the best from the best !!

oooooooooo :-)

kupiłam z powodu opinii na wizażu.

nie zawiodłam się

pędzel idealnie rozprowadza bronzer.

wart swojej ceny

inne niech biegną w kąt - oto jest prawdziwy KRÓL wśród pędzli !!

Ilość zużytych opakowań: Jeden ??

duże TAK

Bardzo dobry pędzel, świetnie radzi sobie z rozcieraniem, raczej (zdarzyło się max 2 razy) nie gubi włosia, mam wrażenie, że nie da się tym pędzlem zrobić plam ;) ponad to jest estetyczny, łatwo dostępny ( sephora) , niestety jest mało poręczny, ale przecież nie to jest najważniejsze:)

Używam tego produktu od: 2 tyg

bardzo dobry

Nie mam zbyt dużego doświadczenia z pędzlami, to mój pierwszy "profesjonalny" ;)
Kupiłam go do Terracotty, stwierdziłam że do takiego cuda trzeba nabyć odpowiedni przyrząd, a że mój poprzedni pędzel z niższej półki jest już leciwy, zachęcona opiniami zanabyłam ten jako substytut Guerlainowskiego dedykowanego bronzerowi pędzla.
I nie żałuje, w porównaniu do tego który miałam to niebo a ziemia, delikatne włosie, idealna długość.
Na początku kilka włosków wyszło ale to chyba normalne. Rewelacyjnie się nim modeluje. Mam nadzieje że posłuży mi przez lata.

Ilość zużytych opakowań: cały pierwszy

mój KWC

pędzel dobrej jakości. włoski właściwie nie wypadają - sporadycznie raz na parę miesięcy. jeszcze go nie prałam więc nie wiem jak się po praniu zachowuje. włos jest odpowiednio miękki jak do pudru brązującego albo też sypkiego, bo do sypkiego go właściwie głównie używam. cena nie jest może najniższa, ale pędzel jest rzeczą którą kupuje się na kilka lat więc warto zainwestować. ja mój kupiłam rok temu z dwudziestoprocentową zniżką i naprawdę polecam dla osób średnio wymagających.

Używam tego produktu od: grudnia 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Miłość z dramatem w tle.

Kiedy wesołe dni mojego lancronowego flat topa dobiegły końca (spoczywaj w pokoju, na zawsze), a tak się śmiesznie złożyło, że Sephora organizowała akcję \'wymień & weź se nowy za 50% ceny\', posłusznie zaniosłam zwłoki poprzedniego pędzla z zamiarem zaczajenia się na tego owego jedynego, jak wtedy mniemałam.

Pierwsze spotkanie zaliczyłam do najprzyjemniejszych w moim życiu. Oczywiście nie prałam go, bo zanim dojechałam do domu, to musiałam się wymiziać nim konkretnie. Nie jest może przyjemny jak puszek, ale zbyt twardy też nie.

Koszmar przyszedł po praniu. Matko Bosko Częstochowsko. Smród jak na śmietniku. Jak zmoczony kozi, bobrzy, sarni (czy z czego ten pędzel tam jest) tyłek.

& kilka włosków poszło. Już byłam zła. Ale, ale...

Wypsikałam go po praniu Versace & dzielny Versace zapach zabił jednym ciosem. Ba, trzymał go w ryzach przez następne prań kilka.

& dziwnym trafem już nie śmierdzi. Może kozi tyłek trzeba było po prostu wyprać. Aha, włosków też już nie traci. No cuda & dziwy. Dzięki, Versace, to na pewno dzięki twojej mocy.

A właściwości? To już pewnie nie kwestia perfum (chociaż...), ale wspaniałe. Rozprowadza bezbłędnie wszystko, co na swym włosiu udźwignie - bronzer, rozświetlacz, puder. Bardzo uniwersalny. Idealnie duży & wyprofilowany.

Cena do przełknięcia. Szczególnie jej 50 procent, sasasa.

Polujcie, bo warto.

Ilość zużytych opakowań: jeden. cały.

must have

Mam dwa dobrej jakości bronzery i zawsze miałam problem z ich nałożeniem. Smugi, plamy, zbyt pomarańczowa twarz, tylko brązowy nos albo czoło. Kupiłam ten pędzel i problem się rozwiązał. Włosie jest bardzo delikatne, naturalne, nie drażni skóry, a ja mam wrażliwą cerę. Nawet doskonałej jakości bronzery, nie dadzą efektu, jeśli nie rozprowadzicie ich takim grubym, zwartym pędzlem!!! Nie wierzyłam dopóki sama nie spróbowałam. Sprawdzałam tańsze niby podobne, ale bez efektu. W ten sposób mam w domu 3 pędzle do niczego, a wystarczyło kupić jeden, ten jeden porządny!!Must have: bronzer ( kuleczki lub prasowany) + ten pędzel, tylko ten!

Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel

ReWeLaCjA !

Jest to świetny produkt !
\\nPędzel jest z naturalnego włosia, bardzo gęsto obsadzony. Super rozprowadza pudry wszelkiego rodzaju po twarzy, czy prasowane czy sypkie. Jest delikatny i miły w dotyku. Bardzo polecam :)

dobry, ale kłuje

Świetnie rozprowadza się nim bronzer zarówno w kamieniu jak i mineralny (sypki). Zabawę z bronzerem zaczęłam niedawno a nie mam absolutnie żadnych problemów ze zrobieniem makijażu za pomocą tego pędzla. Żadnych plam, po prostu żadnych. Więc powinno być ok. Ale odejmuje pół gwiazdki za kłucie podczas aplikacji. Mam upierdliwą cerę alergiczno - naczynkową. I niestety po użyciu tego pędzla mam zaczerwienienie (spore) twarzy, które utrzymuje się czasem bardzo długo, a nie o taki efekt makijażu mi do końca chodzi ;) Ale obiektywnie daję bardzo wysoką ocenę, bo bronzer nałożony za jego pomocą daje ładny, naturalny efekt, bez przerysowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Świetny

Idealny pędzel.
Świetnie rozprowadza się nim brązer, nie tworzy smug i plam. Precyzyjny. Włosie zbite, gęste i sprężyste.
Nie traci włosia, dobrze "trzyma się" ręki, miękki, solidny. Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: jeden pędzel

EDIT

Nie odejmuję gwiazdek, pędzel sprawdzał się doskonale, ale musiałam przestać go używać, ponieważ okazało się, że mam uczulenie na jego włosie. Bardzo żałuję, bo był dla mnie idealny. Niestety po paru tygodniach codziennego stosowania na twarzy, dokładnie na kościach policzkowych i skroniach - czyli tam gdzie aplikowałam nim brązer, zrobiła mi się drobna uczuleniowa wysypka. Wiem, że to od pędzla, a nie od brązera, ponieważ brązer używałam na długo przed zakupem tego pędzla i nic się z moją skórą nie działo. Teraz po odstawieniu pędzelka i powrocie do pędzla z syntetycznego włosia cera wróciła do zdrowia.

fajniutki

Fajniutki pedzelek ktorego kupilam oczywiscie po przeczytaniu opinii na kwc, i nie zawiodlam sie, pedzelek jest bardzo elegancki a przy tym ma bardzo mile w dotyku wlosie- spelnia swoje funkcje

Ilość zużytych opakowań: ...

Dobry ale..

Nie rozumiem zachwytów nad tym pędzlem. Nie posiadam ogromnej kolekcji w stylu 200 pędzli, jednak pomimo to ten omijam z daleka. Niby wszystko jest ok, pędzel jest wykonany porządnie, cena jest proporcjonalna do jakości produktu, nie wypadają z niego włoski ale uważam że jest strasznie toporny.
Pędzle ten jest dla mnie nieporęczny i za duży. Nie umiem powiedzieć dlaczego akurat ten pędzel zyskał miano the best of Sephora.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Mam jeden