Paloma (Unicolor), Aloe First Aid, Żel Aloe Vera (Aloesowa pierwsza pomoc)

Paloma (Unicolor), Aloe First Aid, Żel Aloe Vera (Aloesowa pierwsza pomoc)

Dzięki unikalnym właściwościom miąższu aloesowego oraz dodatków Panthenolu, betainy i kolagenu z elastyną skóra zostaje głęboko nawilżona, odżywiona oraz zregenerowana. Polecany do pielęgnacji całego ciała, do skóry suchej, mało elastycznej, zwiotczałej. Stosowany podczas mrozów lub upałów doskonale spełnia rolę ochronną. Przynosi ulgę i ukojenie skórze po nadmiernym opalaniu, po depilacji, po goleniu, skórze podrażnionej ukąszeniami owadów. Przyspiesza usuwanie martwych komórek skóry, uaktywnia odnawianie się tkanki skórnej, utrzymuje odpowiedni dla zdrowej skóry odczyn pH. Regularnie stosowany poprawia ogólny wygląd skóry, która staje się gładka, elastyczna, o jedwabistym dotyku oraz ładnym, zdrowym kolorycie.
Żel zawiera 98% ekstraktu z miąższu Aloe Barbadensis. Opis działania aloesu:
- błyskawicznie łagodzi świąd, pieczenie (np. po ukłuciach owadów),
- pomaga lżej przejść przez pierwszy, bolesny okres gojenia drobnych uszkodzeń skóry, np. zacięć lub oparzeń,
- znakomicie przynosi ulgę w drobnych podrażnieniach skóry: niewielkich oparzeniach, zadrapaniach czy ukłuciach owadów,
- doskonale się wchłania i nie zawiera żadnych substancji oleistych,
- przyspiesza procesy gojenia i regeneracji skóry,
- niezastąpiony przy oparzeniach np. słonecznych,
- skraca czas trwania podrażnienia i stanu zapalnego skóry,
- koi przykre objawy uczuleń,
- naturalnie nawilża naskórek.

Skład: Aqua, Betain, Glycerin, Propylene Glycol, Urea, Soluble Collagen (and) Hydrolized Elastin, Triethanolamine, Carbomer, Aloe Barbadenisis Leaf Juice, Phantenol, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Allantoin, Disodium EDTA, Methylchlorisothiazolinon e (and) Methylisothiazlionone, Parfum, CI 19140, CI 42090, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. (15.11.2008)

Cena: ok. 13zł / 150ml
/e/

Świetny!

Niezastąpiony zwłaszcza latem - skutecznie łagodzi i koi podrażnienia wywołane ukąszeniem komarów. Bardzo pomocny przy oparzeniach. Rewelacyjnie nawilża, regeneruje. Bardzo wydajny. Bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Nie uczula. Ma przyjemny zapach i ładny kolor. Przystępna cena. Minusów brak! Szkoda, że jest już niedostępny w sklepach :(

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

Najlepszy z najlepszych

Nie kupię tylko dlatego, że już go nie ma. A miał wyłącznie plusy:

+ rewelacyjny skład
+ wszechstronne działanie
+ powodował, ze pojawiły się nowe włoski
+ świetnie nawilżał
+ utrwalał fryzurę
+ dokręcał loki nawet na sucho
+ sprawdził się jako nawilżająco-łagodząca wcierka naskalpowa
+ łagodził świąd po ukąszeniu
+ kosztował niewiele
+ był wydajny

Będę tęsknić, a jeśli tylko okaże się, że wrócił, pobiegnę po kilka do sklepu.
Na tę chwilę nie znalazłam zamiennika.

Używam tego produktu od: już nie - wycofany ze sprzedaży

był całkiem przydatny...

Nie kupię ponownie, bo wycofany...
Spektakularnych efektów działania nie widziałam, ale dałam 4 gwiazdki. Dlaczego? Bo można go było zastosować praktycznie "do wszystkiego": jako nawilżacz twarzy i ciała, do włosów, na podrażnienia, ukąszenia itd. Oczywiście, w każdej z tych kategorii mam lepszy produkt, ktory działał skuteczniej niż ten żel, ale żaden z nich nie działał tak wielostronnie ( np. Sudokrem lepiej łagodził podraznienia, ale na włosy juz by się nie przydał;)). Żel aloesowy był bardzo przydatny, np. podczas jakiegoś wyjazdu, wakacji dzięki uniwersalnemu zastosowaniu.
Poza tym tani, duży, wydajny. Szkoda, ze już go nie ma.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Rewelacja

Ten żel jest rewelacyjny! Używam go do włosów, na podrażnienia czy przesuszenia. I w każdej roi sprawdza się świetnie. Po wcieraniu w skalp wyrosło mi mnóstwo nowych włosków, mega przesuszoną twarz odpowiednio nawilża, łagodzi podrażnienia po skaleczeniach. Ma fajną konsystencię i kolorek, taki glutkowaty :D I ładny zapach, świetny skład... Niestety więcej go nie kupię, bo wycofali :cry:

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół

R-E-W-E-L-A-C-J-A !!!

Mam nadzieję, że plotki o wycofaniu się nie potwierdzą, bo to żel jest moim KWC.

Doskonale nawilża, nie zapycha porów, nie tworzy tłustego filmu - jedynie lekki glow. Goi lekkie niedoskonałości, ranki.
Używam go też do włosów - jako wcierkę w skalp i lekki środek do stylizacji - podkreśla skręt loków, nawilża.

Polecam wszystkim kobietom ze swojego otoczenia już od dawna. Oby żel w podobnej formie wrócił do drogerii Mam jeszcze 1 tubkę w zapasie, ale obawiam się co dalej...

Absolutny KWC

To jest okropne: odkryłam ten cudowny kosmetyk dopiero jak się dowiedziałam, że go wycofują. Chyba długo nie uda mi się znaleźć drugiego takiego. To chyba najlepszy kosmetyk jaki miałam.
Jako krem: Stosuję na noc, bo zostawia lekką poświatę i uczucie lepkości. Nie zapycha, świetnie nawilża, koi, wygładza, mam wrażenie, że ewentualne niespodzianki o wiele szybciej się goją. Gdy budzę się rano moja skóra jest o wiele mniej tłusta (a mam bardzo tłustą cerę).
Jako maseczka do włosów i wcierka: Stosuję przed myciem włosów, bo mam tłuste. Świetnie nawilża, włosy są miękkie i wyraźnie zdrowsze. Chcę sobie z niego zrobić również psikacz.
Na podrażnienia: Z Palomą wszystkie podrażnienia i skaleczenia goja się dwa razy szybciej a mam skłonność do brzydkiego gojenia i powstawania blizn.

Podsumowując: To przeogromna strata dla wielu kobiet, że go wycofują :)

Używam tego produktu od:krótko
Ilość zużytych opakowań:połowa jednego

Uniwersalny :)

Używałam tego kosmetyku do włosów i do ciała i w obu przypadkach świetnie się sprawdza. Bardzo dobrze nawilża, co się podoba włosom oraz moim suchym łydkom. Zdarzyło mi się też użyć jako bazy pod makijaż aby "przykleić" suche odstające skórki i tu też zdał egzamin :) Tani i wydajny. Minusów nie zanotowałam. Szkoda ze go wycofują z produkcji :(

Używam tego produktu od:miesiąca

Całkiem OK :)

Zaczęłam go stosować od niedawna za namową kręconowłosych wizażanek :) Używam go przede wszystkim jako wcierkę do włosów i psikadło (zmieszane z wodą). Mogę stwierdzić, ze jest naprawdę przyjemny w użyciu...na efekty takie jak np. szybszy porost włosów itp. pewnie muszę poczekać, ale jestem dobrej myśli :) Zauważyłam tylko jedno-nie wolno z nim przesadzać, bo obciąża i przetłuszcza. Nawet jako psikadło rozcieńczone z wodą w skali 1:3 obciąża jeśli użyje się go za dużo. Trzeba mieć umiar...jak we wszystkim :)

Ogólnie to polecam :) Chciałabym kupić go ponownie, ale chodzą plotki o tym, że mają go wycofać, więc nie wiadomo czy będę miała okazję jeszcze go zakupić ;] Póki co prawie 4 tuby powinny wystarczyć :)Używam tego produktu od: krótko

niezastąpiony

Dla mnie niezastąpiony:
-do włosów(jako wcierka, utrwalacz, dodatek do psikania)
-do ciała(na skórę łokci, gojące się blizny)

Fajny zapach, konsystencja też, a najważniejsze, POMAGA! Włosy dzięki niemu szybciej rosną, a skóra jest nawilżona.Mam nadzieję mieć go zawsze w domu.

Używam tego produktu od: listopada 9

Do wszystkiego

Produktu używam dosłownie do wszystkiego:
-wcieram w skórę głowy (nawilża, pomógł pozbyć się łupieżu)
-używam jako składnik psikanej odżywki do włosów (nawilża)
-używam do końcówek włosów (jakoś nie przepadam za jedwabiem, więc zabezpieczam końcówki właśnie tym żelem, bo nie przetłuszcza mi włosów)
-nakładam na wszelakie podrażnienia np po wyciskaniu, poparzenia itd (zaczerwienienia bardzo szybko znikają, w ogóle mam mniej pryszczy i myślę, że ten żelik ma na to wpływ)
-nakładam na twarz wymieszany z humektanem i paroma innymi składnikami (dobrze nawilża także solo, a z kremem to już w ogóle, czuję, że skóra "pije")
-mieszam z balsamem i nakładam na całe ciało (jak wyżej - dobry nawilżacz, choć trzeba poczekać, aż sie wchłonie)
Polecam, ten żel zastępuje kilka kosmetyków naraz, świetny na wyjazd i na co dzień Używam tego produktu od: miesiąca

Lider na rynku ;)

Kupiłam z myślą o wcieraniu w skalp, ale moje włosy go niestety nie polubiły a szkoda. czasem dodam go trochę jedynie do psikadełka albo do maseczki.
używam go głównie na wszelkie oparzenia, podrażnienia, ugryzienia. jest cudowny! nic tak nie łagodzi! żadne specyfiki z apteki... mam skłonność do częstego "poparzania się" i wiele specyfików wypróbowałam, tylko ten przynosi ulgę.
tak samo po oparzeniach słonecznych.
na twarz w sumie nie próbowałam go regularnie używać, ale na pewno sprawdzę. zostawiał delikatne uczucie chłodu, ja lubię. może unormuje moje rozszalałe pory ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Rewelacja!

Rewelacja, ale jako krem do twarzy, jest lekki, wchłania się do matu, ale mimo to po jakimś czasie świece się(moja cera jest strasznie problematyczna, trądzik, niby przesuszona, ale mieszana z tendencją to przetłuszczania i do tego wrażliwa, naczynkowa; z tego powodu przestałam używać już maści na trądzik i tylko nawilżam buźkę m.in. tym żelem)goi moje syfki, choć muszę przyznać, że mocnego trądziku nie mam, więcej natomiast przebarwień po nim.
Na włosy stosowałam tylko na mokre i na skórę głowy. No i u mnie się nie sprawdził. Skórę głowy przetłuścił, a włosy wyglądały jak wczorajsze.
Podsumowując: twarz jak najbardziej, na włosy nie.

Używam tego produktu od:-