Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący

Garnier, Skóra Wrażliwa, Tonik łagodzący

Tonik Garnier Skóra Wrażliwa łączy łagodzący ekstrakt roślinny z witaminą B5, aby łagodzić zaczerwienienia skóry wrażliwej lub skłonnej do podrażnień i zapewnić jej uczucie intensywnej świeżości. Produkt przeznaczony jest dla osób posiadających cerę wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniom podczas demakijażu lub reagującą nadwrażliwością na gwałtowne zmiany temperatury, zmęczenie lub stres. Tonik łagodzący usuwa ostatnie ślady makijażu, sprawia, że skóra jest czysta, ukojona, świeża i przyjemna w dotyku. Nie zawiera barwników ani alkoholu. Bezzapachowy.

Nawet...

Dostałam go od znajomej, ktora go kupiła, ale jednak nie używała. Postanowiła go wypróbować ;)

Zacznijmy od tego, że jest to łagodzący tonik. Nic nie pisze tam, że ma dobroczynne działanie na skórę - tylko że łagodzi!.
W sumie - to robi. ŁAGODZI.
Nie podrażnia skóry.
Skład nawet spoko.

Trochę za słabo oczyszcza.
Cena.

Mimo wszystko - nie kupię go więcej, o wiele lepiej się czuję, używając domowej roboty toników ;)

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Nic nie robi. Działa jak woda.

Używanie tego toniku to strata czasu i pieniędzy. Według mnie nie robi nic z naszą skórą. Owszem trzeba mu oddać: nie podrażnia. Jednak jak dla mnie to zdecydowanie za mało.
Kiedyś używałam toniku La Roche Posay, który jest niestety dla mnie za drogi, ale widać jego dobroczynne działanie na skórę.
Równie dobre rezultaty widziałam przy płynie micelarnym Vichy.
A ten nie robi nic. Nie nawilża, słabo odświeża, nie łagodzi. Oczywiście plusem jest brak alkoholu w składzie. Jednak działanie jest zbyt słabe bym oceniła ten produkt wyżej.

Stosując Garnier zraziłam się do toników, ale poddawać się nie będę. Szukam dalej. To nie to.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200 ml

Nie pasuje mi i jest za drogi jak na tonik

Produkt nie wart tej ceny moim zdaniem.

Klapka łatwo się odłamuje, a otwór jest za duży i każdorazowo wylewa się zbyt dużo na wacik.
Jak to możliwe że szczypały mnie policzki, mimo że tonik jest łagodzący? :>

Wymagam od toniku, żeby był miły w uzyciu, nie zostawiał lepkiej skóry, dawał uczucie odświeżenia i ładnie pachniał .
Żaden z tych warunków nie został spełniony, o ile nie mam pretensji do braku zapachu to do braku działania mam .

I jeszcze jedna rzecz za którą zabieram gwiazdkę: skóra była nieprzyjemnie ściągnięta, po innych tonikach tak się nie zdarzało choć były o połowę tańsze !

Taki nijaki :confused:

Dam mu trójczynę bo więcej nie wart.
Doceniam że nie ma w nim alkoholu i sztucznych barwników, ale...no właśnie.
Skóra na początku wydaje się oczyszczona ale po chwili jest lepka ! w dodatku skóra przy nozdrzach dość silnie szczypie.

Nie zauważyłam żadnej poprawy w wyglądzie cery,nie czułam odświeżenia, tonik nie łagodzi podrażnień.
Opakowanie do kitu: klapka łatwo się odłamuje, a otwór jest za duży i każdorazowo wylewa się stanowczo za dużo specyfiku :(

Cena tego toniku jest wielkim nieporozumieniem :(

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

Odradzam stanowczo : za drogi i nie działa

Tonik łagodzący który nie łagodzi :(

Myślałam że teraz gdy skóra jest narażona na skoki temperatury ,na powietrze to mroźne to suche w domu czy pracy , produkt będzie pomagał a on nic nie robi :(
Nie czuję ani ukojenia ,ani nawilżenia ,w żaden sposób nie oczyszcza tez cery bo staje się po nim jakaś lepka i nieświeża :eek:
Jakby tego było mało potrafi tez podrażnić wrażliwe okolice oczu i nosa !
Bardzo się zawiodłam bo do tej pory miałam toniki które działały i na dodatek miały piękny zapach,np. toniki Celia z nagietkiem czy Uroda z melisą a tutaj taka porażka ....
Wydajność słaba ,żeby przetrzeć twarz wacikiem trzeba sporo toniku wylać ,zupełnie jakby wyparowywał.
No i ostatnie punkty odbieram za niekorzystną cenę jak na tak słaby produkt JEST STANOWCZO ZA WYSOKA.
w tej cenie mogłabym mieć dwa porządne polskie toniki a nie lepkie mazidło :(

Gdyby nie to, że teraz przerzuciłam się na płyny minacelarne, to zapewne do dziś byłby stałym elementem w mojej kosmetyczce.
Można powiedzieć, że tonik Garniera nawilżał, nawet trochę pomagał, gdy miałam bardzo podrażnioną cerę.
Wydajny, wygodny w stosowaniu.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Głupio zrobiłam że go kupiłam

Dla mnie ten tonik to placebo.Naprawdę.
Nie dawał mi ani uczucia jakiegoś spektakularnego odświeżenia ani oczyszczenia...
Porównując go do znakomitych toników choćby Uroda kwiaty polskie czy melisa które są o połowę tańsze to on wypada po prostu blado.
Zapach lekki,słabo wyczuwalny,niespecjalny jak dla mnie.
Butelka ma niewygodne "zapięcie" które źle się domyka.
Pojawiły się po nim drobne krostki których przedtem nie było...
Zostawia dziwne uczucie lepkości.
Zapewnienia producenta o jego łagodzeniu podrażnień są najdelikatniej mówiąc przesadzone.
Zimą mam czerwone policzki i nos po przyjściu ze dworu i żaden tonik tego nie zmieni tak po prostu.

Delikatnie nawilża i tyle. Nic poza tym :nie:
Za te cenę nie warto moim zdaniem.

Używam tego produktu od: zimą

jeden z lepszych

Zacznę od tego, że wybór właściwego toniku to dla mnie niemałe wyzwanie. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej z tendencją do powstawania zaskórników i świecenia się. Zwykle myję twarz żelem oczyszczającym, a tonik ma za zadanie usunąć ewentualne resztki makijażu i ukoić twarz przed nałożeniem kremu. Nie cierpię uczucia lepkości na twarzy po użyciu tonika, a większość z przetestowanych przeze mnie do tej pory taki efekt dawało. Nawet toniki z nazwy matujące nie dały mi takiego komfortu czystej, nie-lepiącej się twarzy - tylko ten! Kupiłam go za 1 funta i to był strzał w 10!
Plusy:
- nie lepi się
- nie zapycha, dobrze oczyszcza choć nie dogłębnie
- koi i łagodzi zaczerwienienia
- nie wysusza
- przyjemny zapach
- przystępna cena
- dość wydajny
Minusy:
- nie zauważyłam
Podsumowując - fajny tonik nie tylko dla wrażliwców, sprawdza się całkiem nieźle przy cerze tłustej. Myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

Bez zarzutu

Od toniku nie wymagam aby wymazał wszystkie moje problemy ze skórą, ma ja uspokoić i ukoić w razie ściągnięcia. i ten rzeczywiście to robi. Skóra jest po nim rześka. nawilżona, nie klei się, nie piecze- i o to chyba chodzi.
Gdy przez kilka dni go nie użyję, naprawdę moja skóra odczuwa jego brak, dziwne-ale czuję jakby mi buzie wykręcało... ;-)

Tonik to nie lek ani serum, więc cudów się nie spodziewajmy, ale po nim moja skóra ma się o wiele lepiej- niektórzy nazywają to komfortem...

Pół gwiazdki zabrałam bo mógłby jeszcze na zaskórniki podziałać.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Wspaniały!

Wspaniały tonik.
Delikatny, radzi sobie z resztkami makijażu którego nie zdążył usunąć płyn micelarny i żel myjący. Ładnie wyrównuje skórę - ściągnięcia znikają, skóra jest promienna i baaardzo odświeżona. Cudownie koi, nawilża i łagodzi skórę.
Wart swojej ceny.
TAK, TAK i jeszcze raz TAK! Polecam!

Używam tego produktu od: hoho... bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: już 7

Niezly

Ogolnie cala linia do skory wrazliwej Garniera jest do przyjecia, oczywiscie jak nie ma sie zbyt duzych wymagan, albo czasu czy tez cierpliwosci do testowania wszystkich kosmetykow po koleji, w nadzieji na znalezienie tego wlasciwego. Tonik niby bezzapachowy ale pachnie, co musze przyznac wzbudzilo we mnie podejrzenie ze oto kolejny raz dalam sie nabic Garnierowi w butelke i kupilam bubel. Ale to jedyna niezgodnosc z obietnicami producenta. Poza tym tonik jest dokladnie tym czym powinien byc - drugim krokiem w oczyszczaniu twarzy. Usuwa resztki makijazu, nawilza i tonizuje. Nie ma mowy o wysuszeniu czy podraznieniu skory, w skladzie nie ma alkoholu, takze z czystym sercem mozna stosowac rowniez pod oczy. Z wydajnoscia jest tak jak w przypaku innych tonikow, stosowany 2 razy dziennie na cala twarz wystarcza na jakis miesiac. Dostaje czwore za ten zapach. Używam tego produktu od:kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:trudno zliczyc

dobry dla wrażliwej cery

Kiedyś mi się bardzo podobał, jak go używałam, ale zmieniłam zdanie odkąd poznałam tonik nivei do cery suchej.Pamiętam, że był łagodny, nie podrażniał, koił, ale nie jakoś super, nie miał szczególnych właściwości oczyszczających (chociaż robił to w jakimś stopniu), poprawny tonik o ładym zapachu róż.Cenę wyższa od toniku nivei.

Używam tego produktu od:kiedyś