Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Maybelline New York, Instant Age Rewind Concealer (Korektor pod oczy)

Poprawia wygląd zmęczonych oczu, rozjaśniając cienie i likwidując niewielkie zmarszczki.

Delikatnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, nie zatyka porów. Oczy mają zdrowszy i młodszy wygląd. Produkt jest hypoalergiczny,przebadany dermatologicznie.

Oferowany w 4 odcieniach: fair, light, medium, dark.

Niedostępny w Polsce.

Cena: ok. 16zł / 11ml

/mw/

całkiem całkiem

Zużyłam całą tubkę, produkt jest moim zdaniem niezły.

+ fajnie nawilża skórę wokół oczu
+ wydajny
+ nie wchodzi w zmarszczki, nie roluje się
+ nie uczula

Minusem jest, jak na moje cienie pod oczami, krycie średnie, tzn. neutralizuje cienie, ale całkowicie nie radzi sobie z problemem, przez co będę szukać dalej ideału.

Używam tego produktu od: rok

Całkiem przyzwoity

Korektor kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Wybrałam odcień najjaśniejszy.

Plusy:
-dobre krycie cieni pod oczami
-bardzo wydajny
-dobrze dobrany kolor

Minusy:
-nie radzi sobie z ukryciem niedoskonałości
-podkreśla suche skórki
-wchodzi w zmarszczki przy oczach

Generalnie uważam, że za taką cenę to całkiem przyzwoity produkt. Nie ukrywam, że od korektora oczekuję gównie krycia cieni pod oczami (ach te noce zarwane nad książkami) i ten korektor radził sobie z tym zadaniem dość dobrze.

B. dobry

Całkiem, całkiem. Kupiłam po przeczytaniu recenzji KWC i jestem zadowolona. Kupowałam na allegro w bardzo atrakcyjnej cenie. Kosmetyk bardzo wydajny, dobra konsystencja - dość rzadka, ale już niewielka ilość ładnie maskuje i rozświetla. Ja używam go do rozjaśnienia cieni pod oczami, i jestem zadowolona z efektów. Świetnie się rozprowadza, super łączy się ze skórą, jest praktycznie niewidoczny - nie odznacza się. U mnie utrzymuje się ok. pół dnia. Polecam.

Dobry!

Kupiłam go rok temu na allegro, używam (prawie) codziennie.

+ krycie naprawde dobre, ukrywa oznaki zmęczenia, podkówki- chociaż dużego problemu nie mam i nie mam skłonności do sińców więc nie wiem jak sie sprawdza przy poważniejszych zadaniach ; -)

+ kolorystyka, ja mam najjaśniejszy- fair, kolor idealny

+ świetnie wtapia sie w skóre, jak mam czas nakładam pędzlem, jak robie makijaż na szybko, wklepuję opuszkami i także wyglada bardzo dobrze

+ nie waży sie, łatwo sie aplikuje, higieniczny dozownik

+ bardzo wydajny!, używam rok i dopiero mi się kończy

+ konsystencja

+ cena, allegro z przesyłką bodajże 17 zł :)

+/- jedynym minusikiem, maluczkim;-), może być to, iż przy koncówce ciężko wymanewrować z ilością, czasami wyskakuje mi go za dużo. Jka był pełniejszy;), problemu nie było.

Daje 4 gwiazdki, bo nie mam porównania, szukam czegoś bardziej rozświetlającego.

Produkt bardzo dobry, polecam

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Niezły - bardzo wydajny!

Kupiłam go kiedyś na Allegro skuszona niską ceną..i nie zawiodłam się.

Nie zauważyłam jakichś własciwości rozświetlających, ale też chyba nie takie jest jego zadanie. Jednak gdyby nie to, dałabym pełną paletę gwiazdek.
Natomiast nieźle kryje, bardzo fajnie się rozprowadza, ma właściwą konsystencję.

Szkoda, że nie jest dostępny w polskich drogeriach - na szczęście można go mieć tanio, sprowadzanego z zagranicy.

WADY:
- troszkę niepraktyczne opakowanie

ZALETY:
- równiez opakowanie, dzięki niemu korektor jest bardzo wydajny!
- kolorystyka
- konsystencja
- odpowiednie krycie

Nie jest zły

Korektor cudem nie jest ale z braku innych sensownych często gości w mojej kosmetyczce. Ma sporo plusów:

+kolor- dla mojej jasnej skóry odcien fair jest w sam raz
+fajna konsystencja- łatwo się rozprowadza zarówno palcem jak i pędzlem, jest lekka
+ładnie rozjaśnia cienie pod oczami
+bardzo wydajny
+Przystępna cena

-mało praktyczne opakowanie- jak za mocno się naciśnie, wylatuje poła korektora
-zbiera się w załamaniach

Używam tego produktu od: 2lat

Całkiem fajny

Kupiłam ten korektor ponad rok temu na allegro i od tego czasu używam prawie codziennie. Jest bardzo wydajny, dośc dobrze kryje (mimo iż moich ogromniastych cieni nie zakryje całkiem to poprawia ich wygląd). Nie zbiera się zbytnio w załamaniach, trzyma się całkiem dobrze (chociaż poprawiam w środku dnia). Jak narazie to najlepszy korektor jaki miałam.
Mam odcień Medium i latem jest odpowiedni dla mojej dość jasnej, ciepłej karnacji. Na zimę jest już troszkę za ciemny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dobrze maskuje

Korektor maskuje naprawdę przyzwoicie - i cienie, i jakieś drobne blizny, zaczerwienia, wypryski. Nie podrażnia, nie zapycha, nie uczula. Jest mega wydajny! Kolor ładnie stapia się z cerą, miałam odcień medium i był w sam raz. Niestety, nawet dobrze rozprowadzony, po 3-4 h zbiera się w zmarszczkach pod oczami, dając bardzo brzydki efekt. Niestety, szukam dalej.

Używam tego produktu od: roku?

przeciętny

ot taki po prostu zwyklak... Właściwie wszystko mogłoby być fajnie, bo i cena ok, świetnie dobrany odcień ( a jestem porażająco blada), nie wysusza okolic oczu, nie wchodzi w zmarszczki, wygląda naturalnie.. Jaka więc jest jego wada? Ano nie spełnia swojego podstawowego zadania - nie kryje. Jeżeli tak jak ja macie spore problemy z cieniami pod oczami i potrzebujecie korektora do zadań specjalnych, to nie zawracajcie sobie nim głowy. Może byłby dobry dla kogoś kto potrzebuje po prostu delikatnego rozświetlenia, na pewno nie solidnego krycia.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Spełnia moje oczekiwania

Produkt ten kupiłam (w odcieniu Light), ok roku temu na Allego, używam go regularnie od tego czasu i jestem z niego zadowolona. Odpowiada mi konsystencja tego korektora, która jest dość żadka, nakładam go bardzo małą ilośc pod oczy i dlatego korektor ten jest bardzo wydajny. Nie ukrywam że kryje on moje sińce w 80% bo resztę niwelują podkład i rozświetlacz. Rozświetlacz zapewne sprawia że nie dostrzegam aby korektor ten ciemniał mi pod oczami. Gdy nałoże zbyt dużą ilośc koretkora to zbiera sie on w zmarszczkach. Stosuje go tylko pod oczy. Wcześniej miała dermakol który do zakrywania sińców pod oczami był za gęsty i dlatego nie lubiłam go stosować, choć musze przyznać miał lepsze krycie do Age Rewind.

warto przetestować

Kupiłam go za poleceniami wizażanek. Mam bardzo jasną cerę i polecam tylko najjaśniejszy kolor, kolejny już jest dla mnie za żółty i przebija spod podkładu. Mam dużó przebarwień i radzi sobie z nimi... nieźle. Daleko mu do Dermacolu ;), ale konsystencję, chociaż bardzo płynną, ma przyjemną, bo nie pozostawia po wyschnięciu czegoś w rodzaju warstwy mąki, czego doświadczam po Dermacolu. Fakt,faktem, na bazie pod makijaż trzyma się lepiej niż bez niej, bo wtedy dość łatwo się ściera. Ale jak już wspomniałam - cena jest tak śmiesznie niska, ze trzeba wyrobić swoje własne zdanie. Jak nie znajdę nic lepszego, to jest szansa, że do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 2 - jeden light, drugi medium

bardzo dobry

Umówmy się, to nie jest korektor dla dojrzałych kobiet z widocznymi zmarszczkami wokół oczu.
Polecam go raczej młodym, do zakrywania sińców i oznak zmęczenia..
Za taką cenę nie oczekujmy cudów!

Poza tym mega wydajny, szkoda że już cięzko go kupić.
Sprawdzałam wczoraj na allegro - same odcienie DARK.