Garnier, Skóra Wrażliwa, Mleczko do demakijażu przeciw ściąganiu się skóry

Garnier, Skóra Wrażliwa, Mleczko do demakijażu przeciw ściąganiu się skóry

Zapobiega ściąganiu się skóry, łagodzi podrażnienia i usuwa makijaż bez wysuszania skóry.

Wykorzystała: kilka próbek

spełnia swoją funkcję

Nie mam specjalnie wrażliwej cery,ale mleczko otrzymałam w prezencie, więc postanowiłam wypróbowac.
-Usuwa bez problemu makijaż, który nakładam, a więc spełnia swoje podstawowe zadanie.
-Ma przyjemną, lekką, ale nie za rzadką konsystencję (niektóre produkty typu mleczko są wg mnie zbyt gęste).
-Jest bezzapachowe
- nie podrażnił skóry ani oczu, zero pieczenia, łzawienia, swędzenia - a zdarzyło mi się, że inny produkt tego typu wywołał chociażby delikatnie pieczenie
-skóra po użyciu nie jest tłusta, tylko delikatnie nawilżona, szybko się wchłania
- cena jest przystępna
Daję 4 gwiazdki ze względu na to,że produkty do demakijażu często zmieniam i w sumie z większości jestem zadowolona. Poza tym chyba bardziej odpowiada mi forma płynu micelarnego.

Używam tego produktu od: w ciągu pół roku a
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki po 200 ml

Bardzo przyjemny

Bardzo lubie to mleczko do demakijazu. Blyskawicznie rozpuszcza tusz i dokladnie sciera reszte makijazu. Nie szczypie w oczy co dla mnie jest bardzo wazne. No i jest wydajny, cena tez niewielka. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

kupie ponownie:)

Wspanialy produkt do mojej wrazliwej, sklonnej do przesuszen cery.
Doskonale radzi sobie z usuwaniem makijazu, nie wsysuszajac przy tym skory. Wydajny, wygodny w uzyciu, nie powoduje powstawania wypryskow. Nie uzywam go do demakijazu oczu, wiec nie wiem, czy podraznia.

podraznia!!

Mleczko napewno nie jest dla wrazliwej cery,podraznia oczy!,czego nie robi mleczko tej samej marki z roza.
Jesli chodzi o sciaganie -nie sciaga ale tez nie nawilza.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

dobry

w moim przypadku pomaga mi jak przesusze skóre,eksperymentując z nowymi kosmetykami,albo jak przesadze z solarium,to wtedy się nadaje bo mi poprostu natłuszcza naskórek,jak już skóra dojdzie do siebie:)musze go odstawić, bo mi przetłuszcza linie T,i świece się nie miłosiernie,a wiec jak dla mnie jest za ciężki aby używać go zawsze:) i jeszcze jedno tuszu do rzęs nie zmywa dokładnie,a więc nie jest to produkt dla mnie

Używam tego produktu od: wracam do niego co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Są lepsze od niego

Aż tak dobre to nie jest.

Zaletą jest delikatność i fakt że nie drazni skóry,z tym że w oczy troszkę szczypało.
A teraz minusy:

Pierwszą gwiazdkę odejmę za cenę .Mleczko Celia jest 3 razy tańsze a zmywa jeszcze lepiej !
Drugą gwiazdkę odejmę za lepką ,klejącą się konsystencję - uczucie lepkości skóry po uzyciu mleczka jest bardzo niekomfortowe ;(

Trzecią gwiazdkę odejmę za słabą wydajność .Nikt oprócz mnie tego mleczka nie używał a znikało błyskawicznie z butelki ,trzeba było nalać go sporo na waciki żeby zmyć makijaż.
Tak więc nie jestem zadowolona a skoro nie jestem to nie mogę wystawić zbyt dobrej oceny.

Bardzo dobry produkt

Mleczko pierwsza klasa, dla mnie poprostu super. Mam bardzo wrażliwe oczy i wszystkie mleczka mnie podrażniały to jest rewelacyjne.

Plusy:
- nie podrażnia nic a nic
- szybko i dokładnie zmywa każdy!! makijaż

Jedynie co jest smutne to to, że ciężko go kupić.
Chyba że znacie miejsca gdzie jest w sprzedaży?

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

super mleczko dla wymagających

Wspaniałe mleczko, o nietłustej konsystencji, nałożony na skóre sprawia wrażenie bardziej śmietanki niż mleczka bo nie jest rzadkie, nie spływa a jednocześnie nie tłuści za bardzo skóry.

Super sprawdza się do demakijażu wrażliwych okolic oczu, nie muszę oddzielnie używać płynu do demakijażu oczu co miało miejsce przy innych mleczkach, które szczypały w oczy.

Rzeczywiście łagodzi podrażnienia, skóra jest gładsza, ukojona, a w połączeniu z tonikiem z tej samej serii staje się mniej wrażliwa i mniej przesuszona.

Polecam bo ta seria Garniera jest naprawdę udana!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bdb

Mleczko kupiłam pod wpływem pozytywnych ocen Wizażanek i nie zawiodłam się.Zazwyczaj do demakijażu używam płynów micelarnych lub mleczek firm "aptecznych" do cery wrażliwej.Drogeryjne i o połowę tańsze mleczko Garniera niczym nie ustępuje jakością Vichy czy LRP:
- bezzapachowe
- łagodne dla skóry, nie wysusza, nie ściąga
- świetna konsystencja (nie za rzadka - nie spływa z twarzy, a nie nie za gęsta - doskonale się rozprowadza)
- doskonale oczyszcza
- usuwa makijaż, także oczu (nie szczypie, nie podrażnia spojówek)
- łagodzi drobne zaczerwienia
- nie pozostawia tłustego, ani lepkiego filmu.
Nie wiem jak się sprawdza przy makijażu wodoodpornym, bo nie korzystam z tego typu kolorówki.
Polecam wszystkim wrażliwym cerom:)Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

dobry

Bdb mleczko, super zmywa makijaz, zarowno z twarzy jak i z oczu.
Nie podraznia, nie powoduje zapchania skory, nie ma zapachu.
Polecam, warto wyprobowac, w dodatku nawilza skore a i cena jest dosc przystepna.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

uwielbiam!

co tu dużo mówić, wspaniały!! właściwie ten prosukt mnie uratował, kiedy już myślałam że zawsze bede skazana na produkty apteczne, bo tylko takich używałam kiedy to po przygodzie z paskudnym mleczkiem Ziaji wylądowałąm u dermatologa. Aż tu po kilku miesiacach używania aptecznych specyfików poszłam do drogerii i postanowiłam dać któremuś produktowi ostatnią szansę. I ogromnie się ciesze że wybór padł na Garniera! przyznaje, bardzo lubie jego kosmetyki więc wziełam to mleczko niewiele po nim oczekując. A ono ma same plusy!

+ dobrze oczyszcza
+ wspaniale nawilża- co dla mnie jest ogromnie ważne ponieważ mam skóre skrajnie suchą i wrażliwą
+ nie ma uczucia ściągania skóry- na twarzy pozosdtaje warstewka, ale nie tłusta, to jest uczucie delikatnego kremu
+ absolutnie nie podrażnia oczu!!

dodam tylko że mój makijaż na codzień to korektor, tusz i trochę różu na policzki, więc niewiem jakby poradził sobie z podkładem, cieniami i kosmetykami wodoodpornymi. Dla mnie jednak najważniejsze by taki kosmetyk był mega delikatny, nie wysuszał a jak jeszcze tak dobrze nawilża to juz niczego więcej nie chce!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

Zwykłe mleczko

W zasadzie nie robi nic nadzwyczajnego, zmywa makijaż i to jeszcze z trudem. Owszem, ma delikatną, miłą konsystencje i ładny zapach ale nie przemawia do mnie