RoC, Hydra+ Bio-active, Anti-Oxidant Bio-Moisturising Cream SPF15 (Krem nawilżający SPF15 - niska ochrona)

Bionawilżający krem z przeciwutleniaczami, z filtrem ochronnym SPF15. Krem nawilżający nowej generacji, który łączy substancje nawilżające (Hydrovance) oraz odżywcze (Omega 3 i 6) z przeciwutleniaczami naturalnego pochodzenia. Dzięki tej unikalnej formule Hydra Bio Active zapewnia 24-godzinne nawilżenie, a filtr SPF 15 chroni skórę przed fotostarzeniem. Łagodna formuła kremu sprawia, że może być stosowany także na delikatne okolice oczu.
Krem jest idealny do codziennego stosowania. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Produkt niekomendogenny. Testowany dermatologicznie.

Bardzo sympatyczny!

Bardzo ciężko znaleźć mi dobry krem do twarzy, który nie tylko będzie nawilżał moją mieszana cerę, ale też ją zmatowi bez wysuszenia.

Krem ten nie jest ideałem ale ma sporo zalet:

:) + nawilża
:) + lekko matuje
:) + przyejmny, delikatny zapach
:) + super konsystencja - nie za rzadki, nie za gęsty, jakby kremowo-żelowy
:) + dobrze i szybko się wchłania
:) + nie podrażnia

:( - krótkotrwały efekt matowienia

Jak na razie szukam kremu idealnego, testując inne marki, ale pewnie jeszcze do tego kremu wrócę. Nie mniej warto go wypróbować.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op

rewelacyjny

Bardzo, ale to bardzo, bardzo dobry jest ten krem. Ostatnio ponownie do niego wróciłam, aby nawilżać moją zmaltretowaną skórę na twarzy i ponownie się nim zachwyciłam.

Konsystencja jest idealna dla mnie. ten krem przedstawia idealną w dziejach ludzkości konsystencje (wg. mnie)
Zapach - yyy chyba nie ma, choć może to być delikatny, kremowy
Działanie : bardzo dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, idealnie nawilża, a przy okazji matuje (?), nie pozostawia żadnego filmu ani świecenia.

Minusów brak.

Mój KWC do cery mieszanej

Idealny do mojej mieszanej cery z rozszerzonymi porami i wypryskami. Matuje jak żaden inny, nawilża, nie wysusza skóry, nie podrażnia. Ponadto jest wydajny :) Używam tego produktu od: 3latIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie starcza na ok.pół roku

Minusy:
-już go nie robią :(

ok

długo szukałam kremu na dzień który będzie się bardzo szybko wchłaniał abym mogła nakładac po chwili podkład, który będzie nawilżał oraz przede wszystkim nie zapcha mi porów. ten krem oprócz tych zalet ma również bardzo ładny zapach :) jest świetny, jeżeli nie dostrzegę w nim wad to zostanie ze mną na dłużej bo boję się eksperymentowac z kremami. nie wiem jak z wydajnością, bo jeszcze go nie zużyłam. plus za SPF. kupiłam za 24zł+8zł przesyłka na allegro. opłacało się, polecam posiadaczkom suchej buźki!

EDIT:niestety jego nawilżenie jest za słabe dla mnie i podkłady się krótko na nim trzymają. odejmuję gwiazdkę

Mój KWC

Pomimo wszelkich zastrzeżeń, o których nie zapominam, firmo RoC, i braku polskiego dystrybutora - to moje KWC na dzień. By może ocena ulegnie zmianie, gdy skuszę się na kosmetyki wysokopółkowe, których ceny zwalają z nóg.
\\n
\\nJestem wierna wersji do skóry mieszanej.
\\nNa plus:
\\n
\\n-nie zapycha ani nie przesusza mojej dość trudnej skóry, wyleczył razem z Nutritic skórki w skrzydełkach nosa i niweluje powstawanie złuszczeń w strefie Fridy Kahlo
\\n
\\n-zapach nie jest intensywny, mi odpowiada
\\n
\\n-filtr, co prawda niezbyt duży, ale lwia część producentów całkowicie o nim zapomina
\\n
\\n-fantastycznie nawilża i wygładza skórę mojej twarzy już kilka minut po nałożeniu, efekt utrzymuje się do pierwszego większego wysiłku fizycznego lub późnych godzin popołudniowych
\\nMini minus:
\\n
\\n- matuje przeciętnie - na pewno nie rozpala latarni na czole jak kilku jego konkurentów, ale historię o wielogodzinnym macie można włożyć między bajki
\\n
\\nNie stosuję makijażu, nie wiem, czy ściemnia podkłady.
\\n
\\nMoja twarz zadecydowała, że bije cenową konkurencję. Martwi słaba dostępność i mało ekologiczna otoczka, ale swoje oczy mam i wiem, o ile lepiej wyglądam z nim niż bez niego.

bardzo dobry krem

Musze napisac, ze jestem ogromnie zaskoczona tym kremem. Spodziewałam się ciężkiego, zatykającego pory i zostawiającego tłustą warstwę kremu (wersja do cery suchej). A tu: gęsta konsystencja, ALE niespodziewanie lekki, szybko się wchłania - zapominam, że mam coś na twarzy. Wszelkie niepożądane zjawiska goją się w nadzwyczajnie szybkim tempie. Genialny pod makijaż, nawilża na cały dzień, ale lekko sie swieci. Cera wygląda zdrowo, gladko, \\\\\\\'ujednolica kolor - tez pierwszy raz spotykam sie z zauwazalnym efektem. Moja skóra jest lekko sucha i troche wrażliwa - i na mnie sprawdza się super. Nie wiem jednak, czy wystarczy dla skóry mocno przesuszonej. I jeszcze to SPF 15. I zapach - pachnie chyba najpiękniej ze wszystkich. Minusem jest cena:( Dla mnie letni strzał w dziesiątkę!

nijaki

Mam wersję kremu do cery mieszanej. Byłam bardzo ciekawa jak działają kosmetyki firmy RoC i teraz mam kolejny dowód na to, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;)
Na początku po pierwszych kilku posmarowaniach byłam zachwycona jaka to moja cera jest po nim gładziutka i milutka w dotyku, lecz po ok 2-3 tyg stosowania efekt ten znikł i po prostu zaczął mnie męczyć bo nie robi z twarzą NIC w to nic wchodzi również to, że nie zapycha i nie uczula co oczywiście jest plusem i to są jedyne plusy jakie ten krem posiada, więc wymienię teraz minusy ponieważ jest ich znacznie więcej :
- w żaden sposób nie matowi ale jeszcze z takim kremem się nie spotkałam więc niech mu będzie,
- niestety po ok 1-2 tygodnia przestał nawilżać i po prostu po posmarowaniu dalej mam pełno suchych skórek, chociaż sobie nie oszczędzam go w nakładaniu,
- wiadomo, filtr 15 nie jest mocnym filtrem no ale żeby na wiosne po ok godzinie po posmarowaniu i byciu na słońcu mieć czerwony nos (lekko spieczony) ?
- jego największą wadą jest to, że roluje się niesamowicie!! jeszcze nigdy z czymś takim się nie spotkałam, na czystej skórze roluje się okropnie, na palcach po posmarowaniu jest pełno takich "rolek" kremu, na tonik spróbowałam raz ale się nie dało go rozsmarować, musiałam zmyć jeszcze raz twarz wodą, nie wiem co z nim jest,
- no i jak już mówiłam, nie zauważyłam żadnego działania tego kremu na moją skórę, jak dla mnie wyrzucenie pieniedzy w błoto
Nie ma podanego nigdzie składu tego kremu a więc podam go w mojej recenzji co by niektórym ułatwić identyfikacje tego specyfiku ;)

Skład:
aqua, cyclopentassiloxane, ethylhexyl methoxycinnamate, glycerin, tridecyl
salicylate, butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, potassium cetyl
phosphate, dimethicone, helianthus annuus seed oil, C12-15 alkyl benzoate, styrene/acrylates copolymer, hydrated silica, hydroxyethyl urea, penthanol,
bisabolol, copper gluconate, zinc gluconate, magnesium aspartate, glyceryl
acrylate/acrylic acid copolymer, propylene glycol, ammonium lactate, isohexadecane, ammonium polyacrylate, acrylates copolymer, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, behenyl alcohol, cetearyl alcohol, pentylene glycol, sorbitan oleate, peg-40 castor oil, linseed acid, sodium
dodecylbenzenesulfonate, disodium EDTA, sodium hydroxide, tocopherol, BHT, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, parfum.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

DOBRY krem.

Krem używam już od jakiegoś miesiąca. Mogę podzielić się z wami jego właściwościami:

Zalety:
1. filtr SPF 15 - na dzień wystarczy ważne, że jest bo zwracam na to szczególną uwagę kupując krem
2. Wyciąg z kasztanowca zwyczajnego w składzie jest silnym antyutleniaczem chroni przed wolnymi rodnikami i wzmacnia naczynka krwionośne
3. krzem w wersji do cery mieszanej - ładnie matuje, ale w moim przypadku nie dłużej niż około 3-4 godzin.
4. nawilża - ale nie jest to aż tak spektakularne nawilżenie jak pisze na pudełku 24 godziny - ma mocznik w składzie i chyba głównie on odpowiada za nawilżenie
5. koi, nie podrażnia - bisabolol w składzie to kosmetyczne "lekarstwo" na bazie rumianku - kojące i chroniące skórę
6. szybko się wchłania, nie pozostawiając filmu
7. może być stosowany pod oczy w końcu coś pod oczy z SPF 15!
8. dobry jako baza pod makijaż! :)
9. wyyyyydajny - mimo opakowania 40 ml - to wystarczy nałożyć odrobinę
10. na allegro łatwy do zdobycia po cenie 30 kilu złotych a nie 55 ;)

Wady:
1. Jeśli stosujecie przed nałożeniem kremu jakiś inny specyfik lub kremik - to ROC lubi się rolować - w odwrotnej kolejności - gdy krem nakładany jest na suchą czystą skórę nic się nie dzieje
2. Brak nawilżenia 24 h ;) raczej jest ale kilku godzinne ;)
3. Nie matuje na zbyt długo jeśli ktoś oczekuje matowienia na pół dnia to się zawiedzie
4. Słaba informacja dla klienta - pisze tylko, że zawiera antyoksydanty - ale z czego i jakie to już człowiek musi sam ze składu z google dochodzić ;)

Nie wiem czy kupię ponownie, ma wiele zalet ale nie jest doskonały :)

Używam tego produktu od: m-c

taki sobie

(Recenzje pisze po raz kolejny, poprzednia zaginela sobie...)

Ow kremik kupilam w celu przetestowania firmy Roc i sprawdzenia, czy rzeczywiscie dotrzymuje oni obietnice,hehe ;)
Otoz, dotychczas uzywac mi bylo SPF 15 firm Olay i Neutrogena, myslac o Rocu spodziewalam sie chyba czegos lepszego...
Ale od poczatku- kremik pachnie cudownie, nakladanie jest przyjemnoscia. Szybko sie wchlania, nie pozostawia lepkiej wartswy etc.
Czuc,ze krem mimo lekkiej konsystencji ma w sobie cos wiecej niz tylko ten SPF.
Nie zapchal mojej skory, nie podraznil.
Wydaje mi sie,ze cena jest troszeczka wygorowana i za to minus..
Kolejny za to,ze mimo higienicznego opakowania jakim jest tuba, czasem resztki kremu zostaja przy dziurce i wysychajac tworza nieestetycznie zaschniete cos. Probowalam z tym walczyc wycierajac starannie powierzchnie wokol "wylotu" ;) ale nic nie dalo...Czyzby krem lekko wyciekal?
W kazdym razie moge polecic jako dobry krem z filtrami, ktory szybko sie wchlania i ladnie pachnie. Dla kogos, dla kogo cena nie gra wiekszej roli .

Mogło być lepiej...

Miałam wersję do cery mieszanej. Moje odczucia? Nawet przy maga zapychającej się cerze krem nie jest w stanie jej zaszkodzić za co wielki plus. Buzia po jego użyciu rzeczywiście była taka gładka, szybko się wchłaniał... ale :( niestety nie nawilżał dostatecznie. Po pewnym czasie skóra była ściągnięta, spragniona i szybko zaczynała się świecić (możliwe, że właśnie z tego wysuszenia). Właśnie z tego powodu nie kupię więcej. A szkoda, bo tak dobrze się zapowiadało :(

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

czas do siebie wrócić

miałam wersję do cery suchej
To był mój pierwszy krem z tej firmy. Ale żeby go znaleźć przeszłam chyba wszystkie apteki w moim mieście które ma co najmniej 100 tys. mieszkańców. Znalazłam go dopiero na popularnym portalu aukcyjnym. Kupiłam go wraz z tonikiem.
Nie stosowałam na niego już nic po tym jak się wchłonął no może tylko korektor pod oczy. Ne pojawiały mi się na twarzy żadne niespodzianki. Dobrze nawilżał skórę, lekko mi ona błyszczała, tak subtelnie.
Wielki + za antyoksydanty i filtr.
Muszę go w tym roku kupić
Ostatnio już go widziałam w mojej aptece

Dobra firma kosmetyczna i dobry krem
Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu w wakacje
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

jest tani na allegro widziałam go za 24 zł (hit! filtr + antyoksydanty)
potaniał bo jak ja go kupiłam to kosztował koło 50 zł

delikatny, nie klei się

Bardzo lubię produkty ROC\'a. Szkoda, że firma nie jest popularna w Polsce.
Kremik super nawilża, jest lekkiej konsystencji, nie klei się.
Super jako baza pod makijaż i do dziennego użytku.
Jedynym minusem jest małe opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe