Dermaglin, Maseczka antycellulitowa

Zielona glinka kambryjska zawiera minerały niezbędne dla zdrowia skóry. Ze względu na ich obecność oraz koloidalną strukturę glinka posiada wyjątkowe właściwości niezbędne w walce z cellulitem. Przywracając równowagę mineralną i silnie odtoksyczniając skórę pozwala przyspieszyć "leniwą" przemianę materii. Dzięki zawartości krzemu (56%) glinka pomaga w "naprawie" elastyczności tkanki łącznej i przywraca naturalną równowagę wodno-lipidową skórze. Poprawia krążenie i przyczynia się do szybkiej likwidacji grudek tłuszczowych. Likwiduje szorstkość skóry. Stymuluje proces regeneracji i odnowy naskórka. Działa ujędrniająco i rewitalizująco. Pozostawia skórę gładką i aksamitną.

ujędrniające, antycellulitowe, regenerujące, wygładzające, wyszczuplające
w słoiku
z defektami
maski do ciała

Dermaglin, Maseczka antycellulitowa

Jestem zaskoczona naprawdę działa,skóra po wsmarowaniu zmiejszyła szorstkość działa ujędrniająco i odświeżająco. Pozostawia skórę gładką ,dość cięzko się zmywa ale to nie problem glinka tak ma.

Maska antycellulitowa

Super maska, genialnie regeneruje, napina skórę. Zwiększa efekty treningów. Miłe uczucie kiedy się ją nakłada. Można się bardzo zrelaksować przy tym. W naturalny sposób można poprawić wygląd.

Maseczka antycellulitowa

Antycellulitowa maska do ciała przeznaczona jest do zabiegów antycellulitowych, przy nadmiernej ilość tkanki tłuszczowej, dla skóry wymagającej detoksykacji. Poprawia jędrność i sprężystość skóry, wygładza naskórek, zmniejsza cellulit oraz tkankę tłuszczową. Odżywia, nawilża, wyraźnie poprawia wygląd i kondycję skóry. Stosuje ją od kilku miesięcy, dodatkowo wykonując masaże bańką chińską! Efekty są zauważalne nawet przez mojego chłopaka :) Polecam!

Antycellulitowa

Maska na pupę również mnie zaskoczyła. Oczywiście bardzo dziwne lecz przyjemne uczucie kiedy położyłam maskę na pośladki. Maska naciągnęła skórę i rozjaśniła co spowodowało do zmniejszenia widoczności cellulitu.

polecam

Maska ta jest super odkryciem, ujędrnia oraz nawilża skóre, doskonale walczy z cellulitem, jest relaksująca i mogę śmiało plecić każdemu kto ma problemy z Cellulitem

Wykorzystała: kilka próbek

polecam

jestem zaskoczona maską bardzo pozytywnie !
Mój cellulit bardzo się zmniejszył po maseczce .
każda kobieta powinna jej wypróbować myśle, że będzie zachwycona tak jak ja
Można się bardzo przy tym zrelaksować.

Dobrze nawilża

Wiadomo, że dużo kosmetyków antycellulitowych nie działa. Ale warto spróbować może znajdzie się ktoś komu chociaż trochę pomoże. Ta maseczka jest przystępna. Dobrze nawilża, redukuje jakieś niedoskonałości, poprawia jędrność skóry. Dobra dieta sport i produkty to podstawa bo same produkty nic nie zmienią.

Maseczka Antycellulitowa

Mój cellulit bardzo się zmniejszył po maseczce oraz ćwiczeniach. Myślę że każda kobieta powinna jej wypróbować. Można się bardzo przy tym zrelaksować. Przy okazji rozjaśniła drobne blizny które miałam.

Antycellulit

Szczerze mega jestem zaskoczona ta maska. Naprawdę podczas użycia mocno napina skórę, po zmyciu wszelkie niedoskonałości są mniej widoczne. Użyłam dopiero raz ale jestem ciekawa efektu po dłuższym stosowaniu. Narazie jestem zadowolona.

Szok

Powiem szczerze, że gdybym nie była fanką firmy Dermaglin i ich naturalnych składów to chyba nie dałabym się przekonać.. I tu błąd! Nie wiedziałam, że takie rzeczy działają! Schodzę z wagi i mój celulit pojawia się regularnie pod wpływem spadku masy tłuszczowej. Gdy zaczęłam używać tej maseczki moja skóra stała się promienna, jędrna i naciągnięta. Celulitu też jakby mniej! Polecam z czystym sumieniem! ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Bye Bye celluicie

Maska jest super, bardzo wspomaga walkę z cellulitem. Rozjaśnia skórę i napina. A jak relaksuje i wygładza. Coś cudownego. Co tu dużo pisać - spróbujcie!

POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Tak jak i na biust tak i na inne części ciała stosuje ten produkt ( na biust inny ale z tej samej linii produktów). Rewelacyjnie poradził sobie u mnie z moimi 'problemami' skóra delikatnie napięta, jędrna i delikatna w dotyku. Nawilżenie widoczne od pierwszego zastosowania. Cellulit? A co to takiego? :))))