Dermaglin, Maseczka na brzuch i biodra wyszczuplająca

Dermaglin, Maseczka na brzuch i biodra wyszczuplająca

Maska absorbuje nagromadzone złogi zanieczyszczeń i toksyn z powierzchni skóry, poprawia sylwetkę bez skalpela: wyszczupla, likwiduje zbędną tkankę tłuszczową. Minerały zawarte w masce wzmacniają lecznicze działanie ziół, miłorzębu japońskiego i pomarańczy, pobudzają ukrwienie, poprawiają jędrność i elastyczność, zapobiegają wiotczeniu skory. Dodatkowo zawartość kolagenu - źródła bezcennego białka - odmładza skórę, czyni ją aksamitnie gładką i jędrną.

wygładzające, wyszczuplające, antycellulitowe, ujędrniające
w słoiku
z defektami
maski do ciała

Brzuch

Wyszczuplanie bebzunka , ta maska to fajny dodatek do diety i ćwiczeń. Szukałam naturalnych sposobów do "naciągnięcia, napięcia skóry" i jestem zadowolona. Maskę nakładam raz do dwóch razy w miesiącu.

Maska wyszczuplajaca

Maska działania naciągająco, dzięki temu zmniejsza obwód w pasie. Mam wrażenie że naprawdę wizualnie byłam po niej szczuplejsza. Oprócz tego maska spowodowała że moja skóra na brzuchu była bardzo gładka.

Wykorzystała: kilka próbek

Maska na brzuch i biodra

Kupiłam aby spróbować na rozstępy i cellulit na biodrach. Odniosłam wrażenie że skóra stała się bardziej naciągnięta i ujędrniona. Maska na pewno rozjaśnia skórę co poprawia wizualnie jej wygląd.

Maska wyszczuplająca

Podczas pandemii dużo w domu próbowałam ciekawych kosmetyków, bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła maseczka. Moja skóra na brzuchu wydaje się po tej masce naciągnięta, jaśniejsza. Mam wrażenie jakbym lepiej wyglądała.

Ekstra:D

Fajna maseczka, która wymaga poświęcenia trochę więcej czasu, bo trzeba ją trzymać do 40 min, natomiast działanie jest bardzo fajne. Glinka w postaci gęstej, chłodzącej maski, zaproponowanej przez Dermaglin absorbuje nagromadzone zanieczyszczenia i toksyny z powierzchni skóry. Faktycznie moja skóra jest bardziej naciągnięta, elastyczna i zadbana. Polecam serdecznie

Extra!

Nie wiem czemu poprzednia recenzja zniknęła,ale cóż...Maseczka jest rewelacyjna,skóra po jej zastosowaniu jest widocznie gładsza,ma ładniejszy koloryt i jest jędrniejsza.Jedyny minus,za który zabieram 1 gwiazdkę to fakt,że ciężko się ją zmywa,a tak poza tym super produkt,bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:Jakiś czas już...