Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Protecting Day Lotion SPF 30 (Ochronny krem nawilżajaco - rozświetlający)

Krem stworzony specjalnie na lato, zapewnia wielopoziomowe nawilżanie, wyjątkowa promienność i doskonałą ochronę.
Wyjątkowa formuła, bogata w skutecznie, starannie dobrane składniki:
- Kompleks Aqua Calcium - zapewnia wielopoziomowe nawilżanie
- Siemię lniane - koi podrażnioną skórę
- Kompleks Botani-Y - przywraca naturalną, zdrową promienność.
Super silny filtr SPF 30 skutecznie ochroni wrażliwą skórę.

ŚWIETNY!

PLUSY:

- nadaje skórze delikatny opalony odcień,

- świetnie i długotrwale nawilża,

- nie roluje się nawet przy kilku warstwach,

- wyrównuje koloryt,

- ma gładka, przyjemną konsystencję,

- przyjemny zapach (co nieczęste u Avon),

- jest wydajny,

- korzystna relacja jakości do ceny.

MINUSY:

- bardzo szybko zaczyna się świecić, szkoda ze nie ma właściwości matujących.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

KWC

Generalnie lubię pielęgnację z Avonu, ale ten krem mnie totalnie zaskoczył. Przebił mój ukochany krem Clinique!
Doskonale nawilża moją suchą buźkę. Pięknie upiększa twarz, leciutko wyrównuje koloryt. Opalenia skóry nie zauważyłam, ale od tego mam samoopalacz. Podoba mi się opakowanie w formie tubki. Jest higieniczne i ładnie wygląda na półce. Dodatkowym plusem jest filtr SPF 30.
Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

jak nie z Avon'u

Nauczona doświadczeniem, nie spodziewałam się po kremie z firmy Avon zbyt dużo. Kupiłam na jakieś sporej promocji, ponieważ nie używam już podkładów, a chciałam wyrównać koloryt skóry.
Krem spełnia obietnice producenta, skóra wygląda ślicznie, jest rozświetlona i lekko opalona. Kolor równy. Do tego jeszcze ma filtr ochronny, co jest bardzo dużą zaletą. No i oczywiście bardzo dobrze nawilża, a to dla mnie ważne, ponieważ mam skórę suchą.

Ilość zużytych opakowań: 4/5 opakowania

Krem za 5 zł

5 zł - i tyle powinien kosztować. Dziwi mnie tyle pozytywnych opinii, może to same konsultantki chwalą swój produkt. Każdy krem potrafi tak nawilzyć. Wcale nie nadaje kolorytu, wcale nie roświetla. Zapach chemiczny. Mam skórę mieszaną, po nim skóra świeci się i jest lepka.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy jako mleczko do demakijażu, bo nie wiem co z nim zrobić, żeby szybko zużyć
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy więcej

kiedys był ok

Kiedys uzywalam tego kremu i lubilam go - ladnie wyrownywal koloryt, matowal, nie swiecilam sie po nim, byl bardzo wydajny i zostawial mile uczucie na twarzy. Ale - po czasie zaczal strasznie zapychac pory i jednak zaczelam sie swiecic. Od tego czasu go nie uzywam i dobrze - sa lepsze kremy.

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam

Milutki na co dzień :)

Bardzo przyjemny krem. Delikatnie brązuje i wyrównuje koloryt skóry, buzia wydaje się świeża i promienna. Do tego łatwo się wchłania.

Niestety pozostawia tłustą powłokę, ale to już wina filtru - za którym ja w żadnym kosmetyku nie przepadam. Zapach... ani przyjemny ani nieprzyjemny, neutralny.

Na co dzień całkiem niezły, ale pewnie więcej nie kupię, bo znalazłam lepsze :)

Używam tego produktu od: dawna, 2-3 lata

UWIELBIAM

Uwielbiam ten kremik! Jak dla mnie wprost stworzony na wiosne i lato kiedy jest ciepło, zastępuje podkład. Twarz wygląda po nim na opaloną, promienną, jest bardzo dobrze nawilżona, do tego jeszcze filtr tak wysoki więc dobrze chroni przed slońcem. Jeśli wolicie coś zamiast ciężkiego podkładu na lato ten krem jest idealny;)
Na przyszłą wiosnę i lato na pewno go zakupie ponownie o ile będzie jeszcze w sprzedaży;p ;)

SUPER!

fajny

krem o lekkiej konsystencji, zapewniajacy nawilzenie skorze buzi na dlugi czas.
lekko ja rozswietla malymi drobinkami, twarz wyglada na swieza, niestety troche sie blyszczy, niekoniecznie jest o skutek dzialania drobinek :)
duzy filtr-duzy plus :)

Używam tego produktu od:3 miesiace

ochrona zapewniona

Moja skóra jest bardzo wrażliwa na promienie słoneczne, a tu wysoki filtr za niską cenę. Przyjemny zapach, poręczne opakowanie..
ALe chyba już powoli wycofują to cudo:P
Poza tym wydajny

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno:)

Świetny

Używam tego kremu zaledwie od dwóch tygodni, ale muszę powiedzieć, że jest po prostu SUPER!

Mam dużą skłonność do alergii, jednak ten krem w ogóle mnie nie uczula, i za to ma już pierwszego ogromnego plusa.

Poza tym ma bardzo wysoki filtr, dzięki temu nie trzeba już używać innych kosmetyków do ochrony przed słońcem.

Ładnie pachnie, jest wydajny, nawilża skórę i pięknie ją rozświetla, a na dodatek mało kosztuje ;P

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Witam,

jest to jedyny kosmetyk Avon, który używam od lat i zawsze do niego wracam, bardzo dobrze nawilża moją skórę (mam skórę suchą), rozświetla i nadaje twarzy cudowny blask, polecam osobom, które chcą by twarz promieniała na co dzień, wyglądała na wypoczętą i zdrową.

Używam tego produktu od:8 lat
Ilość zużytych opakowań:ojj dużo

super :)

Zuzylam juz 4 opakowania tego kremu i dalej jestem jego wielka fanka, czemu ?
1. doskonale sie wchlania i rozprowadza
2. nie zostaja zadne smugi
3.nadaje fajny naturalny koloryt twarzy
4. dodatkowo mozna go kupic juz za 16,90

goraco polecam

Używam tego produktu od: kilka lat