RoC, Retin-Ox, Intensive Anti-Wrinkle Care Night (Intensywny krem przeciwzmarszczkowy na noc)

Redukuje nawet głębokie zmarszczki (takie jak: "kurze łapki", zmarszczki pomiędzy brwiami, bruzdy nosowe). Działa, gdy skóra odpoczywa i jest najbardziej podatna na składniki przeciwzmarszczkowe. Krem zawiera czysty retinol, kompleks minerałów Collagen Booster (miedź, magnez, cynk) - ułatwiający przyswajanie retinolu oraz czynnik liftingujący (THPE), a także masło Shea, które nadaje mu kremową konsystencję. Formuła minimalizująca ryzyko alergii. Produkt niekomedogenny.

Skład: Aqua, Dimethicone, Glycerin, Isodecyl Neopentanoate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Dimethyl MEA, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Ceteareth-20, Steareth-10, Citric Acid, Glycolic Acid, Retinol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Zinc Gluconate, Magnesium Aspartate, Copper Gluconate, Squalane, Butyrospermum Parkii, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 20, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Ascorbic Acid, BHA, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum - [FPT 0702]. (10.03.2009)

Cena: ok. 90 zł / 30ml

/bw/

KWC

Jest to produkt, do ktorego wracam i wracam. Coraz trudniej go zdobyc niestety.
Generalnie krem, ktory dziala ! Moze nie nalezy do pachnacych, przyjemnych w uzyciu mazidelek, ale to niewazne.
Minusem jest to, ze zawartosc tubki konczy sie bardzo szybko, mnie wystarcza maksymalnie na 2 tyg, ale efekty sa i to sie liczy :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie zlicze, na pewno kilkanascie

moj najleprzy najukochanszy i dzialajacy

musze do niego wrocic
pozdradzlam go sporo i dalej tesknie

to jest krem ktory cos naprawde robi
przy dluzszym stosowaniu naprawde dziala
(wszystkie kremiki z tej serii)

jest lekki szybko sie wchlanie nie pozostawia filmu
skora jest wysoce nawilzona i odzywione
wrecz promienieje

jest bardzo wydajny

slicznie pachnie jak by pomaranczowo slodko
slicznie

jak by minimalnie pomaranczowial na mojej skorze

efekt na zmarszczki jest wyczuwalny
najleprzy krem na zmarszczki jaki probowalam

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 cale

RoC jak zawsze działa

Uwielbiam kosmetyki firmy RoC .... musiałam to z siebie wyrzucić ;-)
Wiem, że gdy napiszą, że jest to krem p/zmarszczkowy czy nawilżający to na pewno taki będzie.

Ten krem jest genialny, po prostu genialny. Jego działanie p/zmarszczkowe jest naprawdę widoczne. Stosowałam profilaktycznie na zmarszczki mimiczne oraz na moją "lwią" zmarszczkę i zauważyłam ich znacznie spłycenie.
Dałam ten krem również mojej mamie do przetestowania i ona z kolei zauważyła znacznie zwiększone napięcie twarzy, super nawilżenie i zmniejszenie zmarszczek.
Ja niestety tego nawilżenia nie zauważyłam, wręcz przeciwnie - przesuszyło mnie strasznie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, 15 ml

Fajny ale podrażnia

Krem skierowany do mojej grupy wiekowej i powiem, że działa (może skóra nie robi się gładka jak u niemowlaka, ale zmarszczki się zmniejszają) jednak muszę go stosować z przerwami, bo niestety retinol podrażnia i wysusza mi skórę (szczególnie na policzkach i nosie), ale taka ponoć jego uroda.
Nie wiem czy go jeszcze kupię z uwagi na to, że mnie podrażnia i podobno nie ma już w Polsce jego przedstawiciela więc może być trudno dostępny.Używam tego produktu od: Używałam ale na razie nie używam
Ilość zużytych opakowań: całe i kilkanaście saszetek próbnych

Mój ci on ;)

Krem odkryłam przypadkiem, testując próbki, które otrzymałam w aptece przy okazji zakupów. Bardzo szybko przekonałam się, że krem potrzebował zaledwie kilku aplikacji, by wyprostować zalążek mojej myślicielskiej zmarszczki na czole. Poszłam więc dalej i nałożyłam go na policzki, tu już efektów za bardzo widac nie było, ale też jakby pole do manewru niewielkie, nie mam jeszcze 30stu lat, skórę mam w dobrej, a nawet bardzo dobrej kondycji, niemniej mogę zapewnić, że krem nie zapycha (a moja skóra wykazuje dużą skłonność do zapychania się porów), szybko się wchłania i pozostawia skórę miłą w dotyku.

Jednocześnie krem testowała i pokochała moja Mama, która jest nim zachwycona, mimo, że producent sugeruje jakoby krem przeznaczony był dla 35ciolatek.

Jedyne na co warto uważać, to to, by krem nie dostał się w okolice oczu, może je podrażniać. Niechcący potraktowałam nim skórę pod oczami i po jednokrotnej aplikacji skóra się zmarszczyła, potem złuszczyła (przez parę dni wyglądałam jak własna Babcia), a na końcu wyglądała jak skóra pod oczami 10ciolatki :love: Niemniej podziękuję za takie atrakcje ;)

Podsumowując uważam, że krem jest lepszy niż avenowski Ystheal i Eluage razem wzięte (to patrzac na Mamę). Żałuję jednie, że nie jest to krem na dzień, choć oczywiście w pełni to rozumiem.

Używam tego produktu od: roku conajmniej
Ilość zużytych opakowań: druga tubka

może być

krem dobrze się wchłania, dobrze nawilża skórę, nie ma po nim reakcji alergicznych, jest wydajny;
dość dobry na okres wiosenny;
jedynym minusem jaki zauważam to niestety cena... mogłaby być niższa ;)

Oh, Mój Boshe

Po raz pierwszy zawiodłam się na opiniach innych Wizażanek i to na całej linii. To miało być jak odkrycie Indii,a tu katastrofa- jesteśmy w sąsiedniej wsi, w spożywczaku, w którym kupujemy krem nivea w niebieskim pudełeczku. Nakładałam to coś na twarz bardzo skrupulatnie i systematycznie przez okres jednego roku i jedyne co zauważyłam to efekt natłuszczenia (nie nawilżenia skóry) i rozszerzone pory. Nie zauważyłam żadnego z obiecywanych przez producenta i opisywanych przez inne Panie rezultatów, twarz nie jest ani ujędrniona ani rozjaśniona, zmarszczki jak były tak są - a zaznaczam, że choć jestem po trzydziestce mam ich dosłownie 2 na krzyż. Na plus można spróbować zaliczyć to, ze stan twarzy się nie pogorszył podczas używania, ale chyba nie o to idzie, prawda? Krem nieopisanie się maże oraz śmierdzi podgniłą trawą, albo sianem, na które właśnie załatwił się królik (jeśli ktoś miał królika, albo był w królikarni, wie, w czym rzecz). Mój mąż zapytywał nawet niekiedy "co to za dziwny zapach?". Komfort używania w związku z tym kształtuje się na poziomie zero, nawet tuba tego nie wynagradza. Pod koniec opakowania dość trudno z niej zresztą wycisnąć odpowiednią ilość preparatu.
Jestem zdecydowanie na nie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:sześć

Nie dla mnie

Chciałam kupić jakiś mocniejszy krem dla siebie na noc. Mam 26 lat i zmarszczek jako takich nie posiadam. Krem złagodził mi rysę na czole. Odnośnie innych pozytywnych właściwości, nie zaobserwowałam. Krem pachnie trawiasto, niekoniecznie przyjemnie. Duża zawartość Retinolu sprawia, że moja sucha cera po nocy jest jeszcze bardziej przesuszona. Może za 10 lat będzie mi potrzebny, teraz w każdym razie podziękuję.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 20 saszetek x 1,5 ml (równowartość jednego opakowania 30 ml)

Cudo

Wspaniały krem. Tak dobry, ze dla niego zdradziłam mój ukochany Ystheal. Niesamowicie lekka konsystencja, doskonale się wchłania- nie lepi się, nie brudzi i nie tłuści. Nareszcie nie przyklejam się do poduszki!
Krem ma śliczny, subtelny zapach, praktyczne opakowanie, pozwalające wydobyć go do ostatniej kropelki i bardzo przystępną cenę (na allegro 30-50 zł)
Ale co najważniejsze naprawdę działa. To najskuteczniejszy krem przeciwzmarszczkowy, jakiego używałam. Dzięki niemu pozbyłam się dość głębokiej bruzdy na czole, z którą avenki sobie nie poradziły. Krem stosowany codziennie dobrze nawilża moją tłustą cerę, rozjaśnia i ujednolica jej koloryt. Nie podrażnia, nie piecze ani nie zapycha. Zauważyłam wręcz, ze zapobiega pojawianiu się kolejnych niespodzianek. Dla mnie ideał, przy którym na razie zamierzam pozostać.

Dziwi mnie bardzo, ze niektóre panie narzekają na zapach tego kremu. Być może był przeterminowany lub niewłaściwie przechowywany, bo mój naprawdę pięknie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Na poczatku dobry potem nie

Witam,

Kremiku używam niecałe 2 miesiące.Sugerując się opiniami pań z KWC zakupiłam ten kosmetyk i na początku byłam nieco zawiedziona. Owszem, kosmetyk ładnie się rozprowadza, ma całkiem przyjemny zapach, dobrze się wchłania. Na początku trochę piekł. Niemniej jednak po zużyciu całej tubki stwierdziłam, ze moja skóra wygląda młodziej, jest nawilżona, jest bardziej promienna. Co najważniejsze: spłyca zmarszczki!!!Ponieważ krem nakładałam co drugi dzień, skóra przyzwyczaiła się do niego i przestala piec. Teraz stosuję praktycznie codziennie.Ogólnie polecam bo kremik działa a cena przystępna (zwłąszcza na allegro:))Pozdrawiam Wszystkie Panie :)Używam tego produktu od:2 miesiące

Dodaje komentarz po kilku miesiącach stosowania jednak nie zdziałał cudów. Zwykła Dermika 2010 wydaje się byc lepszym produktem.

dobry

Co prawda liczyłam na więcej, ale były to mrzonki, żaden krem nie zlikwiduje zmarszczek juz istniejących, może najwyżej powstrzymywać powstawanie nowych. A szkoda ;)
Zalety tego kremu:
+ przyjemna w użyciu konsystencja,
+ dobrze się wchłania (mam mieszaną cerę),
+ nieźle nawilża,
+ rozświetla,
+wygładza,
Po zastosowaniu rok temu zauważyłam zmniejszenie się praktycznie do zera niespodzianek w postaci podskórnych wykwitów (kto ma -wie co to za przyjemność). Dla mnie to wielki plus :)
Poza tym wyrównanie kolorytu, a także zmniejszenie porów.
Minusów nie zauważyłam, no można sie przyczepić do małej pojemności.
Polecam kupować na Allegro, znacznie taniej niż w aptece :)
Używam tego produktu od: zeszłego roku

niezły

Całkiem niezły kremik, zwłaszcza na okres wiosny-lata. Wydajnośc srednia, ale ja lubie 30 ml ;) - 50 ml mnie już nudzi... Wygodna, miekka tuba, przyjemny zapach, dośc lekka kosystencja. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, pozostawiając jednoczesnie lekki film i poczucie wypielęgnowanej twarzy. Może lekko piec, zwłaszcza na miejscach podraznionych czy wypryskach, ale nie uczula. na temat właściwosci pzeciwzmarszczkowych się nie wypowiadam, bo ja się w swoje bruzdki nie wpatruję ;)
Ogólnie przyjemny, nie wiem, czy don wroce, bo mam zapasy i wish listę, a ciagle ukazuje sie cos nowego...

Używam tego produktu od:ok miesiąc