Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Intensive Nutrient Night Serum (Intensywne serum odżywcze na noc)

Intensywne serum odżywcze na noc zawiera unikalną formułę z mikrogranulkami kryjącymi wyjątkowe składniki:
- olejek ze słonecznika
- beta-karoten
- wyciąg z kukurydzy
Po jednej nocy rozświetla skórę, przywraca naturalny, zdrowy koloryt i radykalnie wzmacnia świetlistość skóry.
Przy regularnym stosowaniu poprawia kolor cery i ogólną kondycję skóry.
Po 2 tygodniach stosowania sprawia, że skóra nawet bez makijażu wygląda ładniej.

Avon sie stara :)

Musze przyznać, ze ostatnio Avon wypuszcza bardzo dobre nowości :)
Serum jest bardzo przyjemne:
+ nie ściąga skóry - nie musze nakładać kremu na noc, skutecznie mi go zastępuje
+ rano skóra jest nawilżona, promienna, wypoczęta, rzeźka
+ dozownik i szklana buteleczka jest duzym plusem

Minusów nie ma wiele - wszystkie powodują tylko 1* mniej:
- brak zatyczki
- przekręcając dozownik okręca sie też cała ta cześć z dozownikiem
- skóra troszkę się lepi po nałożeniu serum, ale na szczeście nie trwa do długo
- szybko go ubywa - nie jest wydajne, jest dosyć gęste jak na serum przez co nie stracza "kropelka" na całą twarz

Nie wiem natomiast co myśłeć o "kapsułkach" - skoro mają one jeakieś właściwości to nie działają przy kazdej aplikacji bo nie wyciskają sie za każdym razem :crazy:

Wart zakupu :ehem:

EDYCJA: to pierwsze opakowanie już zuzyłam, obecnie uzywam drugiej buteleczki, a trzecia w zapasie :)

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

Nie warto ryzykowac, uczulił mnie całą twarz miałam purpurową

Uczulił mnie! nałożyłam go na noc jak kładłam się spac to było wszystko ok jak się obudziłam i zobaczyłam w lustrze to całą twarz miałam w kolorze buraka 0.0 strasznie mnie twarz piekła i byłam mocno rozpalona jak bym miała gorączkę. Tak ze mnie zdarło skórę to serum ,że masakra jedynym plusem tego wszystkiego było, że przez ponad półtora miesiąca peelingu nie mogłam robic bo była tak zjechana ale fakt faktem miękka, co mnie uratowało ? Na cały dzień położyłam na twarz maskę nawilżająco chłodząco na prawdę grubą warstwę po czym po całym dniu policzki jeszcze przemyłam stężonym wapnem (policzki miałam aż purpurowe) a propo tych kulek co niby się rozpuszczają i nadają ładny żeśki wygląd cery... w ogóle się nie rozpuściły ani jedna tak jak nałożyłam tak było. To serum to jakaś porażka po prostu i jedno wielkie pomylenie, i przez to serum stwierdziłam, że przestanę w ogóle kupowac kosmetyki z Avonu no bo niczym nie zachwycają a warte są na prawdę śmieszne pieniądze i nie chcę przechodzic znow takiego czegoś jak z tym serum bo nie mam zamiaru ryzykowac.

Używam tego produktu od: Raz nałożyłam i nigdy więcej nie chcę popełnic takiego błędu
Ilość zużytych opakowań: Raz aplikowałam i nigdy więcej tego serum

dobry ale..

nawilża i takie ma zadanie i je spełnia...
jednak mógłby być: bardziej wydajny, lepiej się wchłaniać...
po użyciu go mam ciągle wrażenie lepienia się mojej twarzy
nie wiem dlaczego tak się dzieje ale strasznie mnie to zniechęca mało tego efekt ten utrzymuje się przez kilka godzin

Super!

Bardzo dobre serum, kupiłam po przeczytani dobrych recenzji na wizazu i nie zawiodładm sie!Kosmetyk jest super!lekka konsystencja (dobra do tlustej cery) szybko sie wchlania, nawilża i nadaje skórze śliczny promienny blask!po kilki dniach skora wygłada o wiele ładniej i promienieje!Jestem bardzo zadowolona z zakupu!Daje 5 bo jest to bardzo dobry kosmetyk, jednak jest jeden minus-wydajnosc-bardzo szybko ubywa kosmetyku z buteleczki...:( ale mimo to jestem na TAK i daje 5:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Avon się popisał.

Świetny produkt jak na Avon. Unikam ich kosmetyków, zwykle są beznadziejne, ale to serum dostałam.

+ skóra jest faktycznie odżywiona
+ nawilża
+ lekka forma
+ piękne opakowanie i wygodny dozownik
+ skóra lepiej wygląda

- za drogie - nigdy bym go nie kupiła w cenie regularnej
- bardzo mało wydajne

Ogółem dobry kosmetyk, ale nie kupie ponownie, jest za drogie i za mało wydajne. Gdyby avon obniżył cene tego serum to bym się zastanowiła nad kupnem.

Używam tego produktu od:miesiąca

Polubiliśmy się....

Serum avonu to jeden z najbardziej udanych produktów tej firmy.
+Szybko się wchłania
+Po użyciu skóra jest miła w dotyku i jędrna
+Wygodna aplikacja
+Widoczne efekty już od pierwszego użycia
Polecam!

Używam tego produktu od:około 2miesięcy

nic specjalnego

Stosowalam to serum razem z kremem na noc z avonu "zrodlo energii". Dobrze nawilzal, skora byla po nim gladka. Po nalozeniu go na twarz moja skora troche sie kleila ale raczej szybko sie wchlania. Jakis spektakularnych efektow raczej nie bylo. Nie zapychal. Malo wydajny. Za to wyglad przepiekny... Wycofali go juz z oferty.

Używam tego produktu od:miesiaca

NIe dla mnie!

Produkt w niczym mnie nie zadowolił. Po pierwsze złuzywa sie bardzo szybko, a co najważniejsze nie zauważyłam poprawy wyglądu skóry. Kolor twarzy pozostał bez zmian.Odżywia odrobine.Po nałożeniu ma się efekt tłustej skóry, ale mi to nie przeszkadzało bo używałam go na noc. Ogólnie na nie.

Używam tego produktu od:2 tyg.

fajne :)

Serum jest naprawdę bardzo fajne,ALE:
- raczej dla osób o cerze normalnej / mieszanej / tłustawej (do suchej moim zdaniem będzie za lekkie)
- raczej na ciepłe miesiące

Serum jest w wygodnej buteleczce, z wygodnym zamykaniem (po prostu przekręca się dozownik). Dozownik dozuje dobrą ilość produktu, nie za dużo i nie za mało. Nie obciąża skóry, ale jest ona jednak wygładzona, odżywiona - mam wrażenie, że rzeczywiście jakieś tam witaminki robią swoje :) Ładnie pachnie i fajnie wygląda - stosuje się je z przyjemnością. Po nałożeniu jest chwilowe uczucie lepkości, ale zaraz się wchłania. Wydajność słaba - za to obniżam nieco ocenę.

Ogólnie - moim zdaniem warto, jeśli lubimy lżejsze specyfiki :)

Szkoda, że Avon je wycofuje (ale pewnie wróci niezmienione tylko w nieco innej buteleczce, więc nie rozpaczam).

Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno kilka miesięcy temu, teraz zaczynam drugie

Kiepski w porównaniu z serią

Miałam już chyba wszytskie produkty z serii hydra radiance i ten wypadł najsłabiej niestety (z pozostałych jestem baaardzo zadowolona!!) Prawdopodobnie przez tą konsystencję żelu wysusza mi skórę. Mam ogólnie suchą cerę, dlatego potrzebuję mocnego nawilżenia.
Mam też wrażenie, że w zapachu wyczuwalny jest alkohol a to napewno nie najlepiej o nim świadczy. Ale przyznam szczerze, że nie przeglądałam składu. Faktem jest, że u mnie się nie sprawdził, nie polecam go po prostu osobom z suchą skórą.
Ponadto nie zauwazyłam też jakiejkolwiek poprawy wyglądu mojej skóry. Po kremie na noc czy na dzień z tej serii moja skóra jest zawsze bardzo promienna, a serum niestety nie daje takiego efektu (w zasadzie to jest ono na noc, a w nocy to ja promienieć nie muszę ;) no ale jesli takie jest jego przeznaczenie, to efekt powinien być.

Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

zaskakująco dobre;)

Serum kupiłam jako odskocznia dla mojej cery od ciężkich i mocno nawilżających kremów na noc, których zwykle używam. O dziwo, nie przesuszyło mi skóry, a tego się spodziewałam po takim lekkim żeliku.

ładnie pachnie i wygląda w buteleczce;) Po nałożeniu na twarz chwilę się klei, ale potem wszystko wsiąka i nawet pozostawia w miarę matowy efekt. Zatopione w nim kulki równomiernie wychodzą razem z żelem.

Jak już mówiłam, nawilża przyzwoicie, chociaż myślę, że najlepsza pora na jego używanie to wiosna i lato, bo na zimę byłby dla mnie za lekki.

Kupiłam go na promocji, może znowu się na niego skuszę przy ciekawej ofercie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Sama nie wiem

Stosowałam to serum razem z kremem na dzień Avon Solutions nawilżająco-rozświetlającym i po stosowaniu tych kremów na mojej skórze pojawiły się wypryski z którymi nie miałam nigdy problemu. I teraz nie wiem który krem był przyczyną.
Ale podsumowywując:
- piekny wygląd
- dobrze nawilża
- może nie wchłania się super, ale w końcu to kosmetyk na noc
- skóra jest gładsza
- faktycznie mało wydajny

Używam tego produktu od:3 tygodni

fajna sprawa

polecam ten kosmetyk jak na te jakosc cena jest smieszna stosowany reguralnie daje super efekty cera jest wypoczeta, nie wysusza, nie podraznia, rzeczywiscie malo wydajne ale polecam bo warto

Używam tego produktu od:stycznia
Ilość zużytych opakowań:koncze drugie