Mincer Pharma, New Era Q10, Intensywnie nawilżający krem z koenzymem Q10, retinolem i wit.C

Delikatny, nawilżający krem na dzień dla cery normalnej i tłustej po 25 roku życia. Koenzym Q10 i retinol zamknięte w mikroskopijnych kuleczkach, dzięki systemowi BDDS uwalniane są stopniowo przez ok. 16 godz. Dlatego działanie kremu jest długotrwałe i skuteczne. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, zatrzymuje wodę w naskórku, tworzy delikatny film chroniący przed podrażnieniami. Krem wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka i reguluje wydzielanie sebum. Czyni skórę gładką i elastyczną. Może być stosowany na dzień pod makijaż, a także na noc.

super ale nie w ciąży!

Krem jest bardzo dobry dla mojej cery, nie zatyka porów, świetnie nawilża i natłuszcza, błyskawicznie się wchłania, skóra jest po nim miękka a nie lepka. Niestety zamierzam zajść w ciążę, a przeczytałam na portalu medycznym, że retinol zawarty w kosmetykach jest wtedy nie wskazany, bo może uszkodzić dziecko:(((( Może jeszcze kiedyś kupię po porodzie, bo będzie mi tego kremu brakowało.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

wspaniały!

Niepozorny, ale uważam, że jest naprawdę wspaniały. Szybko się wchłania, rozjaśnia, wygładza. Nie wywołuje niemiłych niespodzianek na mojej mieszanej cerze. Bardzo dobry pod makijaż. Na duże brawa zasługuje higieniczny dozownik. Ma miły zapach. Z pewnością kupię go ponownie.

edit. No i kupiłam ponownie następne dwa opakowania - dodaję jeszcze jedną gwiazdkę:)
Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno + dwa następne

Dobry :D

Bardzo mi się spodobał, mam go dzięki wymianie z gołąbkiem :cmok:. Niestety znając życie nie będę mogła go nigdzie kupić, bo po prostu firma mincer ma kiepską dystrybucję produktów :(. Szukałam wszędzie i nigdzie nie ma.
Zalety kremu:
-bardzo dobrze nawilża
-szybko się wchłania
-nie zapycha porów
-jest leciutki
-mam wrażenie, że po nim skóra jest hmmm bardziej ożywiona
-super rozwiązanie z dozownikiem :D

dobry

Krem dobrze nawilza skórę, nie uczula, nie zatyka porów (to dość ważne dla tych co maja takie skłonności). W moim przypadku świetnie zniwelował łuszczenie przesuszonej skóry na nosie i policzkach. dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy a jedynie minimalny film. Po dłuższym stosowaniu zauwazyłam, że moja skóra zrobiła się miękka, rano budziałam się bez szpecącyh zagnieceń, dobrze nawilżona i odżywiona. Drobne linnie zmarszczek tez zostały zniwelowane. Polecam

Brawo Mincer!

Dobroczynne działanie tego kremu odzuwa się już po pierwszym użyciu. Ja stosuję go na noc: rano cera jest zrelaksowana, wypoczęta i gładka - a co najważniejsze - efekt ten czuje się przez caly dzień. Idelany do cery mieszanej po 30-tym roku życia. Odejmuję gwiazdkę za zapach - raczej średni, ale i tak krem jest bardzo dobry...
89.04.05 - muszę edytować recenzję. Po przetestowaniu rożnych kremów na noc i żeby ratować moją z lekka zmaltretowaną cerę wróciłam do Mincera i po kilku dniach udało mi się odzyskać komfort: skóra nawilżona, zregenerowana po nocy, mniejsze przetłuszczanie i żadnych niespodzianek.

moja skóra go lubi

ten krem używałam przez jakiś czas,stosowałam go nie tylko do twarzy ale również pod oczy i na szyję. Ładny zapach, dość szybko się wchłania,nie zostawia uczucia lepkości.