Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy żel do mycia twarzy - superłagodny

Perfecta, No Problem, Antytrądzikowy żel do mycia twarzy - superłagodny

Niezwykle łagodny antybakteryjny żel do mycia twarzy z wyciągiem z gruszki, siarką i alantoiną, który:

- delikatnie i głęboko oczyszcza skórę usuwając zanieczyszczenia i nadmiar łoju,

- zapobiega powstawaniu wyprysków i hamuje stany zapalne,

- minimalizuje ryzyko rozpowszechniania się infekcji ropnych,

- odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność,

- doskonale nawilża skórę.

Cena: ok.11zł / 150 ml

/pa/

Kiedyś go lubiłam

Kiedys czesto siegalam po ten zel,. lubilam jego dzialanie i zapach. Niestety od dawna nie ma go w drogieriach, a szkoda.

PLUSY:
+ przyjemny zapach
+ dobrze i dokladnie oczyszcza
+ delikatny dla skory
+ nie podraznia
+ nie uczula
+ bardzo wydajny
+ tani

MINUSY
- nie zmniejszal tradziku
- wodnista konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Całkiem całkiem

Napewno nie spełnia wszystkich obietnic producenta, jednak żel dla mnie ma dobrze oczyszczać skórę, nie wysuszać, odświeżać i ten to robi doskonale.
Poza tym jest rzadki,ale ta konsystencja mi odpowiada,w miarę wydajny (choć są wydajniejsze).
Niska cena i świetny zapach.
Polecam....

Używam tego produktu od: 5dni
Ilość zużytych opakowań: małe nie całe

idealny

Używałam namiętnie kilka lat temu i wspominam go bardzo dobrze, jeden z moich ulubieńców (a w owym czasie wypróbowałam chyba wszystkie dostępne żele apteczne i te drogeryjne do skóry trądzikowej)
+ bardzo dobrze oczyszcza
+ skóra jest gładka, rożświetlona i wygląda zdrowo
+ jest super delikatny, nic nie wysusza
+ cudnie pachnie gruszkami
+ łatwo go spłukać, dobrze się pieni
+ cena
- lejąca, rzadka konsystencja, żel przelewa się przez palce przez co traci na wydajności

Świetny

Kolejny kosmetyk z którym miałam możliwość mieć styczność tylko raz a teraz nie mogę go nigdzie kupić. Extra zapach, delikatnie dobrze oczyszcza cerę, cena całkiem przystepna

Używam tego produktu od: 1mieś
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Nawet był dobry

Żel ładnie pachniał, dobrze oczyszczał, nie wysuszał ani nie dawał uczucia ściągnięcia, rozjaśnił cerę, nie podrazniał. Nie wpłynął na pryszcze tj. nie zatrzymał ich pojawiania się ani nie "rozdrapał" ich. Ma przyjemną kremowa konsystencję. Nie usunął zaskórników- był do tego za słaby.Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ teraz stawiam na kosmetyki apteczne na trądzk, ale jeśli się wylecze i będzie w sprzedazy to n pewno:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Idealny

Żel jak dla mnie jest idealny. Nie powoduje u mnie podrażnień. Jest łagodny, twarz jest świeżutka i pachnąca po zastosowaniu. Używam tego żelu i maseczki z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Rozjaśnia przebarwienia i blizny. Wygładza powierzchnie skóry. Konsystencja jest dość rzadka, ale za to już niewielka ilość żelu pozwala dokładnie oczyścić twarz przez co kosmetyk staje się wydajny. Serdecznie polecam!!!

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Świetny

Stosuje go wraz z tonikiem Eva natura z ekstraktem z koniczyny łąkowej i kremem gruszkowym anty trądzikowym z tej serii Perfecty.

zalety:
+oczyszcza skórę
+zapobiega powstawaniu nowych wyprysków
+odblokowuje pory
+niska cena
+świetny zapach
+fajnie się pieni

wady
-wysusza skórę
-mało wydajny
-lekko ściąga twarz

Ilość zużytych opakowań:2,3

Porządny żel.

Niska cena i świetny zapach.
Polecam....

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:

polecam

Bardzo fajny żel. Jest łagodny ale bardzo dobrze oczyszcza skórę z makijażu i całodziennego brudu. Nie powoduje ściągnięcia, nie wyszusza, nie podrażnia. Nie zauważyłam szczególnych właściwości antybakteryjnych- ale od żelu wymagam łagodnego i dokładnego mycia. Reszta to już "robota" dla kremów i ser. Ładnie pachnie i fajnie się pieni. Jest może troszkę za rzadki przez co traci na wydajności- ale generalnie warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Łagodny

Może zacznę od wad tego żelu, których jest zdecydowanie mniej. Jest mało wydajny, starczył mi tylko na miesiąc stosowania. :rolleyes: To przez rzadką i lejącą konsystencję - żel mógłby być gęstszy. Mam zastrzeżenia też do właściwości antybakteryjnych. Co prawda żel trochę przyspiesza gojenie zmian trądzikowych, ale nowym zapobiega słabo. :( A szkoda.
Można się zakochać w cudnym, gruszkowym zapachu :love: Dzięki niemu używanie żelu jest przyjemnością. Nawet nieźle oczyszcza, nie wysuszając przy tym skóry - rzeczywiście jest łagodny :ehem: Dobrze się pieni i łatwo zmywa. Do tego cena jest zachęcająca :)
Wcześniej miałam różowy żel z drobinkami z tej serii (arbuzowy) i z tych dwóch zdecydowanie lepszy jest gruszkowy.
Polecam szczególnie cerom mieszanym i tłustym-wrażliwym. Ja mam cerę opornie tłustą i następnym razem wybiorę coś mocniej oczyszczającego.

IDEALNY

Stosując całą serię gruszkową - oczywiście wypróbowałam również ten żel!
Jest doskonały! Bardzo łagodny, czuję, że cera jest czysta i świeża. Nie wiem jak działałby stosowany sam, ponieważ ja używam całej serii gruszkowej codziennie i jestem z niej MEGA ZADOWOLONA!!
Nie mam większych problemów z trądzikiem, ale mam tłustą cerą i czasem coś na niej wyskoczy, mam również trochę przebarwień. Cała seria działa na mnie jak kojący okład! Wyglądam fantastycznie ;)
Zamiast mleczka do demakijażu, używam płyn dwufazowy Ziaji do oczu, potem ten żel, tonik NUNO i kremik gruszkowy z tej serii. Tak oczyszczona mogę spokojnie zasnąć każdej nocy, a budząc się mam idealnie czystą, gładką, zmatowioną cerę.
Jest bardzo wydajny!
Rewelacja!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Idealny żel.

Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest delikatny, o ślicznym zapachu, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Wypryski rzadziej się pojawiają, skóra jest dobrze oczyszczona i świeża. Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca