Eveline Cosmetics, Beauty Line, Lakier do paznokci

Eveline Cosmetics, Beauty Line, Lakier do paznokci

Nowoczesna szybkoschnąca formuła. Nie zawiera toluenu, formaldehydu.

nie jest zły

Mam kilka buteleczek tego produktu, kupiłam je ze względu na cenę.

Zalety:
-bardzo ładne kolory
-nieźle się rozprowadza
-umiarkowanie szybko schnie
-niska cena

Wady:
-nie jest zbyt trwały
-trzeba nałożyć dwie warstwy

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa już się skończyły, a raczej zsechły, mam jeszcze trzy które używam

Ładne kolory, kiepska trwałość.

Kolory ładne, duży wybór. Kupiłam cielisty matowy. Kolor śliczny. Ale tu się kończą zalety tego lakieru.

Trwałość tragiczna - paznokcie pomalowane rano wieczorem wymagają poprawek. Lakier ściera się na końcach paznokci - dodam że nie zmywam ręcznie ani nie piorę. Ot takie zwykłe zajęcia jak przygotowanie obiadu - lakier niestety nie wytrzyma tego.
Bell pod tym względem bije Eveline na głowę.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

jak najbardziej

Bardzo lubię lakiery tej firmy, za niewielką cenę mam bardzo dobrej jakości lakier z szeroką paletą barw.
plusy:
- szeroka paleta
- cena
- długość trzymania na paznokciach
-nie odpryskuje
- szybko wysycha
Polecam zestaw do francuskiego.......

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Za tą cenę super!

Po udanych próbach z lakierem Folografic Shine tej firmy wypróbowałam ten.
Podobnie jak poprzednik lakier pięknie się trzyma 3 dni,potem lekko ściera na końcówkach.Wystrzymuje spokojnie tydzień.
Łatwo się nakłada,choć na początku trochę za dużo pedzelek nabiera.Nie tworzy smug,nie śmierdzi strasznie.Szybko schnie.Widać już 1 warstwę.Polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia

O wiele lepszy od drogich lakierów które schodzą z paznokci po 2 dniach...u mnie trzyma sie juz prawie tydzień!! jestem zachwycona, mam go krótko wiec nie moge nic powiedziec o tym czy gęstnieje ale sama trwałosc zasługuje na tak wysoką ocenę

Godny polecenia.

Lakier ten nie robi smug i jego zapach nie jest tak drażniący jak zapach innych lakierów.
Łatwo maluję się nim paznokcie.
Dużą jego zaletą jest ładny flakonik.

Kupiłam go w drogerii za 7 zł i jak na tą cenę to naprawde mocno mnie zaskoczył.

przeciętny

Taki sobie zwykły lakier, w przepięknym flakoniku i dodatkowo zapakowany w ładny kartonik. Estetyka opakowania zasługuje na maxymalną liczbę gwiazdek, ale sam lakier jest zupełnie przeciętny - szybkoschnący to on jest... ale tylko w buteleczce - użyłam go kilka razy i zgęstniał (a trzymałam go w lodówce!). Na paznokciach jakoś nie wysychał w tak ekspresowym tempie...
Wybór kolorów całkiem, całkiem.
Cena także bardzo korzystna dla kieszeni.

Warot próbować

Bardzo dobrze się rozprowadza nie zostawiając smug. Bez utwardzadza spokojnie wytrzymuje do pięciu dni, nawet i dłużej. Z utwardzaczem tej samej firmy to już rewelacja. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, że bezproblemu daje się dokładnie wymieszać jeśli zajdzie taka potrzeba...

zawiodłam się

Na początku byłam zachwycona. Świetnie się rozprowadza, dość szybko wysycha, dość długo się trzyma (choć te 7 dni które obiecuje producent to gruba przesada). Co z tego, skoro po kilku użyciach tak zgęstniał w buteleczce, że teraz już jest nie do użytku. Więcej nie kupię.

plus za design

Jak na lakier za taką cenę, to bardzo zaskoczyło mnie estetyczne opakowanie i jeszcze pudełko...! Lakier kupiła moja młodsza siostra więc go przetestowałam. Nie podoba mi się - dziwnie sie nakłada, jest jakiś taki rzadki, słabo kryje, robi smugi (próbowałam różowego matowego koloru). Zmyłam od razu więc nie wiem jak z trwałością, ale podejrzewam, że też nie jest najlepsza przy takiej konsystencji (=dziwnie "rozrzedzonej"). Wcale nie schnie szybko. Daję 2 gwiazdki za ładne opakowanie w stosunku do ceny.

niezły

Przede wszystkim minus za to , że wcale szybko nie wysycha.Z kolei z malowaniem paznokci zero problemów, rozprowadza się idealnie. Celowo kupiłam jasny odcień, lekko połyskujący blady róż, żeby sprawdzić czy nie robią się smugi ( przy jasnych odcieniach najcześciej się to zdarza). Ogólnie bardzo dobry, nawet dosyć trwały, opakowanie również całkiem, całkiem. Za taką cenę super produkt.