Smashbox, Sheer Focus Tinted Moisturized (Podkład nawilżający)

Smashbox, Sheer Focus Tinted Moisturized (Podkład nawilżający)

Pojemność 50,3 ml

Podkład marki Smashbox odpowiada na wiele potrzeb każdej skóry. Jego cytrusowo-miodowa formuła zapewnia stałe nawilżenie skóry oraz absorbuje nadmiar sebum przez cały dzień.
Podkład zawiera składniki odżywcze takie jak witamina C i E oraz peptydy, działające jak naturalne antyoksydanty, chroniąc skórę przed wolnymi rodnikami. Filtr przeciwsłoneczny UVA/UVB SPF 15 zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Skóra pozostaje dobrze nawilżona. Lekkie krycie koryguje wszelkie niedoskonałości cery, takie jak rozszerzone pory, plamy, zaczerwienienia czy przebarwienia.
Podkład dostępny jest w pięciu odcieniach.

zdecydowanie nie

Absolutnie nie kryje, nie koryguje, nie tuszuje porów, nie likwiduje nadmiar sebum, nie trzyma sie na twarzy. Nie polecam nikomu. Podkład poleciał do kosza. Cena kosmiczna- spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Nie polecam nikomu- nawet w formie bezpłatnej próbki.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

dobry , ale..

Oceniam odcień Light . Fluid daje naturalny efekt , nie tworzy maski , nawilża skórę oraz delikatnie tuszuje niedoskonałości . Niestety , absolutnie nie polecam go dla osób mających problemy z przetłuszczającą się cerą .. Skóra na mojej twarzy jest bardzo napięta i wysuszona . Muszę przyznać , że Sheer Focus uwolnił mnie od tego nieprzyjemnego uczucia ale coś za coś , świecę sie niesamowicie . Bez pudru ani rusz , stosowałam do niego Halo ale po jakimś czasie zakupiłam HD dual finish micro powder i powiem tak ; nie ma lepszej pary do makijażu na świecie niż hd dual finish micro powder MAT + sheer focus :) Pojemność ogromna , aż 50 ml. Wydajny , 2 małe kropelki wystarczą by pomalować całą twarz .

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Naturalność !!!

Ostatnio postanowiłam zawalczyć o naturalny wygląd skóry. Niestety tradycyjne podkłady nawet z najwyższej półki zawsze są widoczne w świetle dziennym, a ciepłych miesiącach szczególnie mnie to drażni. Nabyłam więc Sheer Focus w pięknym kolorze Light, który idealne stapia się ze skórą. I chyba już przy nim pozostanę na zawsze ;)

Co prawda używam dopiero od tygodnia, ale już mogę ocenić, że:
- świetnie kryje przy minimalnej widoczności podkładu na skórze
- nie wałkuje się
- przy okazji nawilża, skóra mi nie wysycha po paru godzinach
- wspaniale i równomiernie rozprowadza się na skórze

Plus za sporą pojemność i wygodne opakowanie!

Używam jeszcze pod niego bazy Photo Finish i razem stanowią duet nie do zastąpienia!

Minusów jeszcze nie znalazłam...

Używam tego produktu od:tydzień

Jestem na tak

Kosmetyk bardzo wydajny, lekka przyjemna konsystencja, nie podrażnia, nie wysusza skóry, a wręcz pielęgnuje. Bardzo ładnie wyrównuje kolor skóry, delikatnie kryje i matuje. Długo się utrzymuje. Jestem na tak - kupiłam go jako letni podkład, ale używam całą jesień i nadal spełnia swoje funkcje. Najlepszy podkład jakiego używałam do tej pory. Dość drogi jak na moją kieszeń, ale było warto!

doskonały na lato

Jak dla mnie ten krem/podkład to doskonałe rozwiązanie na lato.
Plusy:
-nawilża
-duże opakowanie w porównaniu z innymi podkładami
-fajna, lekka, konsystencja
-łatwo się rozprowadza
-nie pozostawia smug
-jest niewidoczny na twarzy, ale zdecydowanie ją ożywia/rozświetla
-filtr UV
-można go spokojnie używać zamiast kremu do twarzy :-)

Minusy:
-dość szybko się ściera, ale trzyma się dłużej po przypudrowaniu twarzy

Dla mnie jest super. Podkreślę tylko, że mam skórę z lekką tendencją do przesuszania się, nie przetłuszczającą się.
Nie czuję go w ogóle na twarzy i to jest atut tego kosmetyku - mój hit na lato!

Nieciekawy...

Jestem w szoku, że ten krem koloryzujący/podkład ma niby absorbować sebum??? Sądziłam, że jest raczej dla cer suchych, sądząc po konsystencji. Ja mam mieszaną ze skłonnością do wysuszania i świeciłam się strasznie, już po 0.5h.

Podobało mi się tylko jedno- krycie. Ładnie nadawał kolor i delikatnie krył. Dawał bardzo naturalny efekt.
To tyle z plusów.

Ten podkład dość szybko zaczynał wyglądać nieświeżo. Był bardzo nietrwały.
Podczas nakładania trzeba go szybko rozsmarowywać- wtedy bardzo ładnie się zachowywał. Ale gdy już lekko zasechł, po wyciśnięciu z tubki, zaczynał się jakoś ciągnąć, robiły się farfocle i wałkował się. Nieapetyczne :/
Wykończenie jakie nadawał to mocny błysk- musiałam strasznie dużo pudru sypkiego nakładać by go zmatowić.

Nie polecam :nie:

Używam tego produktu od: używałam w czerwcu przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

średniak

Na mojej mieszanej cerze sprawdził się średnio, tzn,że nie matuje na długo, z trwałością też nie za dobrze. Kryje też średnio i nie podoba mi się,że jest widoczny na twarzy; nie zmniejsza porów-tu wiązałam wielkie nadzieje:)) wręcz po paru godz. włazi w nie i je jeszcze bardziej podkreśla.Plus dla kolorów.
Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:duża próbka