Bielenda, Eco Care, Bioorganiczna maseczka z białą glinką `Anti - Age`

Bielenda, Eco Care, Bioorganiczna maseczka z białą glinką `Anti - Age`

Skoncentrowana maseczka o skutecznym działaniu ujędrniającym, oczyszczającym i nawilżającym. Błyskawicznie likwiduje dyskomfort przesuszonej skóry, radykalnie ją wygładza i uelastycznia, redukuje zmarszczki. Usuwa obumarłe komórki naskórka i nagromadzone zanieczyszczenia, tonizuje skórę, regeneruje ją i łagodzi podrażnienia. Doskonale odżywia dojrzałą, pozbawioną jędrności i napięcia skórę, poprawia jej elastyczność i koloryt.
Zawiera amazońską glinkę białą, najdelikatniejszą spośród glinek, wyjątkowo bogatą w sole mineralne i mikroelementy, która absorbuje zanieczyszczenia, niszczy szkodliwe mikroorganizmy działając jak naturalny antybiotyk.
Efektem stosowania maseczki jest doskonale nawilżona, gładka i jędrna skóra, pełna blasku i świeżości.
Maseczka przeznaczona do skóry suchej, normalnej, wrażliwej oraz naczynkowej.

Najlepsza

Idealna maseczka glinkowa, mocno matująca, lekka, wyraźnie łagodząca podrażnienia. Zdarzało mi się jedynie, że użyta na wyraźne zmiany trądzikowe podrażniała je (lecz nie jestem w stanie stwierdzić, czy nie była to wina peelingu).
Lekko szczypie. Ładny zapach, nieziemisty.
Myślę, ze po czasie dłuższym niż 10 min. może podrażniać.
Cera pozostaje złagodzona i promienna, jak po żadnej innej maseczce.

Ilość zużytych opakowań: sporo

zsecydowanie nie

Nigdy więcej nie kupię jej.

- podrażniła mnie w okolicy skroni oraz nosa (dobrze, że miałam oliwkę), była czerwona i w czasie gdy miałam nałożoną maskę skóra w tych okolicach szczypała mnie

- zapach maski może być

- u mnie jest dostępna w auchanie i kosztuje ona powyżej 5 zł za dwie saszetki

- konsystencja jest lekka i bardzo szybko zastyga, po minionym czasie maskę można łatwo zmyć wodą

- cera po masce była napięta

Używam tego produktu od: 2014

za mały efekt

Naczytałam się tutaj peanów i kupiłam :)

Zalety:
+ skład - biała glinka druga w składzie!
+ dobra dla cery mieszanej - uspokaja i tłuste, i suche partie skóry
+ cena
+ dostępność - Rossmanny, Natury, osiedlowe drogerie
+ zapach - piękny, kwiatowy
+ polska firma

Wady:
- efekt jest słaby: znika część zaskórników, część suchych skórek, nawilżenie jest żadne, wygładzenie - chwilowe
- trzeba się przyłożyć do jej zmywania

Nie słuchajcie producenta - nie ma potrzeby nakładać kremu zaraz po użyciu maseczki, bo pory są wtedy mocno rozszerzone (ja wolałam użyć go po kilku godzinach, dopiero na noc). Wydaje mi się też, że działanie byłoby lepsze, gdybym trzymała ją na twarzy dłużej niż zaleca producent. Następnym razem razem tak zrobię :)

Używam tego produktu od: lipiec 2013
Ilość zużytych opakowań: 1,5 (= 3 saszetki)

dla 13 i 40 latek:)

Jestem zachwycona. Uzyyłam ja 40lat jak i moja bratanica 13 letnia. Skórka jest milutka i nawilzona przez nastepny jeszcze dzien ( na noc nie musiałam nakładać kremu). Pochłania sebum, oczyszcza skórę. U dziewczynki pochłonęła zaskórniki i efekt był bardzo podobny do mojego:)
\\nNie uczula, nie podrażnia, wybiela. Dziewczynce zniknęły chrostki na nosie po zabiegu. Trzymałyśmy obie nieco dłuzej niz zalecił producent.
\\nŁatwa aplikacja, łatwo się zmywa, działa antybakteryjnie. Świetna zabawa i działanie.
\\nŁadnie delikatnie pachnie.
\\nMam ja obowiązkowo w domu, rewelacja!!!:)

podrażnia

Mam bardzo odporna twarz, ciężko ją podrażnić. częste stosowanie kwasów i witamin mocno ją zahartowało. Ta maska to moim zdaniem straszny bubel. Nie wiem też co jest w niej eko?

PLUSY:

- przyjemny zapach,

- optymalne oczyszczenie, lecz nie takie dobre jak po innych maskach w podobnej cenie.

MINUSY:

- maska bardzo podrażniła mi twarz, za pierwszym razem była użyta po peelingu i natychmiast została zmyta bo pieczenie było okropne i wzmagające się. Dosłownie kilka sekund wystarczyło by moja twarz stałą się purpurowa.

- za drugim podejściem było lepiej, lecz po zmyciu maski (ciągle mnie mrowiło gdy była na twarzy) twarz była bardzo zaczerwieniona, i jeszcze dwa dni była podrażniona i nie w formie,

- nie zapewnia matu,

- producent zaleca ją do cer wrażliwych- ma poczucie humoru XD

OGÓŁEM odradzam!

Używam tego produktu od: 2 użycia

skąd te pozytywne opinie?

Ta maseczka do pięt nie dorasta glince Argiletz, maseczce Himalya Herbals z Neem czy Dermomask-owej maseczce z białą glinką. Tamte maseczki naprawdę nie dość, że ekstremalnie oczyszczają skórę tłustą czy trądzikową, ale do tego podsuszają niespodzianki, wygładzają, zwężają pory, matują na wiele godzin itp. A ta maseczka ma tylko miłą konsystencję, i nic więcej. W porównaniu z tamtymi śmierdzi (takim trochę zgniłym jajkiem), a z efektów - może lekko rozjaśnia. Pory rozszerzone jak były, nieoczyszczone, twarz się świeci... Zero sensownego działania. Ta maseczka będzie dobra byc może dla cery normalnej lub przesuszonej, ale dla cery mieszanej czy tłustej - jest za słaba.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

bardzo ja lubie

Dla mnie to jedna z najlepszych maseczek z glinka jaką uzywałam.

Plusy:
+doskonale oczyszcza twarz
+buzia po jej uzyciu jest ładnie sciągnieta nawilżona i wygląda świeżo
+nie ma problemu z dostepnoscią
+super opakowanie
+konsystencja która nie spływa z twarzy
+latwo sie nakłada
+nie podraznia ani nie szczypie

Jak dla mnie minusów nie ma

Używam tego produktu od: ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań: duzzzzzzzzo

Bioorganiczne cudo

Bardzo lubię ten produkt i polecam go moim koleżankom. Głównie dlatego, że działa. Wspaniale oczyszcza skórę i sprawia, że robi się miękka, gładka. Tego właśnie wymagam od maseczek, które testuję. Chętnie po niego sięgam, gdyż wcale nie jest drogi i daje prawie natychmiastowe efekty. Dodatkowo pomaga w pozbywaniu się niedoskonałości.

dobra

Gorsza od maseczek Dermaglin z glinką ale równiż dobra - od czasu do czasu dla odmiany. Nadaje się do cery wrażliwej ma delikatne działanie, nie uczula mojej wrażliwej cery.

Używam tego produktu od: kilka razy kupiłam na przełomie ostatnich 2-3 lt
Ilość zużytych opakowań: około 7

DOBRA

Do mojej wrażliwej i naczynkowej cery sprawdza się bardzo dobrze, jedna z ulubionych, skóra przestaje być zaczerwieniona, nawilżona, wygojona - jednym słowem: widoczny efekt! (co nie zdarza się tak często)

Ilość zużytych opakowań: kilka

na razie ulubiona

bardzo ją lubię. nakładam tylko na twarz, potem cera jest dobrze oczyszczona, wszelkie podrażnienia i niedoskonałości szybko się goją, cera wygląda ładnie i promiennie. 2 saszetki starczają mi na ok. 5 razy. nie uczula, nie wysusza, a może nawet troszkę nawilża. polecam ją posiadaczkom suchej cery :)

Używam tego produktu od: z rok
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Rewelacyjna

Bardzo dobra maseczka dla mojej cery wrażliwej i częściowo mieszanej. Nie podrażnia, fajny zapach, miła bielutka konsystencja, odkaża faktycznie, to jest przyczyna lekkiego szczypania na początku, działa jak lekki peeling enzymatyczny. Nie wysusza po zastosowaniu. Co ciekawe jest delikatniejsza o wiele niż typowe maseczki z glinką zieloną. Pomimo, że mam skłonność do niedoskonałości to wolę stosować tę maseczkę, niż zieloną glinkę. Polecam dla każdej cery!!!

Ilość zużytych opakowań: 10 całych