Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy (stara wersja)

Ziaja, Oliwkowa, Naturalny krem oliwkowy (stara wersja)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Uzupełnia niedobór cennych substancji odżywczych. Wzmacniając płaszcz lipidowy działa ochronnie na skórę. Regeneruje naskórek i zapobiega nadmiernej utracie wody. Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Przeznaczony do cery normalnej i suchej, a w szczególności do skóry skłonnej do podrażnień i wysuszenia.

Oliwka

Krem ma bardzo różne opinie, jedno go lubią, a drudzy nie. Dla mnie jest to dobra opcja na noc. Mocno tłusty, mocno nawilżający i bardzo odżywczy. Zostawia tłustą i świecącą cerę, ale rano wygląda ona bardzo zdrowo. Uwielbiam korzystanie z tego produktu i osobiście polecam.

kultowy krem, ponad 30 lat na rynku

O tym kremie napisano już chyba wszystko, więc moja opinia będzie krótka, bo nie ma sensu dublować poprzedniczek. Mało kto wie, że recenzowany krem był pierwszym produktem sławnej i prężnie dziś rozwijającej się firmy Ziaja i jest dostępny na rynku już ponad 30 lat

Krem jest tani z nie do końca przyjaznym składem, ale ma w sobie coś fajnego i sentymentalnego, tym kremem pachniały moje babcie i moja mama, która kupuje go do tej pory, na pytanie dlaczego? wzrusza ramionami i twierdzi, że z przyzwyczajenia i, że go lubi, faktycznie widzę, że go używa, cerę ma świetną jak na swój wiek.

Ten krem to tłuścioszek, który pozostawia mega warstewkę na twarzy, dlatego nie nadaje się pod makijaż, raczej na noc. Ja bardzo lubię nałożyć go na skórę przed zimowym spacerem, bo działa ochronnie i dobrze zabezpiecza przed niską temperaturą. Teraz kiedy ogrzewanie wysusza skórę zdarza mi się użyć go w ciągu dnia i czuję, że koi i przynosi ulgę. W moim odczuciu nie jest to produkt do regularnego stosowania, bo może zapychać, ale doraźnie jak najbardziej, dobrze nawilża pięty, kolana czy suche łokcie. Warto go mieć w domu, kosztuje niewiele i pachnie przyjemnie. U mnie tak jak u mojej mamy jest zawsze i pewnie moja córka, która go już zna, będzie po niego sięgała, tak to już jest jak coś mocno kojarzy się z domem.

Polecam!

Bardzo przeciętny

Naturalny krem oliwkowy to z pewnością jeden z najbardziej znanych i sztandarowych kosmetyków Ziaji, ale czy warty uwagi? Nie sądzę. Uważam, że absolutnie nie nadaje się do twarzy (chyba, że na chłodniejsze dni i tylko sporadycznie, od czasu do czasu). Ma gęstą i tłustą konsystencję, więc odradzam częstego stosowania na twarz, jeżeli nie chcemy sobie zatkać porów (chyba, że nie mamy i nigdy nie mieliśmy z tym problemów). Ja stosowałam go tylko i wyłącznie na ciało. Nie wchłania się zbyt dobrze i pozostawia tłusty film. Nie jest wydajny i mały słoiczek nie wystarczy nam na długo. Do plusów na pewno mogę zaliczyć przyjemny zapach.

Ok

Krem ma gęstą i zbitą konsystencję. Dobrze nawilża skórę, nie uczula i ładnie pachnie. Do tego jest tani. Świetnie nada się do suchej cery w okresie zimowym. Trzeba jednak uważać z jego ilością bo lubi zapchać pory, za co odejmuję 1 gwiazdkę.

Tłusty

Krem kupiłam w hipermarkecie na szybko kiedy szukałam czegoś nawilżającego do twarzy. Cena była niska, a ten miał fajne małe opakowanie, więc w podróż też się nada.

Konsystencja na pierwszy rzut oka wydaje się lekka, w dotyku w sumie jest tak samo. Jego ciężkość wyczuwa się w trakcie masowania. Wtedy zobaczyłam, że faktycznie jest tłusty. A po wsmarowaniu zostaje oliwkowy filtr.
Spodziewałam się dokładnie tego co otrzymałam, więc dla mnie jego konsystencja jest na plus. Szukałam właśnie takiego kremu.

Dobrze nawilża skórę. Mimo, że jest ciężki, nie zapchał mi skóry.
Bużka po jest milutka w dotyku
Fajnie - lekko się rozprowadza. Nawet gdy skóra jest zwilżona, ten nie stawia oporu.
Zapach ma przyjemny, delikatny i naturalny - nie czuć sztucznością.

Opakowanie malutkie, ale wypchane po brzegi kosmetykiem.

Krem jest wydajny!

przypomniany

Ten krem miałam kilka lat temu i zapomniałam jaki jest cudowny. Mam skórę suchą i czasami potrzebuje dużego nawilżenia zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym i on sprawdza się idealnie. Krem używam tylko na noc lub jak nie wychodzę z domu, bo to krem tłusty i trochę się wchłania. Mimo moich skłonności do wyprysków to nie pogorszył stanu mojej cery.

Za tę cenę całkiem ok

Do codziennego użytku, w moim przypadku się nie sprawdził bo zaczął zapychać po kilku dniach. Używałam przez jakiś czas a potem znalazłam inny i ten oddałam siostrze która jest zadowolona i chętnie kupuje ten krem. Tak więc nie do skóry tłustej i mieszanej, ale do normalnej jak najbardziej.

oliwka w słoiczku

wiem, ze cena zachęcająca i uważam, że mimo wszystko warto ten kremik sprawdzić. co prawda krem raczej do twarzy, ale ja go używam do rąk i dekolt. pieknie pachnie oliwką, całkiem ok nawilża, natomiast do noszenia na twarzy to jest on zdecydowanie za tłusty i to się własnie skończyło tym, ze zapchało mi pory. widzę że niektórzy piszą o podrażnieniach czy uczuleniach - ja ich nie dostałam, ale jednak nadal nie widze sensu by nakładać ten krem, gdy w podobnej cenie jest wiele innych opcji, które mają lepsze składy i działanie. u mnie ostatecznie na cerze skończyło się na zapychaniu porów, problemów z łojotokiem i kilkoma pryszczami. gdyby nakładam go na skórę pięt, kolan, łokci, dłoni czy dekolt to jest ok krem, bo jest bardzo tłusty, ale na twarz nie radzę.

Dobry

Krem zamknięty w typowym słoiczku ziaji. Ładnie pachnie, delikatnie oliwkami. Moją suchą skórę dobrze nawilża, nie ma uczucia ściągnięcia, nie podrażnia. Jest wydajny, wystarcza na długo.

Przyjemny i tani krem

Lubię tą marke. Krem jest w małym poręcznym słoiku. Jest dość tłusty więc polecam go używać na noc ale też sezonowo. W lato po opalaniu i w zimie jako ochrona przed mrozem. Dobrze odżywia regeneruje i nawilża naszą skórę. Zapach delikatny i jak dla mnie przyjemny. Krem szybko i bez problemu się rozprowadza.

PORAŻKA

Jedyne co jest fajne to cena, choć teraz nie dałabym za niego ani złotówki. Po 3 użyciach zapchał mi skórę. Powyskakiwały ropne pryszcze które okropnie bolały. Przez długi czas nie mogłam doprowadzić cery do normalnego stanu.. Nie nawilża a oblepia. Skład ma wręcz czerwony i prosi o pomstę do nieba, na drugim miejscu parafina która jest typowo komedogenna. Zapach zbyt intensywny i drażniący. Chyba dużo recenzji jest wykupionych bo nie wierzę, że te mazidło komuś na prawdę coś dało prócz problemów skórnych.

Świetny krem

Krem jest doskonały na suchą cerę. Bardzo często go używam można powiedzieć że jest moją rutyną. Krem jest w stosunkowo małym opakowaniu przez co jest bardzo poręczny oraz pozwala użyć go w terminie. Krem wspaniale nawilża przez co nie używam go tylko na twarz ale również na ręce.