Avon, Satin Deluxe Eyeshadow Duo (Podwójny satynowy cień do powiek)

Avon, Satin Deluxe Eyeshadow Duo (Podwójny satynowy cień do powiek)

Satynowy blask spojrzenia. Cień może być stosowany na sucho - nada satynowy, lekki kolor lub na mokro - intensywny, lśniący kolor.
Cień jest w 4 odcieniach:
- Moody Blues
- Chocolate Cherry
- Plum Pair
- Teal Appeal

calkiem ok :)

Mam te chocolate cherry i teal appeal. Nie wiem czemu, ale jakos tych pierwszych w ogole nie uzywalam do tej pory :P A teal appeal jest super do smoky eyes :)

Calkiem fajne cienie, bardzo lubie ten ciemny grafitowy czarny. Srebrny tez niczego sobie, ladny perlowy. Dobrze sie rozcieraja :)

Używam tego produktu od: nie pamietam odkad, kupilam je juz pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

Nietrwałe

Mm odcień czekoladowo złoty. Kolory pięknie ze sobą współgrają , super podkreslają oko, złoty ma dużo brokatu, brązowy wcale, bardzo fajne opakowanie- elegancko wyglądają wypiekane cienie których zużycie chyba nigdy nie nastąpi:)
Minus: cienie po ok. 2 godz się ścierają, czekoladowy gdzieś ucieka, ze złotego pozostają tylko metaliczne dorbinki, roluje się...

Oceniam na sucho

Mam odcień Chocolate Cherry. Piękne kolory w ciepłym odcieniu (brązowy i różowy). Na sucho cienie są bardzo delikatne, jedwabiste (jak obiecuje producent i sprawdza się to). Czy trwałe? No, średnio, po kilku godzinach kolor już nie jest taki ładny, wymaga poprawki. Jest bardzo wydajny. Mam go ponad rok, pomału się nudzi, więc nie wiem czy kupię ponownie, może inny odcień :P

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze jeszcze ;d

rewelacja na sucho i mokro! :)

Mam 4 odcienie: Sandstorm, Chocolate cherry, Grey matters i Teal appeal (pytajcie konsultantki - mają je w tzw. ofercie netto). :)
Dwa pierwsze utrzymują się na powiekach cały dzień (10-12 godzin spokojnie) - bez poprawek, rozmazywania, zagnieżdżania się w zagłebieniach powiek, itd. Rewelacyjne na sucho i na mokro - wówczas efekt jest znacznie mocniejszy i typowo wieczorowy.
Grey matters i Teal appeal są zbliżone do siebie odcieniami (choć jeden z założenia ma być w tonacji szarej, drugi zielonej) i nieco mniej trwałe (kilka godzin bez poprawek (+/-6), ale efekt też jest super!
Opakowanie jest małe, trwałe i poręczne, a mieści b. dużo jak na cienie, bo aż 7 g (większość pudrów prasowanych ma 9 g).
Cień jest ponadto wydajny i absolutnie wart swojej ceny - aktualnie wyprzedażowo 13,90/sztuka.
To pierwsze cienie, z których jestem naprawdę zadowolona - trwałość i głęboki kolor jakich nie znalazłam nigdzie indziej! :)

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czterech

Do intensywnego makijażu

Cień zdecydowanie do intensywnego, wieczorowego makijazu, na dzień nie polecam. Natomiast na wieczór sprawdzi się całkiem dobrze, kolor będzie mocny a utrzyma się jeżeli odpowiednio go utrwalimy ;)

Używam tego produktu od:roku?

Piękne ale nietrwałe

Posiadam wersję teal appeal. Kolor ciemniejszy nakłada się niedobrze, za to na mokro doskonale, kolor jasny nakłada się świetnie na sucho, na mokro nie do końca. Kolory są wyraziste, błyszczące, ślicznie wyglądają na oku, ale trzeba umieć się nimi umalować. Aplikatorem nie można ich nałożyć ładnie, za to pędzelkami - jest super. Niestety, cień jest bardzo nietrwały, może po nałożeniu bazy byłby trwalszy.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1 - niecałe

pomyłka

Miałam odcienie fioletu - Plum pair
Pierwsze co mi przyszło na myśl - odcienie są zupełnie niedobrane do siebie :confused: Nie pasują do siebie, razem na oku wygladają ... a właściwie nie wygladają :]

Poza tym - bardzo źle się je nakłada i mają kiepską trwałość.

Zrobiłam kilka podejść ale jednak poleciały w świat.

UżywaŁAM tego produktu: kilka miesięcy, juz nie mam
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam

bardzo mala trwałosc

Mam odcień Teal Appeal i kolory są naprawdę ładne.

Na sucho nakładanie to męczarnia - osypują się, nakładają nierównomiernie. Na mokro jest lepiej - kolor jest intensywny, gładko się nakłada. Efekt jest śliczny i połyskujący.
Kolejny plus - ogromna pojemność, chyba nigdy ich nie zużyję.

Natomiast wielką, poważną wadą jest naprawdę niska trwałość. Bez bazy to nawet nie opłaca się malować, a nawet z bazą trzyma się bez wałkowania tylko parę godzin. Moje pozostałe cienie, których mam mnóstwo, również bardzo tanich na mojej bazie Virtual by Joko trzymają się przez cały dzień bez zmian. Dlatego nie mogę wysoko ocenić tego produktu. W dodatku dość wysoka cena. Nie, nie, nie...

to nie to

Niestety rozczarowałam się :(
DO kupna cienia zachęciła mnie ładna kolorystyka cieni. Naprawdę odcienie super! Ale nakładanie go na oczy to dramat. Bardzo ciężko go nabrać na aplikator i na pędzelek. Jest taki super suchy i jakby twardy. A żeby otrzymać fajny efekt na oczach trzeba się mocno natrudzić. Jeśli już się uda go ładnie nałożyć, to cień rozpływa się na powiece w ciągu 2 h :( A zawsze dobrze przygotowuję powieki przed nałożeniem cienia - najpierw baza silikonowa, potem podkład a potem puder prasowany i dopiero cień. Więc trwałość prawie żadna, jak na dość wysoką cenę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Super kolor, mało trwałe

Kolory są bajeczne, strasznie mi się podobają !!
Bardzo ładnie wyglądają na oku, łatwo wykonuje się nimi makijaż, niestety: bardzo krótko się trzymają - ok 3 godzin, a potem się rozmazują :((( a taka szkoda, gdyby dłużej się trzymały to byłby to jeden z moich ulubionych cieni.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

średni

Jakoś mnie nie powalil na kolana. Jest średni, bez rewelacji. Ciężko sie nim maluje :/ może i faktycznie sie nie obsypuje ale nakładanie go to dla mnie koszmar. Efekt-bez cudów. Mógłby być lepszy. Mam odcienie Chocolate Cherry i Teal Appeal.

Ilość zużytych opakowań: 2 zakupione

zaskakująco dobry :ehem:

Swietny cien, ktory daje zniewalajacy efekt zarowno na sucho jak i na mokro.

Nie osypuje sie, trzyma sie bardzo dlugo. Jak juz ktoras przedmowczyni napisala jest go duzo i jest dosc wydajny, wiec starczy na dlugo.

Mam wrazenie, ze nawet bez wiekszych umiejetnosci w malowaniu sie, kazda kobieta tym cieniem wyczaruje na oku cos pieknego.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i dlugo tak zostanie ;)