Ziaja, Sopot Spa, Płyn micelarny

Ziaja, Sopot Spa, Płyn micelarny

Płyn micelarny z substancją tonizującą do codziennej pielęgnacji cery po 30 roku życia. Nie zawiera kompozycji zapachowych. Oczyszcza naskórek z nadmiaru sebum oraz makijażu. Zapobiega wysuszeniu skóry. Wpływa kojąco na podrażnienia. Zmniejsza napięcie powierzchniowe naskórka. Produkt hypoalergiczny, testowany na skórze problemowej pod kontrolą lekarzy dermatologów.
Substancje aktywne:
Prowitamina B5, Hydro-retinol, Alga Porphyra umbilicalis, Alga Laminaria digitata, Alga Enteromorpha compressa.

płyn
demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
dojrzała, wrażliwa
oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa

Całkiem dobry płyn micelarny

Płyn micelarny w wygodnej butelce znajduje się i charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Płyn jest w atrakcyjnej cenie choć skuteczność średnia ale dla mnie i mojego delikatnego makijażu jest ok choć ja używam go tylko do twarzy a do demakijażu oczu mam specjalny dedykowany do oczu. Niestety oczy podrażnia choć w moim przypadku oczy wiele produktów podrażnia. Produkt wydajny. Nie wysusza.

fajny płyn micelarny z rodzimego podwórka

Płyn ten używam od czasu do czasu jak uda mi się go kupić. Używałam go do czyszczenia twarzy, ale nie z jakiejś grubej warstwy kosmetyków, bo dość oszczędnie się maluję. Używałam płynu też do odświeżania skóry czy wieczorem przed zabiegami pielęgnacyjnymi. Czytałam na forum wiele negatywnych komentarzy o tym kosmetyku, ale pod żadnym się nie mogę podpisać. Płyn dobrze oczyszcza skórę, odświeża, delikatnie nawilża i pielęgnuje. Nie podrażnił mnie choć są kosmetyki , które to robią. Poręczna i ładna butelka oraz miły lekki zapach.

Nie polecam.

Płyn zakupiłam dość nie przemyślanie, ponieważ potrzebowałam go natychmiast, Nie jest za marką Ziaja, nie wszystkie kosmetyki mi odpowiadają i nie zawsze ich skład jest ok, ale tutaj postanowiłam zaryzykować. Moje oczy nie były mi za to wdzięczne niestety. Samo zmywanie....mało skuteczne, trzeba się trochę wysilić aby makijaż był dobrze zmyty, na mnie pozostawia nieprzyjemną tłustą warstwę czego nie znoszę. Ale i tak chyba najgorzej było rano...jakbym miała piasek pod powiekami, totalnie wysuszone spojówki, musiałam zakrapiać oczy, żeby normalnie funkcjonować.

Dramat!

Ziaja jak ją kocham za rodzinne, polskie produkty tak tutaj im coś kompletnie nie wyszło.
Opakowanie piękne, iście morskie.
Płyn jest wydajny,ale nie nadaje się do niczego!!! Nie zmywa makijażu, podrażnia oczy, które strasznie łzawią a do tego zostawia lepką warstwę na skórze po użyciu.
Nie, nie i jeszcze raz nie! Męczę opakowanie, gdyż nie lubię wyrzucać zakupionych kosmetyków. Oj Ziaja nie popisałaś się tym razem!

....

Bardzo lubię produkty ziaji są dla mnie niezastąpione. Niestety z ogromnym bólem serca muszę powiedzieć że ten produkt jest beznadziejny. Bardzo słabo zmywa makijaż praktycznie w ogóle go nie zmywa a do tego jest przeznaczony ten płyn. Nie wiem co również poszło nie tak przy produkcji tego płynu bo bardzo podrażnia, szczypie w oczy j aplikacja jest po prostu bardzo nieprzyjemna i bolesna. Niestety z bólem serca muszę wystawić ta opinię bo uwielbiam kosmetyki tej firmy no ale nie mogę powiedzieć dobrego słowa na temat tego płynu. Bardzo mi przykro.

Tragedia dla oczu

Niestety, jak widzę, nie będę odosobniona w stwierdzeniu, że ów płyn micelarny bardziej szkodzi niż działa. Płyn owszem coś tam zmywa, ale nie dokładnie i trzeba naprawdę się postarać, żeby było widać zmyty makijaż. Ja niestety spróbowałam trzeć trochę mocnej produkt na oczach czego skutkiem były mocno podrażnione oczy, szczególnie rano. Kompletnie nie polecam. Dodatkowo producent obiecuje trochę cudów typu młodziej wyglądająca cera etc. - takiego działania nie zauważyłam, zwłaszcza przez mocno opuchnięte oczy. Solanka istnieje chyba tylko na opakowaniu, nie czuć jest w ogóle ani w zapachu. Dla mnie to niestety bubel, nie kosztuje wiele, ale nie ma sensu po niego sięgać, szczególnie mając na względzie pielęgnację oczu jak i twarzy. Dałabym 1, ale cena jest niska i do opakowania też nie mogę się przyczepić.

Rozczarowanie

Lubię kosmetyki Ziaji z serii Sopot Spa, ale ten produkt nie nadaje się do niczego. Nie daje sobie rady ze zmywaniem nawet delikatnego makijażu, bardzo podrażnia oczy , rozmazuje tusz do rzęs. Nie polecam.

Nie powala

Dostalam go za darmo przy duzych zakupach w salonie Ziaji. Na codzien uzywam Biodermy Senisbio i niestety Ziaja do piet mu nie dorasta. Makijaz zmywa bardzo srednio- szczegolnie tusze do rzes. Jak mysle ile musze czekac, namaczac a nawet trzec zeby wszysto zeszlo to mi sie odechcewa od razu na starcie. Pachnie ladnie i jakos go wymecze do konca ale jedak zostane przy Biodermie.

oj szczypie :(

Totalnie mi się nie sprawdził :( Zazwyczaj wszytko z ziaji po co sięgnę okazuje się hitem, więc chętnie testuje kolejne kosmetyki z tej firmy, niestety ten płyn to nieporozumienie :( Pachnie tak sobie, makijaż domywa raczej średnio, ale niestety niesamowicie podrażnia mi oczy, czasem nawet skórę. Dla mnie mimu kilku danych mu szans totalny bubel.

Niezły

Płyn na plus. Zmywa ładnie makijaż, oczyszcza twarz nie podrażniając jej, ma fajny zapach, wygodne opakowanie, nie szczypie w oczy i nadaje się dla osób noszących soczewki. Czasem przy mocniejszym makijażu oczu- tusz plus kredka lub eyliner sobie nie radzi do końca, ale może to nie jego rola aby usuwać tusz. Nie wiem jak sobie radzi że szminkami, bo nie używam.

ujdzie

Lubię kosmetyki ziaji, ale niekoniecznie lubię się z ich płynami do demakijażu. Kupiłam spontanicznie ze względu na wyjazd.
+ cena
+ dostępność
-/+ całkiem dobrze zmywa pudrowe i płynne kosemtyki
- nie radzi sobie z tuszem do rzęs i matowymi szminkami

Nie

Serię Sopot Spa bardzo lubię za zapach. Płyn micelarny kupiłam przez pomyłkę, myślałam że to tonik. Niestety nie mam dobrego zdania o płynach micelarnych Ziaja, ale toniki są ok. Ponieważ jednak jest to płyn to recenzja będzie o jego właściwościach jako płyn. Niestety nie mam wiele dobrego do napisania. To nie domywa makijażu. Oczy trzeba zmywać kilkanaście razy, kiedy to już są mocno czerwone, załzawione i pieką strasznie, można stwierdzić że demakijaż został wykonany. Z twarzy też nie domywa dobrze, ale tutaj przynajmniej nie piecze. Niestety jak wzięłam biodermę aby domyć resztki to wacik wciąż był lekko brudny, więc trochę słabo.
Plusem jest dla mnie tylko zapach. Nawet cena nie rekompensuje bo co z tego że tani jak zupełnie nie działa.
Zużyłam tak jak miałam w planie kupując ten produkt czyli trochę jako tonik, trochę jako mgiełkę do twarzy, przelewając do butelki z atomizerem.
Jako płyn micelarny zdecydowanie odradzam