Joko, Powder Pearls Mixcolour Bronzing (Brązujący puder w kulkach)

Joko, Powder Pearls Mixcolour Bronzing (Brązujący puder w kulkach)

Brązujący puder w kulkach nałożony na opaloną słońcem twarz, dekolt i ramiona delikatnie podkreśli i wzmocni koloryt skóry, przedłużając piękny wygląd naturalnej złocistej opalenizny. Aksamitne, lekko perłowe, brązujące kulki pudru pozwolą na eleganckie wykończenie wieczorowego makijażu. Można także podkreślić i uwydatnić nim kości policzkowe lub wymodelować twarz nadając jej idealny kształt.

Puder zawiera witaminę E oraz filtry UVA i UVB chroniące skórę twarzy

przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Do wszystkich rodzajów cery.

Cena: 38zł

/ic/

okropny!

Kupiłam te kuleczki bo moje poprzednie się skończyły a w tym momencie nie mialam funduszy na droższy zakup.

Użylam i ch raz i napewno więcej ich nie użyje..
Po nałożeniu na kości policzkowe.. bo tylko tam zawsze stosuję kulki.. wygladałam jak bąbka choinkowa..
Mają przesadną ilość brokatu.. poza tym, odcień wychodzi jakiś pomarańczowy..
Po kilku godzinach mi sie powycierał i miałam jakieś dziwne plamy..
A ogólnie mam bardzo zdrową cerę, bez żadnych przebarwień, wyprysków.. nie mam również problemów ze swieceniem ani wyszuszaniem.. Jednym słowem cera cud..
a z tym okropieństwem wyglądałam jak maszkara ;D

Może dla kogoś mogą te kuleczki wydawać się dobre..
Jedynym plusem dla mnie jest ładne pudełeczko.. i to wszystko..
Nie polecam.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

:))

Zalety :

- bronzer, mozna dawkowac ilosc dzieki czemu uzyskujemy rozne efekty
- drobiki nie sa przesadzone
- długo sie trzyma
- no ! ogolnie bardzo dobry puder co tu duzo mowic :)

Polecam !!Używam tego produktu od: kilku tygodni

jeden z najlepszych

Uwielbiam pudry brązujące i naprawdę sporo ich miałam, mam lub testowałam i ten należy do mojej ścisłej czołówki. Kupiłam w drogerii internetowej bez wcześniejszego testowania i to był strzał w 10!

W słoiczku są dwa rodzaje kulek brązowe i ciemnozłote. Bałam się brokatu na twarzy, ale nic z tych rzeczy. Kulki nadają twarzy piękny, bardzo naturalny odcień, nie jest to barwa cegły czy różowej świnki tylko bardzo naturalna opalenizna. Jestem już trochę opalona i puder ślicznie to podkreśla. Bardzo subtelnie rozświetla,ujednolica kolor, twarz nie jest płaska. Cudeńko za niewielkie pieniądze:)

Używam tego produktu od:kilku dni