Tutti Frutti, Opalizujący balsam do ciała `Pomarańcza & imbir`

Tutti Frutti, Opalizujący balsam do ciała `Pomarańcza & imbir`

Opalizujący balsam do ciała ze złotymi drobinkami o zapachu pomarańczy i imbiru, zawiera imbir - najcenniejszą roślinę leczniczą w starożytnej medycynie chińskiej, indyjskiej i tybetańskiej.
Głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i aksamitnie gładkie. Dzięki rozświetlającym drobinkom ciało kusi złocistą poświatą w blasku świec lub słońca.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Zingiber Officinale Extract, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Butyropermum Parkii, Helianthus Annuus Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Mica, Titanium Dioxide, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Xanthan Gum, Parfum, Disodium EDTA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, BHA, Limonene , Linalool, Citral, CI 19140, CI 16255.

Cena: 13zł / 200ml
/ic/

Świetny ;-)

Balsam pięknie pachnie pomarańczą i wakacjami ! ;D Świetnie nawilża i nadaje skórze cudowny blask ! Szczególnie ładnie wygląda na opalonej skórze, podkreśla opaleniznę i rozświetla skórę ;) Nie wiem jak jest w wypadku innych uzytkowniczek tego produktu, ale mi on skutecznie poprawie nastrój. Nawet zimą można sie poczuć świetnie dostarczając ciału jego wspaniałych własciwosci :) Naprawdę polecam. Mam nadzieję, ze nigdy nie wyjdzie z produkcji. ;-)

Używam tego produktu od:5 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego.

pomarańczowy

Raczej tani, srednio wydajny, z ładnym opakowaniem i wygodna aplikacja. Zapach rzeczywiście przyjemny, pomarańczowy, dośc naturalny - imbiru nie wyczuwam i dobrze ;) Rozświetlenie skóry subtelne, ładne - taki złoty poblask. Nawilżenie srednie. Nie kupie ponownie z racji duzych zapasów i tego ze to limitowanka, ale polecam wypróbowanie :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

podkreśla opaleniznę

Idealny na lato - pięknie podkreśla opaleniznę, nadając skórze złocistą poświatę. Drobinki są malutkie i bardzo delikatne. W żadym wypadku nie jest to jakiś brokat. W zasadzie są widoczne jedynie w mocnym świetle. Zapach jest dużo bardziej pomarańczowy niż imbirowy. Kojarzy mi się z zapachem pomarańczowego balsamu Joanny, z tym, że jest mniej cukierkowy. Nadaje skórze gładkość, ale niestety słabo nawilża.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

pięknie rozświetla :)

Po pierwsze ma wspaniały, soczysty zapach - pomarańcza przełamana imbirem (dla dziewczyn, które nie lubią imbiru - jest on leciutki).
Drobinki są malutkie, złote - pięknie migoczą i rozświetlają opaloną skórę.
Jak dla mnie dobre nawilżenie i cena bardzo przystępna.

Używam tego produktu od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:kończę 1