Ziaja, PhytoAktiv, Mleczko do demakijażu, cera naczynkowa (stara wersja)

Ziaja, PhytoAktiv, Mleczko do demakijażu, cera naczynkowa (stara wersja)

Mleczko do cery z problemami naczynkowymi. Bardzo przyjemne w użyciu, nie zostawia na skórze tłustej warstwy, dobrze zmywa makijaż, nadaje twarzy ładny, równy koloryt.

bardzo lubię

preparaty ziaji albo się kocha albo nienawidzi :)
przede wszystkim trzeba dobrze dobrac coś dla swoich potrzeb.a wybór jest duży. o ile np. nie lubię ogórkowego toniku czy płynu micelarnego to akurat to mleczko bardzo mi odpowiada ładnym zapachem, gęstą konsystencją. to że po zmyciu twarzy zostaje "film", wyczuwalna warstewka akurat lubię, bo mam wrażenie, że mleczko ma dobroczynny wpływ na moją skórę. uspokaja ją, jej koloryt się poprawia, naczynka stają się mniej widoczne.
fajnie oczyszcza skórę :) nie tylko z makijażu ale i z tych brudów uzbieranych w ciągu dnia bez makijażu.
teraz myślę o innych produktach z tej serii. albo calma... bo i tak zawsze do nich w końcu wracam.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

nie polecam

Zmywa rewelacyjnie nie powiem, bo zawsze zmyje każdy brud po makijażu, czego nie robią płyny do demakijaży, jednak zostawia strasznie tłustą warstwę. Wolę dlatego płyny do demakijażu, jednak warto mieć to mleczko \'w razie czego\', gdy zdobimy bardzo mocny makijaż, jednak ja osobiście będę szukała innego mleczka na mocne makijażę, gdyż ten mimo że tani to później cała twarz się lepi i niestyty nie widzę żadnej różnicy w naczynkach przed i po używaniu.
Także muszę zmęczyć to opakowanie, a jest wydajne i idzie mi to bardzo bardzo długo, gdyż na codzień stosuję w płynie, a jego tylko od święta.

Używam tego produktu od: poad pół roku

Nic dodać nic ująć

Na początek chciałabym zwrócić się do poprzedniczki :) - wcale nie wycofali tego mleczka, ono jest lecz w innej buteleczce :) Dodaje zjdęcie do recenzji :)

Od dawna używam mleczek do demakijażu z ziaji. Zawsze używałam ogórkowego (w biało-zielonej buteleczce), ponieważ mam cerę mieszaną. W miarę spełniało moje oczekiwania.. Próbowałam też biało-żóltego (rumiankowego). Jednak pewnego dnia moja siostra kupiła mleczko PhytoAktiv, o którego istnieniu nie wiedziałam. Zdecydowałam się je wypróbować ;) mimo, że nie mam cery naczynkowej. Stwierdzam, iż to mleczko przypadło mi do gustu bardziej niż ogórkowe. Postanowiłam więc je zakupić, gdy skończy mi się moje.

PhytoAktiv według mnie ma same plusy.
Największym jest chyba zapach. Bardzo ładnie pachnie. Moim zdaniem najlepiej ze wszystkich mleczek Ziaji.
Fajna konsystencja - wydaje się być gęściejsza niż np. mleczka ogórkowego,
Dobrze się rozprowadza, świetnie zmywa makijaż ,
Jest wydajne,
Łatwo dostępne, choć w rossmanie go nie widziałam, ale można je kupić w naturze lub aptece,
Skórę pozostawia pachnącą, miłą i miękką (po mleczku ogórkowym moja skóra była jakby tłusta, a phytoaktiv radzi sobie lepiej mimo, że przeznaczone jest do naczynkowej),
Cena adekwatna do produktu.

Ogólnie jestem z niego zadowolona. Spełnia moje oczekiwania. Jest to najlepsze mleczko jakie do tej pory stosowałam i na pewno do niego wrócę.

szkoda, że go już nie ma:(

Szkoda, że je wycofali. Mleczko było bardzo łagodne dla skóry twarzy, doskonale nawilżało, wietnie zmywało makijaż. A przy tym ładnie pachniało. Idelane dla osób, które mają cerę wrażliwą i skłonną do naczynek.

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

może być

Przede wszystkim plusem jest cena i to że nie podrażnia.
Ma przyjemny zapach i dość dobrze zmywa nie-wodoodporne kosmetyki. Konsystencja też w porządku.
Opakowanie mogłoby być bardziej miękkie bo trudno wydobyć resztki kosmetyku.
Co do wydajności się nie wypowiem bo nie używałam go za często.
Nie zauważyłam ładnego kolorytu skóry. Szkoda że zostawia warstwę na skórze.

Używam tego produktu od: już nie

Średni produkt

Szczerze mówiąc czytając większość dobrych opinii na temat Ziaji i ich produktów, miałam nadzieję na coś lepszego. Mleczko dla mnie nie jest rewelacyjne bo:
- szczypie w oczy,
- jest bardzo gęste, za gęste,
- może i ładny zapach, ale nie dokładnie zmywa makijaż,
- fakt wydajne, ale tylko dlatego, że jak weźmiemy większą ilość na wacik i zaczniemy zmywać, to mamy całą zamazaną twarz,
- mam cerę naczynkową i nie zauważyłam zmniejszenia zarumieniena

Ogólnie nie polecam.

Mleczko jak... mleczko

Mleczko to mój nr 1 w łazience, pierwszy kosmetyk, po który sięgam wieczorem, mam więc wysokie wymagania, a Ziaja, cóż, niespecjalnie je spełnia.

Działanie ma bardzo przeciętne, usuwa makijaż bez większych fajerwerków, a z tuszem do rzęs ma spory problem, chociaż nie stosuję wodoodpornych. Potrafi też podrażnić oczy, co już jest całkiem niefajne, więc absolutne veto, jeśli chodzi o demakijaż tej cześci twarzy!

Zapach ledwo wyczuwalny, co mi nie przeszkadza; konsystencja typowo mleczkowata... fani tego rodzaju kosmetyków na pewno się nie zawiodą.

Nie nawilża za specjalnie, nie powoduje zmian w kolorycie, ale od tego są kremy, mleczko to tylko wstęp do pielęgnacji...choć aktualnie testuję nowy produkt do demakijażu i okazuje się, że zdaje się działać na skórę pozytywnie - zatem można? Można.

Jedyną rzeczą, która ten produkt wyróżnia mocno pozytywnie - jest cena.

Mleczko Ziai nie skrzywdzi Wam twarzy (poza oczami, uwaga!), ale jeśli ktoś woli wydać więcej i mieć obsługę kompleksową, to lepiej poszukać czegoś innego.

Dodam, że mam wersję nowszą(?), opakowanie w kolorze białym z różowymi napisami - i znajduje się tam informacja, że mleczko nadaje się do demakijażu oka... żeby nie było, że paćkam sobie rzęsy czymkolwiek ;)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

całkiem ok

Mleczko ziaji całkiem dobrze spełnia swoją funkcję. Wmasowuję je w twarz, odczekuję chwilę, aby zaczęło rozpuszczać makijaż i zbieram cały brud jednym dużym wacikiem. Skóry nie podrażnia, ale też specjalnie nie koi. Nie klei się, jest wydajne i tanie, nawilża.
Ale...
Nie mam wrażenia dokładnie oczyszczonej cery i tak myłam twarz żelem. Nie polecam do oczu, bo je wypali.

Raczej już nie kupię, bo znalazłam emulsję cleanic, która lepiej rozpuszcza makijaż i nadaje się od razu do oczu.

Ilość zużytych opakowań: dwa

OKEJ

calkiem normalne mleczko, dobrze usuwa tusz
spelnilo moje oczekiwania
nie spodziewam sie po nim zamkniecia naczynek :<
sliczne opakowanie (mam to nowe)

Używam tego produktu od: miesiaca

Przyjemne

Mleczko jest bardzo przyjemne.
Ma gęstą konsystencję, która jednym może przeszkadzać, a innym nie. Mi odpowiada taka konsystencja.
Mleczko idealnie daje sobie radę z zmywaniem makijażu. Zmywa dokładnie oczy bez względu na to czy są pomalowane jasnymi, czy ciemnymi cieniami, kredką czy eye-linerem. Idealnie też usuwa puder i fluid z twarzy.
Mleczko jest nawet bardzo wydajne. Używam go razem z mamą i starcxza mi na około 2 miesiące.
Polecam :)

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

bardzo delikatne

Mam cerę wrażliwa, sklonną do podraznień. Nie koniecznie naczynkową, więc nie wiem jak ten produkt się sprawdzi do takiej cery. Jednak nie oszukujmy się, mleczko do demakijaż, które mamy na twarzy przez kilkanascie sekund, nie rozwiąże naszych problemów z cerą.
Ja polecam to mleczko, ze względu na jego delikatność i kremowa konsystencję, którą uwielbiam. Absolutnie nie podrażnia i jest baardzo wydajne. Mi starczyło na jakieś 3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

rewelacja!

Mleczko jest super:
- taniutkie
- nie podrażnia wrażliwej cery
- miły delikatny zapach
- bardzo wydajne
- zmywa bez problemu wodoodporną konturówkę

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: około 3 opakowań