Avon, True Colour, Calming Effects, Illuminating Foundation (Podkład rozświetlająco - antystresowy)

Kategoria
Marka

Podkład Calming Effect marki Avon uspokoi ją, wygładzi i rozświetli, maskując objawy stresu.

fluidy
normalna
rozświetlające
Krycie
średnie
z pompką

Zawsze do niego wracam

Używam go od kilku lat, i naprawdę jestem z niego zadowolona. Czasami robię sobie przerwę na podkład innej firmy i rozczarowana, że nie mogę znależć niczego lepszego, wracam do tego. Używam koloru warm beige. Podkład nawilża, lekko kryje ( mi to wystarcza), dobrze sie rozprowadza, ma fajny dozownik. Jego jedyną i podstawową wadą jest , to że twarz się po nim bardzo świeci i wymaga pudrowania twarzy.

Lekki podkład na codzień

Używam podkład od Avon ten rozświetlający od lat , na zimę kolor Nude który jest jaśniejszy a w lato gdy cera jest opalona kolor ivory
Zachowuje się jak krem BB
Ładnie nawilża wyrównuje koloryt fajna konsystencja lubię jego zapach i cenę
Z całego serca polecam

Kupiony w: U konsultantki

Zapewnia dobre krycie ale trudno go do końca wydobyć ze szklanej buteleczki.

Podkład mieści się w szklanej buteleczce, pięknie i fajnie to wygląda ale utrudnia zużycie całego kosmetyku. Podkład ma bardzo ładnie pachnie, szybko wtapia się w skórę i zapewnia krycie niedoskonałości cery. Po naciśnięciu pompki podkład dobrze się wyciska i dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. Podkład często można kupić w promocji, jest wydajny, nie tworzy zacieków, nie wysusza skóry. Dopasowuje się do mojego odcienia skóry, wygładza pory.

Kupiony w: U konsultantki

Antystresowy to on nie jest

Podkład zakupiłam z ciekawości jak się sprawdzi na mojej skórze.
Opakowanie jest szklane z pompką, dozowanie produktu jest łatwe i bez żadnych problemów podkład rozprowadza się po skórze za pomocą dłoni, pędzla czy gąbki.
Jedynie do czego mogę się przyczepić to mocno rzadka konsystencja, choć dla innych może być to zaletą - np., w wydajności.
Podkład wystarczył mi na 3 miesiące. Maluję się codziennie, a mało co schodził podkład.
Mając skórę suchą i wrażliwą, nic niedobrego nie działo się po nałożeniu podkładu. Śmiało można go porównywać do Loreal True match ( pod względem konsystencji i krycia).

Mogę polecić

Używam juz podkładu od ponad 3 miesięcy praktycznie codziennie i jestem bardzo zadowolna :) Mam cere trądzikową i podkład nie robi mi krzywdy a wręcz przeciwnie pomaga na moja cerę. Dobrze kryje i mogę ze spokojem go polecić :)

Rozświetlający, ale nie antystresowy

Podkład zamknięty jest w bardzo fajnej, ekologiczniej, szklanej butelce. Wygląda bardzo elegancko, jednak pod koniec trochę ciężko wydostać resztkę produktu. Wybrałam kolor Nude, i o ile podkład w kompakcie z tej samej serii był dla mnie idealny w tym odcieniu, to w przypadku podkładu rozświetlająco - antystresowego był lekko przy ciemny. Bardzo podoba mi się zapach produktu, jest taki świeży. Podkład dobrze się nakłada, rozprowadza. Jeśli chodzi o działanie, to delikatnie rozświetla, rzeczywiście. Antystresowy jednak nie jest, bo nie maskuje praktycznie nic. Jeśli ma się problemy z cerą, to on nie daje rady. Ciężko mi ocenić trwałość ze względu na to, że niewielką widziałam różnicę w wyglądzie twarzy przed i po zastosowaniu. Wydaje mi się też, że kiedyś ten produkt był lepszy, ponieważ pamiętam, że stosowałam go jeszcze w szkole, i raczej byłam zadowolona, no ale może mniej wymagałam, mniej było dobrych kosmetyków do wyboru.

Średnio pośredni

Podkład kupiłam bardziej z ciekawości niż z potrzeby, dla swojej średnio jasnej karnacji wybrałam kolor nude i light nude. Oba są to tony ciepłe, jasne. Nude light okazał się zbyt jasny dla mojej karnacji i musiałam mieszać go z ciemniejszym odcieniem innego podkładu. Natomiast Nude dopasował się do koloru cery. Podkład bardziej na okres wiosenno letni ni z zimowy, gdyż jest zbyt lekki.

Podkład zamknięty jest w szklanym opakowaniu z pompką, którą łatwo utrzymać w czystości. Pompka pracuje bez zarzutów, nie zacina i łatwo wydobyć podkład do samego końca.

Jeśli chodzi o odcienie, mamy duży wybór, tylko niestety to co jest w katalogu różni się od koloru na żywo. Można zamówić próbki z kolorami podkładu i dobrać sobie odpowiedni odcień do swojej cery, ale ja gapa, tego nie zrobiłam.

Podkład jest rzadki, dobrze pracuje z pędzlem i gąbeczką, łatwo się rozprowadza, nie uwydatnia suchych skórek czy drobnych zmarszczek. Kolor ( oczywiście, jak jest dobrze dobrany) wtapia się w skórę, tworząc tzw. drugą skórę, podkład dość długo utrzymuje makijaż w ryzach, wiadomo drobne poprawki zawsze się pojawiają.

Jedyny duży minus to słabe krycie, do tego podkładu musi być buzia bez kostek, syfków inaczej marne szanse na zatuszowanie tego co byśmy chciały ukryć, przyznam szczerze, że u mnie często wyskoczy jakiś jegomość i tu podkład jest przez niego pokonany.

Według producenta podkład ma spełniać rolę rozświetlająco antystresową, hmm... nie ma efektu dyskoteki, ale buzia wygląda na prawdę ładnie, zdrowo i na wypoczętą.

Jak dla mnie podkład oceniam na 4, niby ok, ale brakuje mu duuuuużo do ideału ;)

Kupiony w: U konsultantki

Podkład nr 2 na liście ulubieńców

Podkład, który kupiłam sobie, żeby przetestować, czy są jakieś tanie, dobre zamienniki :) No i trafiłam w sam raz. Lekko rozświetla cerę, ale tak, że po zastosowaniu pudru wychodzi nam idealnie zdrowo wyglądająca cera. Niedrogi, dość dobry podkład.

Nie, nie...

Ten podkład jest niepraktyczny, po prostu moja cera się świeci po nim tak bardzo, że sam puder już nie daje rady i nie wystarcza. Brak jakiegokolwiek rozświetlenia, bardziej błyszczenie skóry i brak krycia. Podkład jest tak mało wydajny, że nie zakrywa w dobrym stopniu niedoskonałości. Dodatkowo odcienie, które są dostępne, są takie sztuczne, nieładnie wyglądają na cerze.

Nie polecam kompletnie!

Nic nadzwyczajnego

Trochę zawiódł mnie ten podkład. Skończylo aie tak, że go wyrzuciłam.
Jest to produkt dla osób, które nie potrzebują kompletnie krycia, które jest delikatne.
Podkład jest leciutki, czy wpływa jakoś na stres skóry twarzy no nie wiem. Jak dla mnie to takie puste obietnice producenta.
Ja jestem na nie. Nie robi kompletnie nic dla mnie.

wole druga wersje

Fajny jednak zdecydowanie wole jego wersje matującą. Jednak z tym antysrstresowym działaniem to jest przesadzone bo nie czułam żadnego odstresowania używajc ten podklad XDDD chyba nie mieli co dodac do opisu zeby fajnie wygladało xD ogólnie taki jak lubie, lekko kryjacy, tylko delikatnie wyrównujacy koloryt jednak no ja wole efekt matu. Ważne ze nie zostawia maski na twarzy i nie czuć go na sobie choć słabo sie tez trzyma ale dla mnie to nie wada nie oczekuje od podkladu trzymania sie cały dzien.

Opakowanie szklane w ktorym duzo produktu zostaje na dnie.

Nie dla mnie..

Ja niestety kiedyś zakupiłam ten podkład i oddałam go koleżance. Mam skórę mieszaną i w niektórych miejscach moja skóra jest bardzo sucha i powstają na niej brązowe plamki wysuszone, podkład zupełnie sobie z nimi nie poradził nawet po wcześniejszym nałożeniu kremu nawilżającego na wysuszone miejsca. Bardzo je podkreślił co niekoniecznie wyglądało korzystnie. Znów moja koleżanka ma cerę bez żadnych podrażnień, krosteczek i przede wszystkim bez plamek i u niej podkład idealnie wyglądał.

Sentymentalnie

Jeden z moich pierwszych podkładów. Lekki, delikatnie rozświetla skórę. Efekt jest subtelny. Przyjemnie pachnie. Ładne opakowanie. Korzystna cena. Produkt nie podrażnia skóry. Ładnie prezentuje się na skórze. Dobrze wspołpracuje z innymi kosmetykami. Aplikacja jest szybka i bezproblemowa.