Inglot, Freedom System, Brow (Cienie i wosk do brwi)

Inglot, Freedom System, Brow (Cienie i wosk do brwi)

Pojemność 3,9 g

Paleta do brwi PRO 3 to trzy wymienne wkłady, które komponuje się samodzielnie według własnych potrzeb. Służy do podkreślenia i nadania brwiom precyzyjnego kształtu. W czarnej palecie z lusterkiem można umieścić 3 cienie do brwi lub 2 cienie i wosk. Wosk występuje w 5 a cienie w 10 kolorach.

woski do brwi, cienie do brwi

Najlepszy kolor dla blondynek!

Posiadam cień w kolorze 556. Ten odcień spełnia wszystkie moje blond oczekiwania! Jest chłodno-neutralny, w żadnym wypadku nie wpada w rudości i na idealny ton dla jasnych blondynek. Cień wydaje się być dużo ciemniejszy, jednak jego pigmentacja nie jest bardzo duża, co uważam za plus. Ładnie się rozprowadza, nie robi plam i jest całkiem trwały.
W tej cenie nie znalazłam nic lepszego :)

Oceniam cień do brwi

Absolutnie doskonały produkt, Inglot po raz kolejny udowadnia o jakości swoich kosmetyków. Długo szukałam idealnego odcienia do brwi (nawet zwykłych do powiek używałam) aż trafiłam na nr 569. Dla brunetek o chłodnym typie urody, które nie chcą bardzo nachalnego koloru brwi jest idealny ☺️ trwałość na plus i bardzo wydajny produkt

Cienie tak, wosk nie

Jeśli chodzi o cień, to jest to mój ulubieniec, idealnie dopasowany do koloru moich brwi. Bardzo dobrze się nim pracuje, nakłada się precyzyjnie, nic się nie prószy i nie rozmazuje. Idealnie wypełnia luki w brwiach, można nim uzyskać zarówno bardzo naturalny jak i wyrysowany efekt. Ma bardzo dobrą trwałość i moje brwi wypełnione tylko tym cieniem potrafią wyglądać dobrze cały dzień. Co więcej, cień ten starcza mi na co najmniej pół roku codziennego użytkowania, a może i dłużej. Jestem z niego bardzo zadowolona i pozostanę mu wierna.
Natomiast wosk, to już inna historia. Do wyboru był przezroczysty albo w kolorze. Kolory dobrze współgrały z cieniami. Problem z nim jest taki, że on w ogóle nie zastyga, więc łatwo go rozmazać. Jest tłusty, błyszczy się, daje więc taki mokry efekt na brwiach. Nie jest to najładniejszy efekt niestety. Przy obecnych na rynku, trwałych pomadach nie widzę dla niego zastosowania.
Na szczęście oba produkty można kupić osobno.
Wystawiam więc ocenę 3 - Piątka dla cienia, dwója dla wosku.

Mój pierwszy kosmetyk do makijażu brwi

Od kilku lat posiadam cień z tej serii. U mnie sprawdza się idealnie. Na co dzień daje nieprzerysowany efekt. Kiedy chce uzyskać efekt pomady do brwi - na początku delikatnie smaruje je wazeliną. Nigdy nie zdarzyło mi się rozmazać w ciągu dnia, brwi zostają nienaruszone od chwili nałożeniu cienia do chwili jego zmycia. Uwielbiam nakładać przy pomocy pędzla 17TL ( również z INGLOT).

Dobry cień do brwi

Oceniam tylko cień do brwi, wosku nie posiadam.
Cienie posiadają mocną pigmentacje, efekt można tonować.
Duża gama kolorystyczna do wyboru.
Efekt jest bardzo naturalny, chociaż ciut zbyt pudrowy.
Łatwość szybkość aplikacji, ciężko nim sobie zrobić krzywdę.
U mnie cień utrzymuje się cały dzień.
Jest bardzo wydajny.

Ideał

Posiadam cień do brwi nr 569 - chłodny brąz, przełamany szarością, idealny dla większości Polek. Żaden inny produkt do brwi tak nie pasuje kolorystycznie do mojego typu urody jak ten. Z pewnością zostanę mu wierna.

polecam

Bardzo wydajny produkt, używam go już parę miesięcy a zużycie jest znikome. Dobra pigmentacja ,na brwiach ( jasnych ) daje piękny naturalny efekt. Bardzo trwały produkt ,nie rozmazuje się ani nie odciska. Jedne z lepszych cieni do brwi jakich używałam.

Całkiem ok

Pozytywnie zaskoczona. Wydajność rewelacyjna, trwałość bardzo dobra, niestety po kąpieli nie zostanie nic, po treningu troszkę, ale na codzień fajny. Kolory dla mnie lekko za ciemne. Dobrze się nakłada i rozprowadza. Mają fajne opakowania(te nowe, magnetyczne), chociaż nie podoba mi się wymuszanie zakupu tych opakowań no i ich cena, przesadzona. Cień bez nich bardzo fajnie wychodzi cenowo.

Wosk 574 jest dobry

Z zestawu do brwi wybrałam sobie wosk, nr 574. Bardzo go lubię, jest to pierwszy wosk przeznaczony specjalnie do układania brwi, który w życiu kupiłam, wcześniej miałam tylko cienie do brwi Catrice oraz kredki (YR i Essence).

Jestem zadowolona. Wosk jest w jasnym kolorze, wobec czego nie wyróżnia się kolorem na brwiach. Daje połysk i minimalny kolor, o to właśnie mi chodziło. Kupić można go tylko w formie wkładu, więc od razu kupić trzeba paletkę magnetyczną o dowolnej ilości miejsc (chyba, że ktoś już ma), można kupić pojedyncze, ale też 4, lub więcej, nawet 10, o ile nie więcej, w każdym razie można kompletować własne paletki. No więc istnieje pełna dowolność, wybrałam paletkę na 4 miejsca, bo w danym momencie tyle przyszło mi do głowy. Wybrałam kształt prostokątny. Jest również okrągły do wyboru, jak już wpisały dziewczyny w poprzednich recenzjach.

Co lubię w tym wosku- przede wszystkim połysk. Lubię podmatowić twarz i mieć błyszczące brwi nietknięte pudrem, taka mała fanaberia z mojej strony. Kształt brwi trzyma się cały dzień, nie jest to usztywnienie, lecz zwyczajne dopełnienie koloru.

Nie stosuję razem z kredką/cieniami, bo wtedy otrzymywałam zbyt silny efekt jak na mój gust. Tak więc używając ulubionej kredki YR nie nakładam już wosku Inglot i odwrotnie. Wosk nakładam pędzelkiem do brwi i czeszę szczoteczką specjalnie do tego pzreznaczoną. Efekt jest dla mnie wymarzony. Warto poświęcić więcej czasu i nakłądać ten wosk powoli i dokładnie. Jeśli nie mam czasu, wybieram jednak kredkę, ale wosk i tak lubię.

Należy uważać z ilością wosku. W nadmiarze ten wosk powoduje przetłuszczenie brwi i brak stabilności.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Ten jedyny

Długo szukałam odpowiedniego produktu do podkreślania moich brwi, aż w końcu natknęłam się na cień do brwi Inglota. Nadaje brwiom naturalny wygląd, w zależności od tego ile nałożymy produktu, tak intensywne będą nasze brwi. Mega wydajny i jest do wyboru kika kolorów w zależności od tego jaki kolor mają nasze naturalne brwi.

Używam tego produktu od: 1 rok

Ulubieniec dla rudzielca.

Bardzo długo szukałam odpowiedniego cienia do brwi, który współgrałby z moim rudym kolorem włosów.

Inglot stanął na wysokości zadania - cień <b>numer 563 </b>jest idealnym odcieniem dla brwi rudzielców :) Nakładam zawsze skośnym pędzelkiem.

<b>Zalety:</b>
*<b>kolor</b> - ciepły odcień brązu, miedziany, ale bez nachalnego pomarańczu, przy rudych włosach wygląda naturalnie i po prostu ładnie
*<b>trwałość</b> - nałożony rankiem przetrwa w nienaruszonym stanie kilkanaście godzin nawet podczas deszczowej pogody
*wkład magnetyczny - możemy sami komponować sobie kolory i umieszczać w dowolnym miejscu magnetycznej paletki, wkład okrągły lub kwadratowy
*<b>bardzo wydajny</b> - używam codziennie już od kilku miesięcy, a zużycia nie widać wcale
*niska cena
*nie kruszy się, nie osypuje -<b> łatwa aplikacja</b>

<b>Wady:</b>
*nie był nigdy dostępny w wersji pudełkowej, dlatego wymagana jest paletka magnetyczna, by go mieć

Niestety, kilka dni temu okazało się, że Inglot zrezygnował z tego produktu i <b>cienie do brwi zniknęły ze sprzedaży</b>. To samo ma spotkać wszystkie wkłady okrągłe. Doprawdy nie wiem gdzie znajdę zamiennik w równie wspaniałym kolorze kiedy ten mi się skończy, dlatego bardzo zasmuciła mnie ta wiadomość i jestem trochę obrażona na firmę Inglot :(

Teraz na szczęście jeszcze go mam i myślę, że posłuży mi długo, gdyż nie wyobrażam sobie mojego dziennego makijażu bez tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

ten wosk to pomyłka

Kupiłam wkład samego wosku, gdyż cienie mam jeszcze ze starej paletki do brwi.
Jestem kompletnie rozczarowana.
Ten wosk to pomyłka a 10 zł poszło w błoto.

Mam kolor 574 i uważam , że to koło wosku nawet nie stało. To zwykły natłuszczacz. Kolor słabo widoczny, rozchodzi się bo brwiach nierównomiernie a spływa na końcu brwi. Daje ten brzydki, rudy odcień między włoskami. Fatalnie to wygląda. Nie utrwala brwi tylko natłuszcza skórę pod nimi. Nie utwardza włosków tylko je natłuszcza. Sam wosk chyba powinien być trzymany w lodówce bo strasznie mi się babrze. Jest mało wydajny, szybko schodzi a w denku jest go stosunkowo (do ceny) za mało.Efekt fatalny.

Nie wiem co z nim zrobić. Żałuję, że to kupiłam bo za 10 zł miałabym kolejny cień.