Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Krem nawilżający do skóry zmęczonej, szarej pozbawionej blasku. Stymuluje mikrokrążenie i wygładza. Skóra odzyskuje blask, jest dobrze nawilżona.

bardzo go lubię ;)

Zanim kupiłam krem, przetestowałam go dzięki próbkom. Już wtedy miedzy nami zaiskrzyło :) Mam cerę mieszaną-trochę przetłuszczającą się na czole i brodzie, a bardzo suchą na policzkach i nosie. Do tego z tendencjami do wyprysków. Krem Oligo 25 zadziałał na moją cerę niczym mały cudotwórca;) pięknie nawilżył suche partie skóry, sprawił, że tłustsze partie już się tak bardzo nie przetłuszczały, i co dla mnie niewiarygodne-pomógł mi walczyć z niedoskonałościami :) piękny zapach potęguje uczucie zadowolenia. średnio rozświetla, ale dodaje blasku, dlatego odejmuje mu jedynie pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie próbek i słoiczek 50 ml

obiecuje za dużo

krem znam tylko z próbek, ale zuzyłam ich kilkadziesiąt (prezenty od cioci aptekarki) i skoro nie kupiłam do tej pory, to mówi o jego jakości
wg mnie nie wart tych pieniędzy, choć nie jest zły, ale jakością nie różni się od wielu tańszych
wydajny, lekki, delikatny, o pudrowym zapachu
wchłania sie prawie do matu na miesznej cerze, nadaje pod podkład, nie zapycha
nie nawilża zbyt mocno, dla miesznej cery ok, ale kiedy troche sie przesuszy juz nie - tym bardziej więc nie do suchej
tam, gdzie skóra jest podrażniona czasem piecze i powoduje zaczerwienienie - a przecież jest do skóry wrażliwej
co prawda twarz wygląda po nim ładnie, jest miękka i sprawia wrażenie zdrowej i promiennej ale nie jest to cudowne działanie jakie obiecuje - zmęczonej, troche szarej cerze już tak nie pomaga, promiennie po nim moja twarz wyglądła tylko kiedy była zdrowa i niezmęcozna
jest lepszy od wersji dla cery miesznej, ale ciągle daleki od ideału

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt próbek po 1,5 ml, zuzywanych parę razy po 1-2 miesiące

Używam, polecam

Bardzo dobrze sprawdza się na mojej suchej skórze, która nie znosi kremów o tłustej konsystencji. Idealnie się wchłania, nie zostawia osadu, łatwo też na nim rozprowadzić podkład. Używam przez całą wiosnę i lato. Na zimę zastępuję kosmetykiem lepiej chroniącym przez zimnem.

moj K.W.C.

Uzywam tego kremu juz ladnych pare lat,kiedys byl dla mnie niezbednikiem i lekarstwem na podrazniona i wysuszona skore,teraz nie mam juz tego problemu ale jest to krem ktory ZAWSZE jest wsrod innych,i zdecydowanie zawsze go kupuje kiedy mi sie skonczy poprzednie opakowanie,plus za rozsmarowywanie,plus za zapach plus za brzoskwinowy kolorek,plus za odpowiednie nawilzanie mojej skory,zadnych podraznien czy zapychania,poprostu moj;)plus za wydajnosc spokojnie wystarcza na 3 miesiace.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Zawodzi na całej linii

Krem do najtańszych nie należy, a sprawuje się od nich dużo gorzej.
Przede wszystkim przeszkadza mi jego konsystencja. Przypuszczam, że smarowanie twarzy smalcem gwarantowałoby podobne doznania.
Używałam go tylko na noc, bo po aplikacji strasznie świeciła mi się skóra.
Nie zauważyłam też żadnego z efektów obiecywanych przez producenta.
Jedyny plus, to wydajność (choć ja już nie mogłam się doczekać kiedy ujrzę dno słoiczka). Zapach też mi nie przeszkadzał...

Używam tego produktu od:3 m-ce

KWC :)

Ten krem to istne cudo.

Mam skórę bardzo suchą, a on doskonale nawilża. Już po pierwszym użyciu skóra jest dobrze nawilżona, mięciutka i gładka! Stosuję go na noc i jest znakomity.
W dzień działa cudownie w połączeniu z bazą OLIGO 25.

Kosmetyk ma same plusy:
- świetnie nawilża
- poprawia koloryt skóry
- cudownie pchnie
- nadaje się i na noc i pod makijaż

Może nie jest tani, ale przynajmniej nie szkoda na niego pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: wiele

bubelek niestety

Dokładnie jak niapisała jedna z wizazanek - to że dal suchejcery to nie musi być smalcowaty. A ten niestety jest.
Otrzymałam go ze dwa lata temu w kompelcie ze sztyftem pod oczy, pianką do mycia twarzy i błyszczykiem, wszystko z serii Oligo 25.
Zużyć, zużyłam. Ale bez entuzjazmu,bo niestety:
- nie rozświetla, ale za to się brzydko świeci
- nawilżanie średniutkie, jak na Vichy to nawet słabe
- tłusta, ciężko wchłaniająca się konsystencja

Mi akurat zapach się podobał, ale od produktu Vichy dla suchej skóry oczekuję duuużo więcej.
Całe szczęście, że za ten zestawik nie płaciłam:) Bo za swoje to juz napewo tego nie kupię, o nie!

Używam tego produktu od: kilka lat temu (chyba 2)

śliskość i nic więcej

A ja się rozczarowałam.
Dostałam na Święta Bożego Narodzenia. Wiązałam z tym kremem nadzieję, ale się zawiodłam. Nie nawilża, nie wygładza, sztucznie śliski przy nakładaniu i ciężki. Do tego nieprzyjemny, chemiczno-syntetyczny zapach. Zero efektu i placki podrażnionej skóry. Okazał się dobrym kremem dla stóp, ale chyba nie o to chodziło. Nie polecam.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:z trudem 1 - na stopy.

Działa!

Kosmetyk spełnia wszelkie obietnice:
-rozświetla skórę
-dodaje blasku-
-zdecydowana poprawa kolorytu
-delikatnie natłuszcza
-odżywia i nawilża
-nie wywołuje alergii oraz uczuleń
-ładny zapach
Stosuję zamiennie z innymi kosmetykami Vichy

Używam tego produktu od:Kilka lat

miałam nadzieję, że będzie lep

Spodziewałam się czegoś lepszego. Krem jest tłuściutki i strasznie sie po nim cera świeci, ale dobrze nawilża.
Zupełnie nie nadaje się pod makijaż bo jakikolwiek podkład się na nim rozmazuje. Nie współgra także z innymi kremami Vichy typu Lumineusse (koloryzujący)
Ostatecznie ,może być. Bardzo wydajny.

strasznie tłusty!!

rozumiem, że dla cery suchej, ale to nie znaczy, że mam się po nim świecić jak po nałożeniu połowy opakowania NIVEA na raz! Podobnie - nie zauważyłam efektu rozświetlenia, przywrócenia blasku skórze - chyba, że poprzez "blask" producent rozumie porządnie natłuszczoną i błyszczącą cerę...bez pudru się nie obejdzie! Przy Biodermie nie miałam tego problemu...
Na pewno nie zdecyduję się na ponowny zakup, nie wiem nawet czy nie zakończę tego słoika na połowie...ale jak sobie pomyślę o cenie, to coś mnie skręca... :(
cóż - to nie pierwszy kosmetyk do pielęgnacji twarzy z serii VICHY, na którym się zawiodłam... :( jedyny kosmetyk tego producenta, z którego jestem zadowolona to szampon przeciwłupieżowy, ale tylko do łupieżu suchego ;P i raczej niczego innego od nich więcej nie kupię...

2 gwiazdki za ładne opakowanie (ha ha ha!) i zapach kremu...bardzo neutralny :)

Ilość zużytych opakowań: zbliżam się do połowy pierwszego

całkiem dobry

kremu tego używałam jakis czas temu i wypadł w moich oczach bardzo średnio, myślałam, że będzie bardziej nawilzał, ale niestety, - nawilża przecietne
co do poprawy krązenia, ja nic takiego nie zauważyłam, może i poprawił, ale odzwierciedlenia na mojej skórze nie było
nie mniej jednak dbał w miare dobrze o skóre mojej twarzy
ale uwazam, że jest troche przereklamowany, a właściwie był, bo wszedł na rynek juz dośc dawno
mysle, że jak na tę cene to troche za słabo wypada
słoik jest ładny, jak to vichy
generalnie nie zniechecam do kupna, bo jest to całkiem niezły krem, jednak na pewno nie najlepszy
czy jeszcze kupie ? nie wykluczone, może odkryje go na nowo hehUżywam tego produktu od:jak tylko wszedł na rynek polski