Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Dermacol, Make-Up Cover (stara wersja) (Mocno kryjący podkład w formie pasty)

Mocno kryjący podkład w formie pasty. Dość tłusty, bardzo gęsty ale jest w stanie ukryć wszelkie przebarwienia, blizny, rozległe plamy barwnikowe. Świetny do charakteryzacji i makijażu do zdjęć - gorzej sprawdza się na co dzień ponieważ jest trochę widoczny na twarzy. Bardzo wydajny.

świetny jako korektor

Zakupiłam po poleceniu przez makijażystkę i się zachwyciłam co za niebywałe krycie. Podkład nie nadaje się na całą twarz gdyż może ją zbytnio obciążyć, ale jako korektor boski. Zdecydowanie mogę polecić. Bardzo wydajny. Wystarczy odrobinka dosłownie. Napewno nie opuści mojej kosmetyczki :) Polecam

Świetny jako koretor

Używam go cały czas od kilku lat, ale jako korektora, świetnie zakrywa cienie pod oczami.
Niestety jako podkład kompletnie się nie sprawdza. Nie wyobrażam sobie go na całej twarzy.

+ bardzo mocne krycie, zakrywa dosłownie wszystko
+ świetny jako korektor, można łatwo zakryć niedoskonałości
+ bardzo trwały

- bardzo gęsta konsystencja, przypomina pastę
- zapycha pory
- wysusza skóra
- strasznie widać go na twarzy
- topornie się go rozprowadza
- tubka jest niewygodna i pęka

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Wierny i ukochany twardziel

Uzywam go od...5 lat (coś koło tego) i pewnie będę używać jeszcze długo. Najpierw korzystałam z tubki, potem przerzuciłam go do pudełeczka na próbki z Douglasa i tak trwa w nim od hm.... dwóch lat.

Używam go jako: - korektor pod oczy - korektor punktowy - nanoszę niewielką ilość na nos, w celu ukrycia wągrów. W każdym z tych przypadków jest idealny. Nie wałkuje się pod oczami (trzeba tylko nanieść minimalną ilość), trzyma do demakijazu. Mimo dotykania twarzy w ciągu dnia, on ciągle jest na swoim miejscu.

Trwałość i skuteczność to jego ogromne zalety. Dzięki kremowej konsystencji łatwo go nałożyć, nie rozprowadza się jak krem, ale generalnie aplikacja nie stwarza większych problemów. Trzeba jednak, przed pierwszym użyciem, to przetrenować.

1/4 korektora zużyłam z tubki, potem niestety zaczęła pękać. Przełożyłam korektor do wspomnianego pudełka, resztę wyrzuciłam. I tak nie ma szans, żebym go zużyła w ciągu najbliższych dwóch lat.

Po tym, jak się rozpłynął się w tempreaturze +30 st i podgrzal w namiocie, myślałam, że się rozwarstwi i będzie po nim. Byłam w błędzie. Zastygł i działa bez zarzutu. Zatem nie straszne mu upały, minusy również. Przy niskich temperaturach również dało się go bez problemu nalożyć. Twardziel z niego :-)

Minusów nie stwierdziłam.

WSPANIAŁY :)

Wspaniały,ale jako korektor. Próbowałam użyć na całą twarz,niestety się nie sprawdził,natomiast jako korektor super:) Bardzo dobrze kryje,meeeega wydajny,nie drogi:)
Minusem jest dla mnie opakowanie,które mi pękło na pół : / Poza tym jestem bardzo zadowolona.
Polecam:)

super, ale nie dla każdego

Mam bardzo suchą skórę. Odrobinkę dermacolu mieszam z kremem tłustym i uzywam jako podkładu.
Duży wybór kolorów. Nie wiem, który posiadam, bo nr się zatarł:D
Mam ten podkład od 3 lat i cały czas jest go duuużo:D

Nałożyć trzeba odrobinkę. Bo inaczej on jest jak cement:D

Na pewno nie jest to kosmetyk dla każdego.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

ok ale dla cery bez problemów

Gdyby nie paraffinum w skladzie można by powiedzieć, że był by to hicior! Używałam go lata temu, podczas mega trądziku, ale wówczas jeszcze nie wiedziałam, że sama zapycham sobie pory skóry. Nie wiedzieć czemu moja siostra akurat mówila, że jej dermacol zasusza pryszcze. Ale do rzeczy:
plusy:
-cena
-wydajnosc
-krycie

Minusy:
-opakowanie
-"ciężkość"
-świeci się po nim skora po godzinie
-ciemniał mi na twarzy
-zapychacz ale pewnie nie u wszystkich

Ogólnie nie dla mojej cery, może jedynie jako korektor ale nie odważe sięchyba znowu tak zanieczyscić skóry.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Świetny jako korektor

Podkład kupiłam kilka lat temu - właśnie kończy się jego termin przydatności, więc postanowiłam, że podzielę się wrażeniami na jego temat. Posiadam odcień nr 213. Kosmetyk jest mega wydajny - tubka o pojemności 28 g zdaje się nie mieć końca ;) Tylko jeden jedyny raz w ramach domowych testów użyłam tego podkładu na całą twarz i już więcej tego nie powtórzyłam - efekt nienaturalnej maski gwarantowany. Nie próbowałam mieszać go z kremem lub innym lżejszym podkładem, ale myślę, że efekt mógłby być ciekawy. Dermacol świetnie sprawdza się w roli korektora, który rewelacyjnie kryje wszelkie niedoskonałości skóry. Nie stosuję go pod oczy ponieważ uważam, że jest zdecydowanie za ciężki. Trwały, ale trzeba uważać z nakładaną ilością, ponieważ zbiera się w zmarszczkach. Czy przy reguralnym stosowaniu na całą twarz zapycha pory? - nie wiem, bo tak jak już pisałam, nie stosowałam go w taki sposób. Brudzi ubrania. Nie podoba mi się opakowanie, z którego schodzi farba i nie wygląda ono zbyt estetycznie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego

JESTEM NA TAK!!!

Przesyłam zdjęcie, które zrobiłam po zakupie dla porównania odcieni dermacolu z innymi podkładami- może będzie pomocne:):*

+ meeega kryjący- uwielbiam ten efekt maski;)
+ baardzo wydajny
+ ładnie delikatnie pachnie- myślałam że będzie gorzej:P
+super kolory- kupiłam kilka próbek na allegro dla przetestowania i 4 jasne kolory które kupiłam mimo iż się różnią odcieniem to po nałożeniu na twarz zlewają się i stapiają!
+ cena w sam raz
+ łatwy w aplikacji tylko wiadomo nie przesadzać z ilością;)

- ściera się po dotknięciu twarzy tak że trzeba uważać
- twarz się świeci po dość szybkim czasie
- zbiera się w załamaniach ale jak więszkość tego typu podkładów
- trudno dostepny w sklepach
- mogliby zmienić to opakowanie bo wygląda jak maść z apteki:P

Używam tego produktu od: kilku dni;)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku próbek;)

jako podkład-nie!, jako korektor-tak

jestem strasznie zawiedziona tym "podkładem"
chociaż czytałam wcześniej opinie na jego temat, skusiło mnie mega krycie które chciałam sama wypróbować

plusy:
-mega krycie
-wydajny
-tani

minusy:
-robi straszne smugi!
-tragicznie zapycha pory co jest bardzo widoczne
-strasznie ciężki, tępy i gęsty

ogólnie podsumowując :
jako korektor polecam
ale podkładem bym tego nie nazwała bo to w niczym nie przypomina podkład

Używam tego produktu od: 1miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 mały tester

Jedyny fluid, który zakryje wszystkie niedoskonałości cery!

PLUSY:
-skuteczność (świetnie kryje)
-wydajność
-cena

MINUSY:
-podkład jest bardzo ciężki
-trzeba umiejętnie go nakładać ponieważ łatwo tworzy maskę na buzi
-nieporęczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Idealny jako korektor-wszystko zakamufluje :)

Niestety jako podkład się nie nadaje-ale jako korektor super się sprawdza!
Największym jego minusem jest to że zapycha pory i wygląda się w nim jak w masce...
Największym plusem jest jego wydajność i niska cena.
Niestety nadal go trudno dostać :/ Ja w żadnej drogerii nie mogłam go spotkać-na szczęście na allegro jest!

Używam tego produktu od: 2 lata

czary?

Dermacol jest świetny. Kryje jak żaden inny specyfik. Skóra jest idealnie gładka, wszystkie niedoskonałości znikają. Nie zatyka porów, nie jest to cięzki kosmetyk i co najważniejsze nie wyskakują po nim pryszcze jak po niektórych pudrach czy podkładach. Do tego, jeszcze nie spotkałam tak wydajnego produktu!