Neostrata, Renewal + (Krem pielęgnacyjno - leczniczy)

Neostrata, Renewal + (Krem pielęgnacyjno - leczniczy)

Krem pielęgnacyjno - leczniczy o działaniu przeciwzmarszczkowym, złuszczającym i wygładzającym. W jego składzie znalazły się przede wszystkim dwa silnie działające składniki: glukonalakton (PHA) w stężeniu 12% oraz pre-retinol (octan retinolu). Pierwszy z nich jest naturalnym przeciwutleniaczem, bardzo skutecznie wspomaga mechanizmy obronne skóry, silnie nawilża, wygładza skórę oraz pomaga spłycić zmarszczki. Drugi natomiast działa rozjaśniająco i przeciwzmarszczkowo. Krem polecany jest przez producenta zarówno dla cer młodych, trądzikowych, jak i dojrzałych z widocznymi oznakami starzenia. Nadaje się dla osób o wrażliwej i skłonnej do alergii cerze.

trądzikowa, normalna, tłusta, wrażliwa
przeciwzmarszczkowe, wybielające / rozjaśniające, nawilżające, regenerujące
na noc
w tubce
bogate

Dobra kuracja

Ten krem stosuje się jako 12-tygodniową kurację. Krem zawiera 12% Gluconolactone, Pro-Retinol i Vitaminę E. Ma za zadanie wygładzić i poprawić koloryt i stan skóry. Wystarczy cienka warstwa kremu przed snem. Jest to skuteczna kuracja, która widocznie poprawia kondycję skóry. Cena jak najbardziej ok. Opakowanie starcza na 2 kuracje.

rozjaśnia

Stosowałam przez krótki okres czasu, mimo tego, że moja cera nie jest dojrzała chciałam dać jej trochę blaski. Dla mnie jest wydajny, lekki, szybko się wchłania. Nie oczekujmy od marki typowo leczniczej, że będzie super pachniała i będzie ładnie opakowana. Ma działać nie wyglądać. Ja zauważyłam rozjaśnienie i poprawiony koloryt skóry. Może zostawia mało znaczącą lepkość ale jest typowy nocny więc nie narzekam. Idealny jako kuracja poprawiająca koloryt i gładkość skóry.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

mało komfortowy

Mam cerę dojrzałą, wypielęgnowaną, bezproblemowa, ale postanowiłam dac jej kopa energetycznego - retinol i witamina C w wyższych stężeniach. Czyli nie tanie kremiki z substancjami aktywnymi gdzieś na końcu składu, ale coś konkretniejszego...
Jak to ja - od razu kupiłam pare preparatów, co się będę rozdrabniać ;)
Retinol stosuję obecnie 5 miesiąc. Najpierw był skinceuticals 0,3 i 0,5, potem Retinol 1 z Environu, teraz przyszła kolej na neostratę. Jeśli porównać do poprzedników - jest w miarę tani, w miarę dostępny. Miękka tuba, żółty kolor, zapach taki sobie - mam skojarzenia z kwaśnym mlekiem. Wydajność dość słaba. Krem nie jest tłusty, ale nie wchłania się dobrze - pozostawia po sobie mocno lepką, wyczuwalna warstwę, z którą budzę się rano. Nie nawilża, wręcz wysusza, no ale to retinol, więc się specjalnie nie czepiam. Nie poprawia wyglądu mojej skóry. Nie podrażnia jej, jak poprzednie sera, ale to trochę za mało. Gdy dotykam twarzy, czuje się jak oblepiona silikonami - paskudne uczucie...Z przyjemnością go skończę, przechodząc do sesderma...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

wybawienie po Dermalogica

Ten krem uratował mi skórę po &quot;kuracji&quot; Dermalogica. Po trzech miesiącach używania kosmetyków ww firmy, stan mojej cery drastycznie się pogorszył. Dlatego też postanowiłam odłożyć całą serię Dermalogica i zabrać się za ratowanie mojej skóry. Wystarczył tydzień używania Renewal, a ja już zauważyłam znaczną poprawę.
\\n
\\nNie wysusza, nie podrażnia (a to w moim przypadku prawie, że cud, bo mnie podrażnić może nawet krem nivea), za to ładnie wygładza i rozświetla. Używam go razem z Mene Moy LotionC i olejkiem różanym, i jestem zadowolona z rezultatów. Mam nadzieję jednak, że stan mojej skóry poprawi się jeszcze bardziej wraz z dłuższym używaniem Renewalu.

Dobry na kurację odmładzającą !

Krem polecam osobom z cerą mieszaną , problematyczną , z przebarwieniami , drobnymi zmarszczkami ( taką właśnie mam i na takiej buzi testowałam krem)

Krem o delikatnej konsystencji , żółtej barwie i dość intensywnym zapachu , niekoniecznie ładnym , aptecznym , który po chwili znika. Na twarzy pozostaje warstwa wyczuwalna ale nie irytująca. Krem ładnie się rozprowadza, jest bardzo wydajny, radze nakładać cienką warstwę, krem ma tylko 30g, i zdecydowanie na noc. Na początku mogą pojawić się małe wypryski , które już po drugiej nocy schodzą.

Buzia po kilku nocach jest rozjaśniona i niesamowicie gładka, aksamitna w dotyku, jak po zabiegu u kosmetyczki. Stosuje go przez ok 14 dni potem robię przerwę na ok. 3 tyg . Super na jesień, zimę i wiosnę ze względu na kwasy.

Zdecydowanie polecam ! Wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie po 30 g

Nie dla pań po 35-tce

Używałam produktu na noc przez dwa miesiące. Niestety, nie zauważyłam na buzi żadnych zmian, o których pisały wizażystki. Przedmówczynie były ode mnie o wiele młodsze, więc może kosmetyk lepiej na nie działał. Poza tym, od ostatnich recenzji minęło 5 lat, więc nie wykluczam że firma zmieniła coś w formule kosmetyku.
Podsumowując: w moim przypadku kosmetyk nie zadziałał.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 tubki

Boskość w tubce

Obecnie mam 24 lata, a kremik stosuje od ok. 3 lat.
Proszę nie krzyczeć - takie zalecenie pani dermatolog.

Jak byłam młodsza miałam trochę problemów z trądzikiem, a ten krem ma szerokie spektrum działania - wyrównuje koloryt, zapobiega przebarwieniom, rozjaśnia cerę, zapobiega nawrotom problemów skórnych itd itp. JEST REWELACYJNY.

Gdy spojrzałam na zalecenia kosmetyczki, myślałam, że padnę. Same drogie kremy i to jeszcze niedostępne w większości aptek. Renewal, do tego Mene Moy Facial C lotion i reszta z tej serii + la roche posay.

Za jednym razem wydałam majątek i teraz nie żałuje.

Ja stosowałam na noc, 2-3 w tygodniu, na facial C.
I na efekty nie musiałam długo czekać. Cera stała się gładka, znikła szarość, cera była pobudzona i bez żadnych grudek itp. Skóra na twarzy stała się nawilżona, ale nie świeciła się już tak bardzo w ciągu dnia. Mogę też z ręką na sercu powiedzieć, że dzięki temu cera z skłonnością do trądziku została zaleczona. Czasem coś wyskoczy ale głównie przed okresem.

Renewal jest cudowny. Ładnie pachnie, wygodna tubka - dobrze się wyciska.

Jest bardzo, ale to bardzo wydajne, jedna tubka starcza mi na cały rok! Stosuje głównie od października do kwietnia wraz M&M. Potem powoli staram się odstawiać, by nie zrobić sobie szkody przez miesiące słoneczne.

Używam tego produktu od: 3-4 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Doskonały

Zaczęłam używać jako 24-latka w duecie z Facial C Mene&amp;Moy System. Po kilku tygodniach zauważyłam rewelacyjne efekty-cera stała się jaśniejsza,bardziej &quot;zwarta&quot;, pory węższe, pojawiało się mniej niedoskonałości.Ostatnio do tego duetu dołączyłam Advanced Night Repair EL. &quot;Zestawu&quot; uzywam na noc, najpierw nakładam ANR, potem Facial C, a potem Renewal. Efekty są cudowne. Rano mam jasną, gładką, idealną wręcz cerę. Gdy mam podrażnioną skórę, to używam sam Renewal, bo mam wrażenie, że bardzo dobrze łagodzi moją cerę. Nie wiem czy działa na zmarszczki, bo jeszcze ich nie mam:) ale na szarą skórę z problemami jest świetny. Ostrych stanów zapalnych raczej nie wyleczy, ale na drobne niedoskonałości jest idelany!Kosmetyk jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach i miłą konsystencję:)

Używam tego produktu od:nieprzerwalnie od około roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Wart swojej ceny!! Świetny!!

Mam 28 lat (ale nikt mi tyle nie daje;]) i na mnie ten krem podziałał rewelacyjnie. Po pierwsze zmniejszył pojawiające się podczas uśmiechu zmarszczki wokół oczu o około 50%, muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż tak dobrego efetku, i to już po miesiącu stosowania. Na całą twarz działa rewelacyjnie, jeśli chodzi o mnie to przede wszystkim ładnie odmładza i wyrównuje koloryt cery, lecz do tego przyczynia się również krem z kwasami z Mene&amp;Moy System, który stosuję równolegle z Neostratą, w połączeniu te kremy działają cuda, od dawna nie miałam tak ładnej cery. Jeśli chodzi o zapach, to mi odpowiada całkowicie, świeży, melonowy, naprawdę miło się go stosuje. Przez okres 7 lat stosowałam różne kremy z retinolem, ten jest ZDECYDOWANIE najlepszy i godny szczerego polecenia wszystkim tym którzy chcą zmniejszyć niechciane zmarszczki i wygładzić cerę. Naprawdę działa, ten krem zostaje ze mną dopóki Neostrata nie wyprodukuje jeszcze lepszego:)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: żaczęłam pierwsze

Nie dla mnie

Waham się, czy aby moja ocena będzie obiektywna, ale w koncu przy tego typu kosmetykach nie chodzi o obiektywizm, ale raczej o skutki przy różnego typu cerach.
Moja jest bardzo problematyczna - tłusta, ale nadwrażliwa, skłonna do podrażnień, nawet trądziku różowatego i łojotokowego zapalenia skóry.
Ten kremik miał nieco pomóc, bo też na ulotkach producenta jest polecany nawet przy problematycznej skórze.
Cóż, efekt jednak po zużyciu prawie całej tubki był żaden.
Przesuszenie na policzkach, łuszczenie, pory raczej bez zmian, zaczerwienienia też, choć nie zauważyłam, żeby jakoś mocno podrażniał. Natomist ładnie leczył wykwity i zmniejszył znacznie przetłuszczanie się skóry (to rezutat witaminy A zapewne).
Odstawiłam go jednak, bo wydaje mi się, że w pewnym momencie po użyciu policzki reagować zaczęły lekkim podrażnieniem, co może być rezultatem nadwrażliwości na kwasy, nawet te najdelikatniejsze.
Być może posiadaczki cer mniej wymagających będą całkim zadowolone, ale tym bardziej probematycznym zalecam ostrożność.

Używam tego produktu od: 1 roku

świetny

A ja nie zgodzę sie z przedmówczyniami w ocenie zapachu kremu.Co prawda nie jest on jajistotnejszy ale wolę tego słodkiego melonika niż kwaśnicę ktora wyżera mi twarz.A własnie tak bardzo inwazyjnie podziałały na mnie inne kwachy- typu Svr czy Glico.
Ten jest łagodniejszy, świetnie się aplikuje, z giętkiej tubeczki..absolutnie nie szczypie, nie podrażnia.
I owszem wysusza cerę. Ale nie tak drastycznie jak wymienieni wcześniej kwasowi pobratymcy. Szczerze polecam. Zwłaszcza ze widzę że moja cerka ma się ku lepszemu:))
Kończę pierwsze opakowanie.

super odnawia

moja skóra przyzwyczajona jest do kwasów zarówno w kremach jak i u dermatologa. Ten mimo wysokiego stężenia nie łuszczy skóry, rano buzia jest gładziutka. Proszę pamiętać, że takie preparaty stosujemy jako pierwsze-nie na serum- bo to osłabia działanie. Generalnie, szkoda, że Neostrata jest w Polsce mało popularna, ja preparaty tej firmy kupuję przez Internet. Polecam!