Bell, Fluid Anti-Age Make-Up

Bell, Fluid Anti-Age Make-Up

Zawiera proteiny pszeniczne tworzące na powierzchni skóry cieniutki film przez co od razu po nałożeniu cera wygląda młodziej, jest gładsza i bardziej jędrna.
Dzięki swym właściwościom elastycznym dostosowuje się do mimiki twarzy, nie powodując efektu maski.
Lekka konsystencja gwarantuje doskonałe rozprowadzenie i jednolity kolor nie tworząc smug.
Doskonale tuszuje niedoskonałości cery, nadając skórze jedwabiste, półmatowe wykończenie makijażu.
Bogactwo witamin: A, C i E pielęgnuje skórę i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zawiera filtr UVB.

średni

Podkład ma dobra konsystencję, dzięki czemu nie mam problemów z jego nałożeniem. Nie tworzy smug czy plam i wystarcza bardzo niewielka ilość na pokrycie całej twarzy nie powodując efektu maski. Miałam kolor "01 - porcelaine" i muszę powiedzieć, że bez pudru twarz wygląda dość smutno, żeby nie powiedzieć ziemiście. Nie mówiąc już o tym, że nawet ten najjaśniejszy odcień jest raczej ciemny.
Pielęgnacja o której wspomina producent pozostawia jednak wiele do życzenia, bo u mnie podkład powoduje nieprzyjemne uczucie ściągania na twarzy.
Podsumowując - chyba poszukam czegoś innego :)

Używam tego produktu od: z przerwami - pół roku

postarzacz

Mam 39 lat i teoretycznie powinien to być podkład dla mnie... Przeczytałam tyle pozytywnych opinii na temat tego podkładu i bardzo się starałam dać mu szansę. Aplikowałam go na różne sposoby: palcami, gąbeczką i pędzlem. Testowałam z 3 różnymi bazami - niestety efekt finalny zawsze był identyczny: opłakany :(
Posiadam kolor 1 porcelain, który wygląda w porządku tylko parę minut po aplikacji, później niestety ciemnieje, w dodatku nierównomiernie, plackami. Również nierównomiernie się ściera - po 2 godzinach nie ma po nim prawie śladu - zostają brzydkie placki. Strefa T świeci się po nim niemiłosiernie, a suche partie skóry są bardzo wysuszone - czyli jak dla mnie potęguje problemy z cerą. Podkład wręcz kolosalnie podkreśla zmarszczki, wygląda się w nim na 10 lat starszą i bardzo zmęczoną. Jestem jednak skazana na Revlon ColorStay ^^ mój KWC

doskonały

doskonały. niewielkie zużycie jak na jedną tapetę, ładnie pachnie, nie mam żadnych podrażnień, żadnego wysypu "po" (co zauważyłam po innych podkładach), skóra odżywiona, nawilżona, gładka, idealnie się stapia, po kilkunastu minutach moje blizny nikną w oczach, buzia jest jednolita, nie świeci się, a sam podkład trzyma się cały dzień i nawet mam mały problem z jego zmyciem, ale to pewnie przez łagodne mleczko :) ogółem dałabym mu 10 * gdybym mogła, bo w międzyczasie używałam tez innych podkładów ale wracałam do tego, bo jest niezawodny. w dniu ślubu też był ze mną, i było idealnie :-)
fajna pompka, szklane opakowanie też mi się podoba, nie widzę żadnych minusów. no może jeden, - w moim miasteczku, jak i w pobliskim MIEŚCIE był nie do zdobycia. a teraz nie wiem bo nie szukam :-)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno i troszkę drugiego

Bardzo dobry:)

Mnie podkład bardzo zadowala: jest lekki, łatwo się rozprowadza, dobrze kryje, ma wygodne opakowanie.
Jedynym minusem jest to, że dodatkowo muszę stosować na niego puder rozświetlający, ponieważ twarz z samym podkładem wygląda "smutno". Być może jest to spowodowane tym, że mam najjaśniejszy odcień. Drugim razem kupię ciemniejszy;D

Niestety nie miałam starej wersji, dlatego też nie mam porównania. Ale ten jak dla mnie jest ok:)

Używam tego produktu od: 0,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

"ulepszony" ideał

Jak to zawsze bywa, zacznij ulepszać to co jest świetne a na pewno to zepsujesz :zły:
Każdy plus poprzedniej wersji zamienili na minus :(

- ciezka konsystencja ktora trudno sie rozprowadza
- kolor koszmarny- zamiast porcelany ciemny rózowo-bezowy
- podkreśla suche skórki
- droższy
- cieższe opakowanie co jest nie bez znaczenia kiedy sie czlowiek czesto przemieszka
- jest widoczny na twarzy, nie stapia się ze skóra

jednym slowem- dramat! a tak sie cieszyłam że znalazlam ideal... wstyd firmo Bell :baba:
Używam tego produktu od:2 miesiecy

TAKI SOBIE...

Kupiłam ten podkład po przeczytaniu opinii na wizażu i cóż.... rewelacji nie ma :(
Nawilża faktycznie dobrze, mógłby mieć więcej odcieni ale i z tego można coś wybrać. Dobrze kryje niewielkie niedoskonałości skóry. Problem jest jednak w tym, że robi efekt maski na twarzy, jednak po jakimś czasie ściera się z twarzy i jest to bardzo widoczne: nie ma go w niektórych miejscach a w innych jest go gruba warstwa. I niestety, jeśli ktoś ma zmarszczki to tylko je podkreśli, uwidoczni.

Jedyny plus jaki dostrzegłam to nawilżanie. Nawet po zmyciu z twarzy skóra jest nawilżona i dobrze wypielęgnowana, a nie sucha jak po większości podkładów.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Odżywia jak krem

Stosuję na przemian z minerałami. Jest to bardzo dobry podkład porównywalny z podkładami wysoko półkowymi. Używam najjaśniejszego odcienia, który na szczęście okazał się beżowy nie różowy.
Plusy:
- bardzo dobrze się nakłada
- nie tworzy efektu maski
- nie podkreśla suchych skórek (nawet je likwiduje)
- nie uczula
- nie zapycha
- estetyczne opakowanie z pompką
- wydajny
- niska cena za wysoką jakość
Minusy:
- trudno dostępny

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam drugie

zdecydowanie na codzień. :))

Nie używałam starej wersji, także ciężko jest mi porównać oba podkłady. Zdecydowałam się na niego pod wpływem recenzji poprzednika na którego polowałam już trochę czasu, ale niestety nie udało mi się go zdobyć.
Plusy:
Co najważniejsze dla mnie:
* dobrze matuje
* skóra się nie świeci < cera mieszana; bardziej tłusta niż sucha>
Pozostałe plusy:
* niesamowity zapach
* pompka
* jest lekki, nie tworzy efektu maski.
* wydajny
Minusy:
*trzeba go dobrze rozetrzeć, ponieważ potrafi zrobić smugi
* dość ciemna barwa palet < mam ciemną karnację.. kupiłam na allegro nr 02 w ciemno na próbę. Byłam pewna, że będzie za jasny. Okazał się być idealny, a czasem nawet ciemniał na twarzy>
* jest to zdecydowanie podkład na dni powszednie: do pracy do szkoły...
Najważniejsze dla mnie priorytety, których szukałam w podkładzie znalazłam także myślę, że tak szybko sie z nim nie rozstanę.

Używam tego produktu od:1msc

Nie pasuje ;]

Kupiłam oczywiscie pod wpływem recenzji na kwc, które dotyczyly starej wersji.

Nie jestem co prawda grupą docelową tego fluidu, bo zmarszczek zadnych kryc mi nie trzeba.

Kupilam kolor 02 chociaz cerę mam raczej ciemną, a on jeszcze na zimę okazał się byc zbyt pomaranczowy...
Nie stapia się tak idealnie z buźką, więc z połączeniu z z pomaranczowym odcieniem wygladam zaraz po nalozeniu jak typowa tapeciara ;)
W porównaniu do mojego, jak narazie, ideału- eveline touch of cashmire, niestety Bell plasuje sie bardzo niekorzystnie.
Nie umiem nazwac jego wad ale po prostu nie naturalnie wygląda i to jest najgorsze, nie sam kolor ale konsystencja jaką tworzy na twarzy jest niezbyt sympatyczna. Moze po po prostu podkreśla pory i dlatego nie wyglada tak jak bym chciala ?

Po kilku godzinach znika z twarzy chociaz nie do konca, bo na waciku zostaje sporo go przy zmywaniu.
Matuje, to na pewno. Mozna uzywac bez pudru spokojnie. No i krycie tez dosc dobre zaraz po nałozeniu.
Zapach jest dla mnie ok. No i plus za bardzo dobre opakowanie.
Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:1/2

Moje małe cudo:)

Uwielbiam go. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona tym fluidem, zwłaszcza, że to polska firma. Mam go od jakichś dwóch miesięcy. Kolor Porcelain 1. Jasny, ale nie za bardzo. Idealnie pasuje do mojej cery. Nie jest mocno kryjący, zresztą nie tego od niego wymagam. Tworzy za to na skórze delikatną powłoczkę, idealnie gładką i miękką (odkąd go używam, mam manię dotykania twarzy:)). Nakładam niewielką ilość gąbką i rozprowadzam. Utrzymuje się na mojej twarzy kilka godzin, potem lekko poprawiam makijaż. Nie zużyłam nawet 1/3 buteleczki (ładna szklana), a już myślę o kolejnym opakowaniu:) Polecam go z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Dobry

Kupiłam nowa wersje bo juz nie mogłam znaleźć nigdzie tej starej wersji, nie zauważyłam różnicy miedzy tymi dwiema wersjami, znakomicie sie nakłada, nie zapycha porów, ma filtr ochronny, dobrze wygładza i nawilża i co najważniejsze nie powoduje wysypu na twarzy.

Chce dodać ze słabo kryje niedoskonałości
mam kolor 2 jest troche za ciemny widać go na twarzy dlatego zabieram jedna gwiazdke.

Używam tego produktu od: miesiac

dobry na codzień

Uważam, że jest to w miarę dobry podkład na dzień. Wybrałam kolor nr 4, który właściwie jest idealny z moim kolorem skóry. Aplikacja przyjemna-kremowa, aksamitna konsystencja. Niestety niemiły, "chemiczny" zapach. Podkład ładnie wygląda na buźce, ale tylko tej bez niedoskonałości. Ze wszelkimi wypryskami i większymi przebarwieniami oraz rumieńcami sobie nie radzi. Dosyć szybko znika z twarzy, nie matuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie używania