Neostrata, Krem z Glukonolaktonem 10% PHA

Neostrata, Krem z Glukonolaktonem 10% PHA

Krem dla cery wrażliwej, nie tolerującej innego rodzaju kwasów, który dzięki zawartości kwasu PHA (glukonolaktonu) oraz witaminy E skutecznie wygładza skórę, spłyca zmarszczki, nawilża oraz wspomaga mechanizmy naprawcze i obronne skóry. Polecany jest także dla osób, które walczą z trądzikiem różowatym.

aksamitny

Uzywam tego specyfiku od kilku tygodni na zmiane z Renewalem.Jest mily w uzyciu i bardzo lekki,nie zostawia tlustej powloczki(przynajmniej na mojej skorze)Jedyny minus to opakowanie;moglobybyc z pompka-bardziej higieniczne:).A dziala bardzo lagodnie,mam cere mieszana i to bardziej w kierunku suchej,ulegajaca podraznieniom.Krem lagodzi zaczerwienienia i wygladza.Brak zapachu mi nie przeszkadza,i tak zaraz po jego uzyciu nakladam pachnacy podklad z SPF15(koniecznie bo kremik nie ma filtrow)

Używam tego produktu od:4 tyg

jestem zadowolona

Mam cerę mieszaną, wrażliwą i płyko unaczynnioną. Krem bardzo dobrze wygładza. Moja cera przestała być szara. Zmniejszyły się też zaczerwienienia zwiążane z naczynkami.

Używam tego kosmetyku od/miesiąca
ilość zużytych opakowań:1
Recenzja: ...

zawiódł mnie

myślałam, że ten krem rzeczywiście rozwiąże problemy mojej skóry - miał mi pomóc i na naczynka i na trądzik. Niestety, efektów nie zauważyłam. Po jego stosowaniu wyrzuciło mi mnóstwo grudeczek na czole,których nie zlikwidował :-( wcale nie hamował pojawiania się wyprysków :-( i wcale tak super nie nawilżał :-( Zostawiał natomiast tłusty lepki film. Zapłaciłam za niego 123zł - wierząc że nie wyrzucam ich w błoto.Myliłam się. Taką kurację to można sobie taniej zafundować.

Mógłby być lepszy

Krem rzeczywiście ładnie wygładza cerę, goi drobne wypryski, łagodzi zaczerwienienia. Niestety jest nie miły w użyciu. Kompletnie nie nadaje się na dzień pod makijaż, bo jest ciężki i tłusty przynajmniej dla mojej cery, używam go popołudniami jak już nigdzie nie wychodzę. Do tego nie zbyt miły zapach i nie wygodne plastikowe opakowanie. No i z tym obiecywanym nawilżaniem faktycznie nie jest najlepiej.

Świetnie wygładza

Stosowany na przemian z Renewal + (ten na dzień, Renewal na noc) przyniósł mojej skórze znakomite rezultaty. Buzia się wygładziła, odmłodniała, znikły problemy z wypryskami.Jedną gwiazdkę odbieram za niefajny zapach, za słoiczek (wolę bardziej higieniczne opakowania) oraz za brak obiecywanego przez producenta efektu nawilżenia skóry.